Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Yoga (Wii)
OkładkaYoga (Wii)

Yoga Wii

Yoga to przygotowana przez firmę JoWooD gra sportowa z elementami zręcznościowymi, która pozwala graczom poznać podstawowe arkana Hatha Jogi. W rolę instruktorki ćwiczeń wcieliła się polska supermodelka - Anja Rubik.

Sportowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Yoga Premiera Wii

27listopada2009

pudełko PL

19czerwca2010

producent: JoWooD Entertainment AG wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: FonoGAME

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Yoga jest połączeniem gry sportowej i zręcznościowej. Nad produkcją czuwa JoWooD, austriacka firma znana z wydawania m.in. serii Gothic, Spellforce czy Hotel Giant.

Gra traktuje o najbardziej spopularyzowanej odmianie Jogi na Zachodzie o nazwie Hatha. Jest to bogaty zestaw ćwiczeń mających na celu zachowanie zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego.

W trakcie ćwiczeń jesteśmy instruowani przez towarzyszącego nam jogina, podpowiadającego jak uzyskać prawidłową pozycję. Poprzez wykorzystanie w trakcie zabawy Wii Balance Board, wiimote'a oraz nunchaka, konsola odczytuje naszą postawę. W trybie Story pniemy się po szczeblach kariery od początkującego adepta do stopnia guru jogi. W Training Mode gracz uczy się nowych pozycji, które następnie może łączyć. Można je wykorzystać w trybie Routine, gdzie znajdują się także zestawy przygotowane przez autorów programu. Oprócz tego w Yoga znajdują się liczne mini-gry oraz poradnik unikania przypadkowych urazów.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 2.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Yoga

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.