Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2009, 15:27

AgreGOLmat (28 czerwca - 4 lipca)

Minął kolejny pracowity tydzień. W serwisie gry-online.pl pojawiło się mnóstwo nowych materiałów i jak zwykle agreGOLmat służy temu, aby zebrać je wszystkie w jednym miejscu i przypomnieć Wam, naszym drogim czytelnikom, co warto przeczytać lub obejrzeć. A co być może umknęło Waszej uwadze. Zaczynamy.

Minął kolejny pracowity tydzień. W serwisie gry-online.pl pojawiło się mnóstwo nowych materiałów i jak zwykle agreGOLmat służy temu, aby zebrać je wszystkie w jednym miejscu i przypomnieć Wam, naszym drogim czytelnikom, co warto przeczytać lub obejrzeć. A co być może umknęło Waszej uwadze. Zaczynamy.

Recenzje:

Fight Night Round 4 – Chyba nie ma innej gry, w której spocona góra mięśni mogłaby urosnąć do rangi takiej sztuki, jak ma to miejsce w tej bokserskiej serii od Electronic Arts. To też jedyna i niepowtarzalna okazja, aby Tomaszem Adamkiem powalić na deski Żelaznego Mike’a czy Muhammada Ali. Albo kolegę po drugiej stronie kabla. Przyznana przez serwis gry-online.pl ocena 90% w końcu do czegoś zobowiązuje. Dla wzrokowców, mamy również recenzję video.

Call of Juarez: Więzy Krwi – Ponoć najlepsze westerny robią Polacy. Ile w tym prawdy, dowiecie się czytając naszą recenzję. Trzy rzeczy dotyczące tej gry z całą pewnością zapiszą się w annałach historii: klimat, bracia McCall i pancerne wierzchowce. Również i w tym przypadku proponujemy Wam recenzję z obrazem i dźwiękiem.

Guitar Hero: Greatest Hits – Kiedyś chciałem zostać rock’n rollową gwiazdą. Kiedy jednak uświadomiłem sobie, że wiąże się to z koniecznością uśmiechania się do zupełnie przypadkowych osób wypełniających wielką salę koncertową, późniejsze rozdawanie autografów i pozowanie do zdjęć porzuciłem marzenia i przerzuciłem się na plastikową gitarę. Teraz razem z kumplami dajemy czadu przed telewizorem.

Superstars V8 Racing – Firmie Codemasters czasem zdarza się wydawać nienajlepsze gry. Ot, choćby właśnie tę. Ale to chyba ryzyko każdego wielkiego wydawcy i dystrybutora. Włosi z Milestone muszę się jeszcze trochę nauczyć jeżeli chodzi o symulacje samochodowe. Za to te z motocyklami robią najlepsze na świecie.

Zapowiedzi:

Left 4 Dead 2 – W przeciwieństwie do kolejnych epizodów Half-Life 2, seria L4D stoi na wyraźnie uprzywilejowanej pozycji w hierarchii ważności firmy Valve. W czym doktor Freeman jest gorszy od hordy zombie?

Beta test:

East India Company – Ciułanie drobniaków z kieszonkowego żeby kupić sobie żaglowiec zajęłoby przeciętnemu Kowalskiemu trylion lat. Tymczasem wystarczy zagrać w produkcję Nitro Games, żeby całą flotę handlową zbudować w czasie krótszym niż trwa napisanie tego zdania. A później wystarczy już tylko tanio kupować i drogo sprzedawać. Albo drogo kupować i sprzedawać jeszcze drożej. Hmm…

Artykuły:

Aleja sław - Dune II – Są takie gry, które nigdy się nie starzeją. A jeżeli nawet troszkę widać po nich upływ czasu, to i tak pamiętamy je jako wytyczających nowe szlaki prekursorów, śladami których podążali później inni. I choć Dune II zarówno się nieco zestarzała, jak i prekursorem gatunku RTS nie była, to jednak starsi gracze zapewne żywią do niej bardzo osobisty stosunek. Dlatego właśnie postanowiliśmy zapoczątkować nową serię artykułów, do której już teraz serdecznie Was zapraszamy. Uwaga! W środku konkurs!

Test myszy Razer Mamba – Myszy, podobnie jak samochody, dzielą się na te do zwykłej jazdy po mieście, te do obijania się po wertepach i te, dzięki którym dowiadujesz się co to znaczy branie zakrętów z prędkością 200 km/h na liczniku. Sprawdź więc, czym śmigają prawdziwi zawodowcy.

Poradniki

 1. Tajne akta 2: Puritas Cordis
 2. Legendary
 3. Red Faction: Guerrilla

Na zakończenie jak zawsze przypomnimy sobie, co ostatnio porabiała ekipa TVGry.pl. Jeżeli przegapiliście któryś z filmików z serii GRAMY!, to dzięki poniższym linkom bez problemu do niego traficie.

 1. Gramy w Transformers: Zemsta Upadłych
 2. Gramy w Monkey Island: Special Edition
 3. Gramy w Fallout 3: Point Lookout
 4. Gramy w Call of Juarez: Więzy Krwi
 5. Gramy w Max Payne
 6. Tydzień kowbojski - Gramy w Call of Juarez
 7. Tydzień kowbojski - Gramy w Outlaws
 8. Tydzień kowbojski - Mad Dog McCree