Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPS2
Okładka Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier (PS2)
OkładkaAlpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier (PS2)

Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier

Ski Alpine Racing 2007

Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier jest symulacją narciarstwa alpejskiego, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Program został wydany przez JoWooD Productions Software.

Sportowe | sporty zimowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier Premiera

16lis2006

PC PS2

Wydana przez JoWooD Productions Software na komputery PC oraz konsolę PS2 gra Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier jest przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby symulacją narciarstwa alpejskiego. Dla osób pragnących jeszcze bardziej wczuć się w atmosferę tej zimowej dyscypliny, autorzy przewidzieli również widok z perspektywy pierwszoosobowej.

W rozbudowanym trybie kariery gracz tworzy sobie własnego narciarza bądź wybiera kogoś spośród rzeczywistych gwiazd tego sportu, jak na przykład Bode Miller czy Hermann Maier. Nie trzeba chyba dodawać, że każdy z zawodników określony został szeregiem współczynników, wskazujących na to, jak sobie radzi w poszczególnych warunkach (wśród nich znajdziemy między innymi technikę, wysportowanie i motywację). Następnie rozpoczyna się rozgrywka składająca się z trzydziestu ośmiu zjazdów rozmieszczonych w szesnastu odmiennych lokacjach. Stawka jest wysoka, ponieważ walka toczy się o puchar świata.

W trakcie swojej kariery graczom przyjdzie zmierzyć się z innymi zawodnikami w sześciu konkurencjach: narciarstwie zjazdowym (standardowym i szybkim), slalomie, slalomie gigancie, supergigancie oraz jeździe dowolnej.

W grze dostępne są trzy, różniące się stopniem zaawansowania zawodników, ligi. Najłatwiejsza „Dla Juniorów”, dla nieco bardziej doświadczonych „Amatorska” oraz dla prawdziwych zawodowców „Profesjonalna”. Ponadto istnieje możliwość wyboru jednego z trzech stopni trudności: łatwy, umiarkowany oraz trudny.

Jeżeli komuś znudzą się zmagania z komputerowymi przeciwnikami, zawsze może skorzystać z trybu dla wielu graczy. W tym przypadku będzie miał możliwość wyboru pomiędzy ściganiem się na zmianę ze znajomym, a uczestnictwem w bezpośrednim wyścigu za pośrednictwem sieci LAN bądź Internetu.

Wrażenia uczestnictwa w prawdziwych zawodach zwiększa ponad tysiąc trzysta komentarzy nagranych przez profesjonalnych sprawozdawców sportowych specjalizujących się w narciarstwie alpejskim.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 98 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Alpine Ski Racing 2007: Bode Miller vs. Hermann Maier

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PC
PS2