Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Sextris (PC)
OkładkaSextris (PC)

Sextris PC

Sextris to produkt o mocnym zabarwieniu erotycznym, będący klonem najsłynniejszej, rosyjskiej gry logicznej, zatytułowanej Tetris.

Logiczne | tetris | 2D | erotyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sextris Premiera PC

21marca1993

producent: Inigo Ayo & Carlos Boullosa wydawca: Inigo Ayo & Carlos Boullosa

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Sextris to produkt o mocnym zabarwieniu erotycznym, będący klonem najsłynniejszej, rosyjskiej gry logicznej, zatytułowanej Tetris. Gracz układając spadające do głębokiej studni klocki, będzie sukcesywnie odsłaniał kolejne fragmenty zdjęć, na którym swoje walory prezentują różne panie. Oczywiście, ich wierzchnia odzież jest bardzo skąpa...

Gra podzielona jest na piętnaście kolejnych etapów. W każdym z nich należy ułożyć wymaganą liczbę linii, które oprócz pogłębiania dorobku punktowego, będą również odsłaniały kolejne części zdjęcia. Początkowo nie jest to specjalnie skomplikowane, dopiero później poziom trudności niebotycznie rośnie. Oprócz konieczności ułożenia większej liczby linii, w studni pojawiają się z góry określone układy klocków, do których trzeba dopasować te spadające. Ma to jednak swoje plusy. Bardziej roznegliżowane panienki znajdują się bowiem w końcowych etapach.

Oprawa wizualna utrzymana jest na przyzwoitym poziomie. Zdjęcia są dobrej jakości i nie trzeba wspomagać się wyobraźnią, żeby stwierdzić co też się na nich znajduje – a to w tego typu produktach jest przecież najważniejsze. Znawcy tematu z pewnością rozpoznają na fotkach kilka znanych dziewczyn.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 6,8 / 10 na podstawie 107 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sextris: 18+