Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 sierpnia 2001

Więcej i coraz szybciej

Solnica, 18 sierpnia 2001, 12:48

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Caspian Networks, ilość danych przesyłanych przez Internet rośnie szybciej niż się tego spodziewano – aż 4x w ciągu ostatniego roku.

Komiczne boje w Star Wars: Galaxies

Sznur, 18 sierpnia 2001, 10:33

Niezwykle interesująco zapowiada się najnowsza produkcja masive multiplayer online firmy Verant Interactive, czyli rozgrywająca się w świecie Gwiezdnych Wojen gra Star Wars: Galaxies. Świat gry podzielony zostanie na dwie niezależne części: planetarną i kosmiczną, które będą rządziły się odmiennymi zasadami rozgrywki.

Fox Interactive przejmuje kontrolę nad Interplay

Sznur, 18 sierpnia 2001, 09:29

Ponieważ nie znalazł się inny chętny do wyłożenia pieniędzy na podupadający Interplay, na pełne przejęcie kontroli nad firmą zdecydował się francuski Titus Interactive. Kłopoty finansowe Interplay widoczne są przede wszystkim we wstrzymywaniu wszelkich prac nad nowymi tytułami gier. Zaprzestano już prac nad interesującym tytułem Torn i wielce oczekiwanym Fallout 3.

Silent Hunter II, Destroyer Command – poczekamy nieco dłużej

Solnica, 18 sierpnia 2001, 02:00

Ubisoft poinformował o kolejnym, na szczęście tym razem nieznacznym przesunięciu dat wydania dwóch swoich gier: Silent Hunter II i Destroyer Command.

Search and Rescue po raz trzeci

Solnica, 18 sierpnia 2001, 01:58

W okolicach gwiazdki tego roku dane nam będzie po raz kolejny wcielić się w rolę pilota śmigłowca ratowniczego i wyruszyć na akcję mającą na celu ocalenie czyjegoś życia. Ponownie za sprawą zespołu InterActive Vision, który pracuje obecnie nad grą Search and Rescue 3.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (18/08/01)

Fajek, 18 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.