Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 lipca 2009

Saints Row pojawi się na PSP? Szwedzcy metalowcy źródłem przecieku

Hed, 17 lipca 2009, 18:54

W sieci pojawiła się plotka, że w marcu przyszłego roku mielibyśmy zobaczyć Saints Row w wersji na PSP. Informacja pochodzi z dość nietypowego źródła. Dostarczył ją szwedzki zespół Opeth na łamach własnej strony internetowej. Jak ujawnili członkowie kapeli, jedna z ich piosenek miałaby pojawić się właśnie na ścieżce dźwiękowej rzekomej produkcji na przenośną konsolę firmy Sony.

Pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji językowej Dragon Age: Początek

Jiker, 17 lipca 2009, 18:29

Polska lokalizacja gry Dragon Age: Początek będzie najprawdopodobniej największym przedsięwzięciem tego typu w historii naszego kraju. Wystarczy wspomnieć, że w pracach nad nią wzięło udział 80 aktorów, którzy nagrali na jej potrzeby ponad milion słów. Wczoraj, dzięki uprzejmości polskiego oddziału firmy Electronic Arts, polscy fani gry otrzymali okazję zapoznania się z kilkoma próbkami.

Konkurs The Pimps - wygraj ciekawe gry!

Jiker, 17 lipca 2009, 16:28

Od pewnego czasu w znanym Wam już dobrze dziale MULTIGRY figuruje The Pimps – produkcja, w której jako Original Gangster (OG) kierujesz wielkim, nielegalnym biznesem. Z tego też względu zdecydowaliśmy się na wystartowanie z nowym konkursem, w którym czekają na Was dwie bardzo fajne nagrody.

Nie będzie już DLC do Mirror's Edge?

Raven, 17 lipca 2009, 14:44

Najprawdopodobniej nie doczekamy się już żadnego dodatku do gry Mirror’s Edge. Przynajmniej takie informacje udało się uzyskać redaktorom serwisu That VideoGame Blog od przedstawiciela Electronic Arts.

Ostatni konkurs i szczegóły Xbox Fun Day 2009

Vercetti, 17 lipca 2009, 14:42

Już w następny weekend (24-26 lipca) w Giżycku-Wilkasach odbędzie się impreza Xbox Fun Day 2009 – przedsięwzięcie realizowane przez polski oddział Microsoftu pod patronatem naszego serwisu.

Wieści ze świata (Left 4 Dead, Marvel vs Capcom 2, Dissidia: Final Fantasy) 17/07/09

Jiker, 17 lipca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Left 4 Dead, Jeremy Soul autorem ścieżki dźwiękowej do U-Wars, data premiery Marvel vs Capcom 2 w wersji na PS3, debiut dema Dissidia: Final Fantasy i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiera Operation Flashpoint: Dragon Rising w październiku

Vercetti, 17 lipca 2009, 13:00

W oficjalnym oświadczeniu prasowym firma Codemasters Software ogłosiła, że długo oczekiwana, taktyczna strzelanina Operation Flashpoint: Dragon Rising trafi do sklepów w październiku bieżącego roku. Amerykanie będą mogli kupić ją 6.10.2009. Dwa dni później tytuł ukaże się w Europie.

Najciekawsze okazje na weekend 18-19 lipca

Filip „fsm” Grabski, 17 lipca 2009, 11:44

Ogromnie ilości wolnego czasu, jakim dysponują teraz uczniowie i studenci można wykorzystać na odkurzenie zaniedbanego w ciągu ostatnich miesięcy sprzętu i zagrać w te gry, w które zagrać się dotąd nie udało. Można też pojechać nad jezioro, odpocząć, a wracając pojechać do jakiegoś sympatycznego sklepu i nabyć w promocyjnej cenie grę lub konsolę.

Premiera Bionic Commando na PC

Vercetti, 17 lipca 2009, 11:08

Po dwóch miesiącach od konsolowej premiery Bionic Commando dostępne jest także na komputerach osobistych. Capcom poinformował, że od dzisiaj TPP studia Grin można znaleźć na półkach europejskich sklepów.

Xbox 360 i PlayStation otrzymają dodatek do Red Alert 3?

Jiker, 17 lipca 2009, 10:45

Na stronach amerykańskiej organizacji ESRB, zajmującej się klasyfikacją gier, zamieszczone zostały informacje na temat dotąd nieznanej gry, mającej wejść w skład Command & Conquer Red Alert 3. Pozycja o podtytule Commander’s Challenge powinna zostać wydana w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

W LEGO Indiana Jones 2 dodatkowe poziomy stworzymy wspólnie z kolegą lub koleżanką

Jiker, 17 lipca 2009, 10:08

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues – zapowiedziane oficjalnie pod koniec maja – to pierwsza produkcja z serii LEGO, która oferować będzie edytor poziomów, a nawet całych przygód. Z informacji pozyskanych przez serwis Joystiq wynika, że z tej ciekawej funkcji skorzystamy nie tylko w pojedynkę, ale i współpracując z przyjacielem lub przyjaciółką.

Aion w przedsprzedaży na platformie Steam

Vercetti, 17 lipca 2009, 09:35

Produkowana przez studio NCsoft gra Aion: The Tower of Eternity dołączyła do działu pre-order internetowej platformy Steam. W systemie cyfrowej dystrybucji Valve produkt można zamawiać w wersji podstawowej i kolekcjonerskiej. Obie zostaną udostępnione europejskim graczom 25 września.

Twórca serii Command & Conquer szefem portalu z darmowymi grami

Vercetti, 17 lipca 2009, 08:58

Louis Castle, projektant, który przed dwudziestoma czterema laty wspólnie z Brettem Sperrym założył firmę Westwood Studios, a potem pod egidą Electronic Arts pełnił funkcję głównego menadżera grupy Blueprint Studio i czynnie wspierał rozwój oddziału EA Los Angeles, odszedł wczoraj z pracy. Współautor Command & Conquer będzie teraz szefował portalowi udostępniającemu darmowe gry na przeglądarkę.

Pierwszy zwiastun Assassin's Creed: Bloodlines

Jiker, 17 lipca 2009, 08:45

W sieci opublikowany został zwiastun prezentujący w akcji Assassin’s Creed: Bloodlines, powstające na przenośne PSP. Produkcja, oficjalnie zapowiedziana pod koniec lutego wraz z kilkoma innymi, hitowo zapowiadającymi się pozycjami na konsolę Sony, wygląda na nim wyjątkowo dobrze. Już teraz można stwierdzić, że posiadacze PSP otrzymają grę wysokiej klasy.