Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Wildlife Zoo (PC)

Wildlife Park PC

Wildlife Zoo

Strategia ekonomiczna, w której stajemy się managerem ogrodu zoologicznego. Musimy samodzielnie stworzyć, a nastopnie utrzymać i rozwijać własne Zoo.

Strategiczne | ekonomiczne | zoo | zwierzęta

PC Windows
Okładka Wildlife Zoo (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

5maja2003

Wildlife Park to strategia ekonomiczna, w której stajemy się managerem ogrodu zoologicznego. Musimy samodzielnie stworzyć, a nastopnie utrzymać i rozwijać własne Zoo. Do naszych obowiązków należy nie tylko zaprojektowanie całego obiektu, klatek i basenów dla zwierząt, alejek spacerowych dla zwiedzających, całego zaplecza socjalnego, ubikacji, barów i budek z jedzeniem, lecz także sprowadzanie egzotycznych zwierząt do Zoo oraz zapewnienie im godziwego bytu. Oczywiście wszystko to związane jest z zatrudnieniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, lekarzy, konserwatorów, itp. oraz zbalansowaniem przychodów (cen biletów) i ogólnych wydatków, tak by cały interes przynosił zyski. Nasz wymarzony ogród możemy wybudować w różnych zakątkach świata, o różnym klimacie, między innymi w tundrze, na sawannie czy na obszarach pustynnych, wszystko to ma wpływ na późniejszą rozgrywkę.

  • Cała gama egzotycznych zwierząt, między innymi tygrysy, goryle, delfiny, kangury, pingwiny, itp.
  • Każde zwierze ma inny charakter i wymaga specyficznej opieki, np. osobniki agresywne oraz lubiące towarzystwo ludzi i zabawę.
  • Różne typy ludzi odwiedzających Zoo, wycieczki szkolne, ludzie starzy, dziadkowie, rodzice z dziećmi, itd.
  • Ładna i bardzo przejrzysta grafika, izometryczny widok akcji.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 142 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Wildlife Park

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Wildlife Park

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, 4 MB karta grafiki, 800 MB HDD
Wild Creatures uzupełni Wildlife Park
Wild Creatures uzupełni Wildlife Park

wiadomość5 kwietnia 2004

W maju poprzedniego roku na rynku zadebiutowała strategia ekonomiczna, pt. Wildlife Park. Owa produkcja odniosła całkiem spory sukces na zachodnim rynku, przez co jej twórcy (firma JoWooD) zdecydowali się na przygotowanie pełnoprawnego rozszerzenia.

Dalsza współpraca JoWood i Encore

wiadomość20 sierpnia 2003

Korporacja Encore poinformowała, że na terenie Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się już sprzedaż następujących pozycji: AquaNox 2, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser. Kolejne gry, tj. Neighbors from Hell i Wildlife Park pojawią się odpowiednio: w przyszłym tygodniu oraz październiku. Wspomniana firma podpisała także kolejne porozumienie na publikację tytułów austriackiego studia JoWood.

Koch wydawcą gier firmy JoWooD w Europie

wiadomość28 marca 2003

Europejski wydawca - Koch Media - poinformował właśnie o zawarciu porozumienia z JoWooD Productions, na mocy którego zajmie się wydaniem kilku produkcji rzeczonej firmy na Starym Kontynencie. Umowa obejmuje zarówno tytuły, jakie już jakiś czas temu zostały wydane, jak i te, które aktualnie znajdują się w trakcie przygotowań. A mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand, Wildlife Park, Industry Giant II oraz Hotel Giant.