Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Video Strip Poker (PC)
OkładkaVideo Strip Poker (PC)

Video Strip Poker PC

Video Strip Poker to gra karciana wyprodukowana przez studio Torquemada Games. Jak sama nazwa wskazuje, gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera. W rolę przeciwniczek wciela się pięć ponętnych dziewcząt, z których każda odznacza się nieco innym stylem gry.

Logiczne | hazardowe | karciane | poker | erotyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Video Strip Poker Premiera PC

28września2002

pudełko PL

28września2002

producent: Torquemada Games wydawca: Torquemada Games wydawca PL: Torquemada Games Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Video Strip Poker

Video Strip Poker HD

Lula 3D

X-Tetris

Video Strip Poker to dobrze wszystkim znany tzw. rozbierany poker, stworzony przez polski zespół Torquemada Games. W grze dostępnych mamy pięć ponętnych przeciwniczek, a każda z nich gra w swój indywidualny sposób. Dzięki temu rozgrywka z każdą z dziewcząt zyskuje niepowtarzalny charakter. Korzystając z załączonego do gry programu konfiguracyjnego można pobrać nowe rywalki. W tym celu stworzono nowy multimedialny format plików: vsp, zawierający video, dźwięk, tekst, nieruchome bitmapy.

Absolutną nowością jest jakość i sposób wykorzystania materiału filmowego. Podczas gry każda z pięciu dziewcząt cały czas się porusza: bierze karty, odkłada je, uśmiecha się do gracza, robi zalotne miny, itp. wywołując w ten sposób wrażenie, że gra toczy się z żywą osobą. Gra zawiera ponad pięćset takich sekwencji filmowych. Materiał video był kręcony wysokiej klasy kamerami cyfrowymi m.in. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Na uwagę zasługuje również wysoka intuicyjność gry. Nawet gracz, którzy nigdy nie grał dotąd w pokera bardzo szybko przyswoi sobie podstawowe zasady rządzące tą grą. Gra umożliwia również dodawanie nowych tematów - tzw. skór. Każdy gracz może samodzielnie stworzyć skórę w dowolnym programie graficznym i poprzez użycie prostego pliku konfiguracyjnego zaplanować rozmieszczenie elementów na ekranie gry.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,3 / 10 na podstawie 249 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Video Strip Poker: 18+

Video Strip Poker Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 128MB RAM