Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2001

Combat powraca po 22 latach

Sznur, 2 sierpnia 2001, 16:39

Zapowiada się kolejny powrót super klasyki, tym razem za sprawą Infogrames, która zamierza wydać remake gry Combat. Pierwowzór powstał dwadzieścia dwa lata temu stworzony przez firmę Atari, z przeznaczeniem na automaty wideo. Gra cieszyła się nieustającą popularnością wśród bywalców salonów gier, przynosząc Atari olbrzymie zyski.

Dodatek do symulatora Echelon zapowiedziany

Sznur, 2 sierpnia 2001, 16:20

Rosyjski wydawca Buka Entertainment zapowiedział dodatek do zręcznościowego symulatora Echelon: Wind Warriors. Gra rozgrywać się będzie w tym samym futurystycznym świecie przyszłości, gdzie ponownie zasiądziemy za sterami wielu nowoczesnych samolotów przyszłości.

Recenzja Warhammer: Dark Omen

Fajek, 2 sierpnia 2001, 15:05

Dark Omen to druga gra po Shadow of the Horned Rat, rozgrywająca się w świecie Warhammer Fantasy Battle. Jest to strategia cRPG, w której wcielamy się w rolę kapitana najemników Morgana Bernhardta. Pomimo, że gra została wydana przed kilkoma lat, nadal jest atrakcyjną pozycją dla każdego fana świata Warhammer.

Polska wersja The Nations już o krok od ukończenia

Łosiu, 2 sierpnia 2001, 14:47

Jak poinformował nasz rodzimy dystrybutor CD Projekt Polska wersja najnowszej gry strategicznej firmy JoWooD, The Nations (dawniej Alien Nations 2) znajduje się już w końcowej fazie produkcji i 29 sierpnia trafi na półki sklepowe.

Combat Command 2: Desert Rats w sprzedaży

Łosiu, 2 sierpnia 2001, 13:46

Z lekkim, blisko miesięcznym opóźnieniem najnowszy tytuł ze stajni Shrapnel Games - Combat Command 2: Desert Rats znalazł się w sprzedaży detalicznej.

Revert na manuala bez combosa - czyli zapowiedź Tony Hawk's Pro Skater 3

Fajek, 2 sierpnia 2001, 13:30

Tony Hawk’s Pro Skater 2 to gra która zdobyła ogromną popularność. Grali i grają w nią wszyscy, począwszy od 9-latków a na panach w starszym wieku kończąc. Dlaczego tak się dzieje? Może po prostu jest świetna? Dokładnie.

Jedi Knight 2 - najlepszy tytuł ze świata SW?

Fajek, 2 sierpnia 2001, 11:47

Przyznać trzeba, że ostatnio posiadacze komputerów klasy PC nie mieli okazji zagrać w dobrą grę ze świata Star Wars. Bo przecież zaśmialibyście się mi w twarz gdybym przytoczył np. Star Wars Episode 1: Battle for Naboo.

Beta testy Empire Earth

Solnica, 2 sierpnia 2001, 09:57

Sierra Studios rozpoczęła zapisy do otwartych beta testów Empire Earth, trójwymiarowej strategii czasu rzeczywistego tworzonej przez zespół Stainless Steel Studios.

SEGA i Microsoft

Fajek, 2 sierpnia 2001, 09:24

W sieci pojawiły się plotki jakoby firma SEGA, niedawny producent Dreamcast’a, miał zostać kupiony przez firmę Microsoft.

Ubi Soft wydawcą Shadowbane

Solnica, 2 sierpnia 2001, 09:15

Osadzona w klimatach fantasy gra z gatunku MMOcRPG – Shadowbane, znalazła swojego nowego wydawcę. Na jej dystrybucję (US) zdecydował się Ubi Soft.

Nowe materiały na innych polskich stronach o grach (02/08/01)

Fajek, 2 sierpnia 2001, 00:05

Oto zestawienie materiałów, jakie możecie znaleźć na innych polskich stronach o grach komputerowych. Lista obejmuje teksty z ostatniej doby.