Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2009

AgreGOLmat (19 -25 lipca 2009)

Przemysław Zamęcki, 26 lipca 2009, 18:05

Wakacje w pełni, a w branży trwa okres ogórkowy, charakteryzujący się m.in. brakiem jakichkolwiek ciekawych premier. A szkoda, bo najwidoczniej producenci nie przewidzieli, że tegoroczne lato skłania raczej do siedzenia przed monitorem, niż pływania żaglówką po Mazurach czy „wielorybienia” się na plaży. Być może największą przygodą okaże się ciągłe wypompowywanie wody z zalanych piwnic i sprzątani

Rockstar Games o filmie na podstawie GTA
Rockstar Games o filmie na podstawie GTA

Vercetti, 26 lipca 2009, 11:55

Coraz częściej wytwórnie filmowe interesują się przenoszeniem historii z gier na srebrny ekran. Kinowych adaptacji doczekały się choćby takie tytuły, jak Tomb Raider, Resident Evil czy Doom, ale póki co w zestawieniu tym nie pojawiła się jeszcze żadna gra oparta na serii Grand Theft Auto. Dan Houser z Rockstar Games wyjaśnił, dlaczego.

FIFA 10 - soundtrack ujawniony
FIFA 10 - soundtrack ujawniony

Vercetti, 26 lipca 2009, 11:15

Trzydzieści cztery utwory szykuje dla graczy EA Sports w związku z nadchodzącą premierą FIFY 10. Kanadyjskie studio ujawniło właśnie listę piosenek, których będzie można posłuchać w planowanej na jesień kopance.

Avatary na Xbox Live także w wariancie Gears of War
Avatary na Xbox Live także w wariancie Gears of War

Vercetti, 26 lipca 2009, 10:11

W piątek pisaliśmy, że wraz z nową aktualizacją oprogramowania użytkownicy Xboksów 360 otrzymają możliwość zakupu ubrań dla swoich alter ego w sklepie Xbox Avatar Marketplace. Mogliście zobaczyć już, jak będzie wyglądał strój pirata z serii Monkey Island, dzisiaj przyszła pora na postaci z Gears of War.

Zapisy na betę Mount & Blade: Warband rozpoczęte
Zapisy na betę Mount & Blade: Warband rozpoczęte

Hed, 26 lipca 2009, 09:57

Firma TaleWorlds ogłosiła, że przyjmuje zgłoszenia od osób chętnych przetestować Mount & Blade: Warband, czyli sieciowy dodatek do bardzo fajnej produkcji. Pierwszeństwo otrzymają osoby, które kupiły pierwowzór i posiadają numer seryjny z nim dostarczany. Szansę na zostanie beta-testerem gry zwiększa także miejsce zamieszkania – im bliżej lokalizacji pierwszych uruchomionych serwerów tym lepiej.

Znamy nowe utwory z Lego: Rock Band
Znamy nowe utwory z Lego: Rock Band

Hed, 26 lipca 2009, 09:38

Poznaliśmy kilka piosenek, które usłyszymy w LEGO Rock Band, czyli kolejnej grze muzycznej z plastikowymi instrumentami w rolach głównych. Chociaż w tej niekonwencjonalnej wersji serii prawie wszystko będzie zbudowane z klocków (oprócz wspomnianych instrumentów), to ścieżka dźwiękowa prezentuje się standardowo. Blink 182, The Hives, Foo Fighters – to niektóre z zapowiadanych dziś kapel.

Nowy projekt twórców Too Human ujawniony?
Nowy projekt twórców Too Human ujawniony?

Hed, 26 lipca 2009, 08:56

Studio Silicon Knights, głównie znane z gier Eternal Darkness oraz Too Human, pracuje nad nową produkcją, która podobno nazywa się Siren in the Maelstrom. Tak przynajmniej wynika z oświadczenia opublikowanego przez TeleFilm Canada, przedstawiającego lokalne projekty finansowane przez instytucję. O czym jest nowa produkcja dewelopera? Tego na razie możemy się niestety tylko domyślać.