Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 lipca 2009

PeCetowa wersja Alan Wake nadal niepewna
PeCetowa wersja Alan Wake nadal niepewna

Elrond, 12 lipca 2009, 21:32

Dosłownie kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje na temat PeCetowej wersji Alan Wake, a właściwie jej braku „w najbliższym czasie”. Tym razem na temat całej tej sprawy wypowiedział się Sam Lake, główny scenarzysta wspomnianej produkcji studia Remedy Entertainment. Niestety, jego słowa nadal nie przynoszą pocieszenia właścicielom komputerów osobistych.

Amerykańscy gracze szukają tańszych alternatyw?

Hed, 12 lipca 2009, 15:31

Według badania rynku amerykańskiego przeprowadzonego przez comScore, w maju tego roku o 22 procent wzrosła liczba miłośników gier internetowych (w porównaniu z tym samym miesiącem przed rokiem). W sumie liczbę amerykańskich graczy interesujących się tym segmentem rozrywki oszacowano na 87 milionów. Tymczasem obroty rynku konsol w USA z roku na rok spadły o 23% (NPD). Gdzie tkwią przyczyny zmian?

Drugie DLC do Call of Duty: World at War na PC za darmo już niedługo
Drugie DLC do Call of Duty: World at War na PC za darmo już niedługo

Hed, 12 lipca 2009, 14:43

Przedstawiciel studia Treyarch potwierdził na oficjalnym forum Call of Duty: World at War, że drugi pakiet dodatkowej zawartości do gry, wydany jakiś czas temu na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, będzie dostępny dla posiadaczy pecetów już niedługo. Stanie się on częścią darmowej łatki, która zmodyfikuje tytuł do wersji 1.5 i wprowadzi mnóstwo modyfikacji, poprawek oraz różnych usprawnień.

AgreGOLmat (5 -11 lipca 2009)

Przemysław Zamęcki, 12 lipca 2009, 14:03

Kolejny wakacyjny tydzień za nami, ale pogoda za oknem jakoś nie przypomina tego, do czego przyzwyczaiło nas kilka ostatnich upalnych lipców. Z drugiej strony to świetna okazja, aby usiąść przed komputerem lub konsolą i nadrobić kilka zaległości. No i oczywiście poczytać serwis gry-online.pl. A jeżeli pomimo tego coś przegapiliście, to nie ma obawy, agreGOLmat jest po to, żeby przypomnieć Wam

Nowa mapa do Battlefielda 1943 i wyzerowanie statystyk
Nowa mapa do Battlefielda 1943 i wyzerowanie statystyk

Hed, 12 lipca 2009, 12:51

Wygląda na to, że wkrótce posiadacze wydanego zaledwie kilka dni temu Battlefielda 1943 otrzymają nowe pole bitwy. Dostęp do niego zostanie odblokowany w dość specyficzny sposób. Mapa nazwana Coral Sea pojawi się gdy w wirtualnych potyczkach na PlayStation 3 lub Xboks 360 zabitych zostanie 43 milionów uczestników zabawy. Tymczasem tytuł boryka się z pewnymi problemami technicznymi.

Kolejny Tomb Raider opowie o początkach historii Lary Croft?
Kolejny Tomb Raider opowie o początkach historii Lary Croft?

Elrond, 12 lipca 2009, 09:15

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki dotyczące kolejnych przygód najpopularniejszej archeolog, Lary Croft. Najpierw dowiedzieliśmy się, iż Toby Gard, „ojciec” Lary oraz marki Tomb Raider stanął na czele ekipy przygotowującej nowy projekt studia Crystal Dynamics, prawdopodobnie kolejną część serii.

8lb Gorilla - nowe, wewnętrzne studio Electronic Arts do „zadań specjalnych”
8lb Gorilla - nowe, wewnętrzne studio Electronic Arts do „zadań specjalnych”

Elrond, 12 lipca 2009, 08:22

Wygląda na to, iż „nienasycona” firma Electronic Arts, która dzierży w swoich rękach sporą część rynku elektronicznej rozgrywki, wzięła na celownik kolejnych klientów. Mowa o posiadaczach iPhone’ów, ale nie tych zainteresowanych takimi hitami jak The Sims 3, Need For Speed Undercover czy Tiger Woods PGA Tour a niskobudżetowymi, nieskomplikowanymi grami.