Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Randez Vous z Nieznajoma (PC)

Randez Vous z Nieznajomą PC

Randez Vous z Nieznajoma

Randez Vous z Nieznajomą to adresowana wyłącznie do dorosłych odbiorców interaktywna gra erotyczna wyprodukowana przez studio Exe Soft. Gracz może sprawdzić swoje umiejętności uwodzenia w kontaktach z trzema seksownymi Rosjankami, z których każda posiada odmienną osobowość.

Przygodowe

PC Windows
Okładka Randez Vous z Nieznajoma (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30czerwca2001

7maja2002

pudełko PL

Randez Vous z Nieznajomą to pierwsza z serii interaktywnych gier erotycznych rosyjskiego zespołu Exe Soft. Chyba każdy mężczyzna ma czasami ma ochotę na randkę z nowo poznaną kobietą. Teraz mamy okazję sprawdzić się w roli króla podrywaczy. W doskonale skrojonym garniturze od Armaniego wkraczamy do najmodniejszego z klubów w mieście. Ta noc będzie wyjątkowo uwodzicielska.

Głównego bohatera czekają niezapomniane wrażenia w towarzystwie najpiękniejszych z kobiet. Tu nie liczy się pochodzenie, sława, pieniądze, lecz wdzięk, zdolność konwersacji i umiejętność prawidłowego odgadywania nastroju partnerki. Trafne podejmowanie decyzji doprowadzi nas do finału, którym może być uścisk, kieliszek wina, wieczór przy świecach, czułe pożegnanie, upojna noc lub... policzek. Znajomość kobiecej natury ocenia komputer, przyznając graczowi punktację wyrażoną w procentach, oraz partnerka - nabierając coraz to większej ochoty na namiętne zakończenie wieczoru. Wszystko zależy więc od nas.

  • 78 minut sekwencji Full Motion Video z pięknymi Rosjankami w rolach głównych.
  • Trzy partnerki do rozmowy - sceptyczna i zmysłowa Natasza, naiwna i nieśmiałą Anya, romantyczna i tajemnicza Oksana.
  • Profesjonalne sekwencje wideo, teksty i scenografia przygotowane przez reżyserów najlepszych filmów erotycznych.
  • Możliwość ukończenia gry na ponad 30 sposobów.
  • Spolszczenie dokonane przez profesjonalistki.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena gry 8.3 / 10 na podstawie 197 ocen czytelników.

Gry podobne do Randez Vous z Nieznajomą

Wymagania wiekowe Randez Vous z Nieznajoma

18+

Wymagania sprzętowe Randez Vous z Nieznajomą

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 64MB RAM

Randez Vous z Nieznajomą - zapowiedź

Przed premierą 11 kwietnia 2002, 11:13

Ania jest najmłodszą z trójki kobiet. Po przeskoczeniu kilku klas, choć ma zaledwie 18 lat, już studiuje w szkole pedagogicznej. Jakby dla zaprzeczenia sztampowemu wizerunkowi nauczyciela, zamiast całymi dniami siedzieć w książkach, uwielbia chodzić do dyskotek i szaleć przy house'owej muzyce. W mężczyznach najbardziej ceni intelekt i błyskotliwość, nienawidzi nierobów i leni. Trudno coś powiedzieć o erotycznych gustach Ani. Jej 18 lat to wciąż zbyt mało by oczekiwać doświadczenia i wyrafinowania, lecz wystarczająco dużo, by liczyć na ognisty temperament. Pragnąc użyć życia ceni hojnych sponsorów, którzy nie zawahają się przed zabraniem jej na szalone eskapady.