Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Australia Zoo Quest (PC)
OkładkaAustralia Zoo Quest (PC)

Australia Zoo Animal Links PC

Australia Zoo Quest

Austalia Zoo Quest to prosta gra logiczna, skierowana do najmłodszych odbiorców. Tytuł udostępnia dwadzieścia łamigłówek, a także oferuje wiele ciekawych informacji o dzikich zwierzęciach.

Logiczne | zoo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Australia Zoo Animal Links Premiera PC

25marca2008

producent: N3V Games wydawca: JoWooD Entertainment AG

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Australia Zoo Animal Links

X-Tetris

Sextris

Tetris Worlds

Australia Zoo Quest to prosta gra logiczna, zasadami przypominająca kultowego Tetrisa, która jest skierowana do najmłodszych odbiorców. Produkcją tytułu zajęła się ekipa z australijskiego Auranu.

Akcja umiejscowiona jest w wirtualnym zoo, gdzie nasze główne zadanie to niedopuszczenie do wyginięcia australijskich gatunków zwierząt. Australia Zoo Quest oferuje w sumie dwadzieścia poziomów do przejścia. Na każdym z nich układamy okrągłe ikony zwierzątek w odpowiednich ciągach. Właściwie uszeregowane tokeny znikają, nagradzając nas punktami. Wszystkie zadania rozgrywane są do momentu zdobycia określonej liczby punktów, których pula rośnie wraz z dalszymi etapami. Bawimy się na trzech poziomach trudności, dzięki czemu zarówno nowicjusze jak i zaawansowani gracze bez problemu odnajdą się w grze.

Dużą atrakcją jest edukacyjna wartość opisywanego tytułu. Wraz z odblokowywaniem kolejnych plansz, otrzymujemy specjalne karty informacji na temat konkretnych przedstawicieli fauny, która zamieszkuje Australię, na przykład tygrysa czy kangura. Z uwagi na to, młodzi gracze nie tylko używają głowy do radzenia sobie z łamigłówkami, lecz również rozwijają swoją wiedzę.

Szata graficzna cechuje się różnorodnością kolorów. Oprócz tego, tytuł wzbogacony jest wieloma ilustracjami dzikich zwierząt.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Australia Zoo Animal Links: Odpowiednia dla każdego wieku.

Australia Zoo Animal Links Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 120 MB HDD
  • Windows 98/2000/XP