Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lipca 2009

AgreGOLmat (28 czerwca - 4 lipca)

Przemysław Zamęcki, 5 lipca 2009, 15:27

Minął kolejny pracowity tydzień. W serwisie gry-online.pl pojawiło się mnóstwo nowych materiałów i jak zwykle agreGOLmat służy temu, aby zebrać je wszystkie w jednym miejscu i przypomnieć Wam, naszym drogim czytelnikom, co warto przeczytać lub obejrzeć. A co być może umknęło Waszej uwadze. Zaczynamy.

Jak radzi sobie Wii Motion Plus
Jak radzi sobie Wii Motion Plus

Jiker, 5 lipca 2009, 14:42

Wii Motion Plus – specjalna przystawka poprawiająca dokładność Wiimote’a – od kilkunastu dni dostępna jest już na wszystkich liczących się rynkach. Urządzenie można nabyć w Stanach Zjednoczonych (od 8 czerwca), Europie (od 12 czerwca) oraz w Japonii (od 25 czerwca). O dokładnych wynikach sprzedaży w ostatnim z podanych regionów poinformowała właśnie firma Nintendo.

Gralingrad - (r)ewolucja w bliźniaka
Gralingrad - (r)ewolucja w bliźniaka

Brucevsky, 5 lipca 2009, 12:35

Bliźniacy mają w dzisiejszych czasach w Polsce wiele znaczeń. Można o nich mówić w kontekstach politycznych lub przy wizycie u znajomego wulkanizatora. W grach, niestety, też coraz częściej się o nich słyszy.

Poniedziałek dniem ujawnienia odlotowych informacji prosto od LucasArts

Jiker, 5 lipca 2009, 11:30

Z informacji pozyskanych przez serwis Worthplaying wynika, że już jutro firma LucasArts pokusi się o ujawnienie „niezwykłych” i „odlotowych z punktu widzenia fanów oldschoolu” informacji. Wszystko wskazuje na to, że będą one dotyczyć kolejnego wznowienia jednego z klasycznych tytułów popularnego producenta.

Tim Schafer prezentuje system rozgrywki Brutal Legend
Tim Schafer prezentuje system rozgrywki Brutal Legend

Jiker, 5 lipca 2009, 10:59

Na łamach serwisu Voodoo Extreme zamieszczony został film z rozgrywki w grę Brutal Legend autorstwa ekipy Double Fine Productions, zarządzanej przez samego Tima Schafera. Autor takich dzieł, jak dwie pierwsze części Monkey Island, Grim Fandango, czy Psychonauts, pokazuje nam w nim ujęcia z alfa wersji produkcji na przykładzie samego początku zabawy.

Techland zapowiada trzy DLC do Call of Juarez: Więzy Krwi
Techland zapowiada trzy DLC do Call of Juarez: Więzy Krwi

Jiker, 5 lipca 2009, 09:59

Call of Juarez: Więzy Krwi zbiera dobre oceny zarówno wśród krytyków, jak i graczy, którym koncepcja filmowej strzelaniny w klimacie Dzikiego Zachodu przypadła wyjątkowo do gustu. Z pewnością ucieszy ich zapowiedź pierwszych dodatków DLC, jakie firma Techland wyda w niedalekiej przyszłości.