Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Sextris (PC)

Sextris PC

Sextris to produkt o mocnym zabarwieniu erotycznym, będący klonem najsłynniejszej, rosyjskiej gry logicznej, zatytułowanej Tetris.

Logiczne | tetris | 2D | erotyczne

PC Windows
Okładka Sextris (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21marca1993

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sextris to produkt o mocnym zabarwieniu erotycznym, będący klonem najsłynniejszej, rosyjskiej gry logicznej, zatytułowanej Tetris. Gracz układając spadające do głębokiej studni klocki, będzie sukcesywnie odsłaniał kolejne fragmenty zdjęć, na którym swoje walory prezentują różne panie. Oczywiście, ich wierzchnia odzież jest bardzo skąpa...

Gra podzielona jest na piętnaście kolejnych etapów. W każdym z nich należy ułożyć wymaganą liczbę linii, które oprócz pogłębiania dorobku punktowego, będą również odsłaniały kolejne części zdjęcia. Początkowo nie jest to specjalnie skomplikowane, dopiero później poziom trudności niebotycznie rośnie. Oprócz konieczności ułożenia większej liczby linii, w studni pojawiają się z góry określone układy klocków, do których trzeba dopasować te spadające. Ma to jednak swoje plusy. Bardziej roznegliżowane panienki znajdują się bowiem w końcowych etapach.

Oprawa wizualna utrzymana jest na przyzwoitym poziomie. Zdjęcia są dobrej jakości i nie trzeba wspomagać się wyobraźnią, żeby stwierdzić co też się na nich znajduje – a to w tego typu produktach jest przecież najważniejsze. Znawcy tematu z pewnością rozpoznają na fotkach kilka znanych dziewczyn.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 106 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Sextris

18+