Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Genius DS: Equal Cards (NDS)
OkładkaGenius DS: Equal Cards (NDS)

Genius DS: Equal Cards NDS

Genius DS: Equal Cards to kolejna pozycja, przybierająca postać treningu umysłu. Niniejszy tytuł, ze względu na swój charakter, został przygotowany dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wieku.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Genius DS: Equal Cards Premiera NDS

27sierpnia2007

producent: JoWooD Entertainment AG wydawca: JoWooD Entertainment AG

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Genius DS: Equal Cards

Picross

Mind Quiz: Your Brain Coach

Brain Flex

Genius DS: Equal Cards to kolejna pozycja, przybierająca postać treningu umysłu. Niniejszy tytuł, ze względu na swój charakter, został przygotowany dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wieku. Niemniej jednak jest to doskonały produkt dla osób dopiero co zgłębiających tajniki matematyki. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi trudności poszczególnych zadań owa pozycja nie przysparza problemów nawet najmłodszym graczom. Przystępność dodatkowo zwiększa nieskomplikowany interfejs, polegający na odpowiednim operowaniu stylusem na panelu dotykowym.

Zabawa traktuje o właściwym tasowaniu i przekładaniu kolorowych kart o określonych numerach aż do momentu ułożenia oczekiwanego równania. Bardziej zaawansowani gracze mogą rozwiązywać zadania tak, aby zmieścić się w wyznaczonym czasie. Developerzy przygotowali cztery zróżnicowane sposoby na dobrą zabawę, połączoną z treningiem umysłu. Rozwiązując kolejne matematyczne łamigłówki użytkownik ma również sposobność zbudowania karcianej wieży. Producenci nie zapomnieli też o miłośnikach potyczek wieloosobowych. Wykorzystując połączenie Wi-Fi mogą oni sprawdzić swoje umiejętności w trybie versus.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Genius DS: Equal Cards

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.