Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2001

Opublikowaliśmy recenzję książki Starcraft - Krucjata Liberty’ego

Solnica, 21 sierpnia 2001, 17:10

Po wczorajszej recenzji kinowej wersji przygód Lary Croft, mamy dzisiaj dla Was kolejny materiał dotyczący produktu nie będącego samym w sobie grą, ale z grą (i to jaką) ściśle powiązanego – książki „Starcraft - Krucjata Liberty’ego”.

Alien Nations 2 ukaże się w atrakcyjnym pakiecie

Sznur, 21 sierpnia 2001, 15:51

CD Projekt zdecydował się wydać najnowszą strategię firmy JoWooD, Alien Nations 2 (The Nations), w superpakiecie dostępnym wyłącznie w Polsce. W kartonowym pudełku znajdzie się Alien Nations 2, oraz pierwsza część gry, czyli Alien Nations w polskiej wersji językowej, obie w opakowaniach DVD. Dodatkowo otrzymamy podkładkę pod mysz zawierającą motyw graficzny z gry.

Nowy Duron, GeForce 3 MX i GeForce 3 Pro

Fajek, 21 sierpnia 2001, 14:49

Ten tydzień chyba będzie można zaliczyć do dobrych dla wszystkich maniaków sprzętu komputerowego, gdyż np. dziś miała miejsce premiera najnowszego procesora z rodziny Duron opartego na nowym rdzeniu Morgan a za kilka dni w sprzedaży pojawią się karty oparte na układach GeForce 3 MX i GeForce 3 Pro.

Wkraczamy do świata Neocron Beta Test 2.0

Sznur, 21 sierpnia 2001, 13:51

Właśnie otworzyłem świeżutką przesyłkę z Niemiec, w której czeka zapieczętowany jeszcze CD ROM z grą Neocron Beta Relase 2.0. Ten olbrzymi projekt futurystycznego massive multiplayer online firmy Reactive Media może stać się prawdziwą konkurencją dla niedawno wydanej Anarchy Online.

Homeworld 2 jednak wyjdzie

Fajek, 21 sierpnia 2001, 11:11

Tak to jest jak chce się być na bieżąco. Wczoraj informowałem o prawdopodobnym zawieszeniu przez Sierrę projektu Homeworld 2, tymczasem dziś plotki te zostały również przez Sierrę zdementowane.

Max idzie do szkoły...

Michał Bobrowski, 21 sierpnia 2001, 10:20

Według najnowszych informacji uzyskanych od przedstawiciela firmy Play It premiera długo oczekiwanej gry Max Payne nastąpi na samym początku września. No cóż, nauczyciele będą mieli nie lada konkurencję... W przypadku dwóch pozostałych najbliższych pozycji z Play It’u musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości...

World War III i Zax: The Alien Hunter “ozłocone”

Solnica, 21 sierpnia 2001, 09:56

Kolejne dwa tytuły wydawane na świecie przez JoWood: stworzona przez polski zespół Reality Pump strategia czasu rzeczywistego World War III i gra akcji Zax: The Alien Hunter z Reflexive zostały ukończone i wkrótce trafią na półki sklepowe.

Recenzja M: Alien Paranoia

Fajek, 21 sierpnia 2001, 09:49

M: Alien Paranoia to zręcznościowa gra dla najmłodszych, której bohaterem jest zabawny kosmita o imieniu „M”, którego hobby to pizza, gra komputerowa „Małe ludziki” i podnoszenie ciężarów w przestrzeni kosmicznej.

Czwarta faza beta-testów Dark Age of Camelot

Łosiu, 21 sierpnia 2001, 08:21

Dark Age of Camelot, powoli, aczkolwiek ustawicznie zmierza do wydania. Jego producent, firma Mythic Entertainment poinformowała o rozpoczęciu się czwartej fazy beta-testów gry.

Nowe gry z Prelusion Games

Łosiu, 21 sierpnia 2001, 08:17

Szwedzki producent Prelusion Games odpowiedzialny za powstanie zabawnej gry przygodowej Gilbert Goodmate ogłosił, iż rozpoczął prace nad dwoma kolejnymi tytułami, tj. No Man's Land oraz Hauntings.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (21/08/01)

Fajek, 21 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.