Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Cover Girls Strip Poker (PC)

Cover Girls Strip Poker PC

Cover Girl Strip Poker to przedstawiciel popularnych symulatorów gry w rozbieranego pokera. Do wyboru jest osiem partnerek, które przedstawione są za pomocą serii fotek a w przypadku czterech z nich, także animacji.

Logiczne | hazardowe | karciane | Poker | erotyczne

PC Windows
Okładka Cover Girls Strip Poker (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12marca1992

Cover Girl Strip Poker to przedstawiciel popularnych symulatorów gry w rozbieranego pokera. Do wyboru jest osiem partnerek, które przedstawione są za pomocą serii fotek a w przypadku czterech z nich, także animacji. Na uwagę zasługuje fakt, że program został przygotowany przy współudziale gazety Daily Sport i na ekranie komputera zobaczymy roznegliżowane kobiety, które niegdyś debiutowały na łamach tego czasopisma.

Zasady gry są bardzo proste. Zarówno gracz jak i jego partnerka posiadają określoną sumę pieniędzy, którą mogą przeznaczać na zakłady (program jest dość elastyczny w tym względzie i pozwala postawić od 1 do 999 dolarów). Wygrywa ta osoba, która tak jak w tradycyjnym pokerze, ma lepszy układ po wymianie kart. Jeżeli nasza partnerka straci wszystkie pieniądze, dostaje kolejną sumę w zamian za fant, którym jest jakaś część ubrania. Chodzi oczywiście o to, żeby doprowadzić do sytuacji, w której nie będzie miała już czego ściągać. Cover Girl Strip Poker nie jest programem specjalnie wymagającym. Partnerki blefują ile wlezie i wystarczy wykorzystać ten fakt, aby zakończyć sukcesem większość rozgrywanych partii.

Niestety, oprawa graficzna – rzecz najważniejsza w tego typu produkcjach - nie powala na kolana. Zdjęcia są znośne, ale do zachwytu daleko. Animacje, które zawarto w przypadku czterech pań także nie są najwyższej jakości – wyświetlają się w niewielkim oknie, w dodatku są czarno-białe. Dźwięk ogranicza się tylko do muzyki i kilku niezbyt znośnych efektów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 3  

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Gry podobne do Cover Girls Strip Poker

Wymagania wiekowe Cover Girls Strip Poker

18+