Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Icehockey Club Manager 2005 (PC)
OkładkaIcehockey Club Manager 2005 (PC)

Icehockey Club Manager 2005 PC

Icehockey Club Manager 2005 jest jedną z nielicznych gier, należących do gatunku managerów hokeja na lodzie. Jako zarządzający klubem musimy dbać o budżet, jak również utrzymanie i rozwój stadiony.

Strategiczne | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Icehockey Club Manager 2005 Premiera PC

4września2004

producent: Greencode wydawca: JoWooD Entertainment AG Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

„Icehockey Club Manager 2005” jest jedną z nielicznych gier, należących do gatunku managerów hokeja na lodzie. Autorzy, programiści ze studia JoWood, skupili się tu na możliwie bliskim rzeczywistości odwzorowaniu pracy dwóch kluczowych dla funkcjonowania klubów osób, tj.: szkoleniowca pierwszej drużyny oraz dyrektora finansowego.

Jako „sternik” klubu gracz musi wykazać się niemałymi umiejętnościami organizacyjnymi. Do celów nadrzędnych należą w tym przypadku tak podstawowe sprawy, jak między innymi dbanie o kontrakty zawodników, przedłużanie ich lub też wprowadzanie nowych twarzy do ekipy. Z zadań bardziej ambitnych warto wymienić dbanie o ogólnie pojętą kondycję finansową klubu (pozyskiwanie sponsorów, ustalanie cen biletów, a także karnetów, etc.) oraz rozwój i rozbudowę, tak stadionu jak i całej infrastruktury. Z kolei rola szkoleniowca pierwszej drużyny nie ogranicza się jedynie do ustalania składu, strategii czy też taktyki na kolejne mecze. Użytkownik jako trener odpowiedzialny jest między innymi za sprawę treningu. Bez dobrze zaplanowanych wyjazdów na obozy szkoleniowe, odpowiedni rozwój zawodników (rosnące parametry, zwyżkująca forma, etc.) jest po prostu niemożliwy.

Z rozwiązań czysto technicznych, należy tutaj wymienić zaawansowany silnik graficzny, który umożliwia generowanie podglądu meczu w trybie rzeczywistym (tryb 3D, do czterech spotkań transmitowanych jednocześnie). Jak twierdzą autorzy, logicznie i intuicyjnie rozłożony interfejs sprawia, że gra nie utrudnia zabawy nawet mniej zaawansowanym fanom hokeja na lodzie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 CD

Klasyfikacja PEGI Icehockey Club Manager 2005

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Icehockey Club Manager 2005 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.8 GHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lpesza)