Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2009, 12:00

autor: Jiker

Poćwicz z polską modelką Anną Rubik w grze na Wii

Firmy JoWood Productions oraz Dreamcatcher Games poinformowały, że w promocję ich najnowszej produkcji na Wii – Yoga – włączona została polska modelka Anna Rubik. Gwiazda pochodząca z Częstochowy nie tylko zagości na okładce gry i weźmie udział w działaniach marketingowych mających na celu zareklamowanie produkcji, ale również pomoże wszystkim nabywcom gry wykonać zawarte w niej asany.

Firmy JoWood Productions oraz Dreamcatcher Games poinformowały, że w promocję ich najnowszej produkcji na Wii – Yoga – włączona została polska modelka Anna Rubik. Gwiazda pochodząca z Częstochowy nie tylko zagości na okładce gry i weźmie udział w działaniach marketingowych mających na celu zareklamowanie produkcji, ale również pomoże wszystkim nabywcom gry wykonać zawarte w niej asany (czyli pozycje przyjmowane podczas uprawiania jogi).

Anna Rubik znana także jako Anja Rubik lub Ania Rubik

Anna Rubik to obecnie jedna z najbardziej wziętych top modelek świata. Wystarczy wspomnieć, że znawcy mody zaliczają ją do grona piętnastki najlepszych przedstawicielek tego zawodu. Jest to także zapalona miłośniczka jogi, więc wcielenie się w rolę instruktorki w grze nie powinno sprawić jej żadnych problemów.

Program zostanie wydany w październiku bieżącego roku. Rozgrywka będzie oczywiście polegać na wykonywaniu wspomnianych już asan. Dokonamy tego z wykorzystaniem Wii Balance Board (bez maty dołączanej m.in. do Wii Fit niestety nie będziemy mogli rozpocząć ćwiczeń z Anną Rubik).