Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 lipca 2009

Prace nad Deus Ex 3 postępują
Prace nad Deus Ex 3 postępują

Jiker, 13 lipca 2009, 20:15

Czekacie na Deus Ex 3, a kilkumiesięczne milczenie twórców w sprawie przygód Adama Jensena wyprowadzało Was z równowagi? Szczęśliwie zostało ono właśnie przerwane. Dokonali tego przedstawiciele ekipy Eidos Montreal, zamieszczając na Twitterze nowy wpis poświęcony trzeciej części wielkiej serii.

EMPiK - Top Lista - tydzień 28 (13/07/09)

Przemysław Zamęcki, 13 lipca 2009, 18:21

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 6 a 12 lipca i zostały zebrane w 137 salonach sieci.

Start zapisów do zamkniętej bety League of Legends: Clash of Fates
Start zapisów do zamkniętej bety League of Legends: Clash of Fates

Maciej Śliwiński, 13 lipca 2009, 14:30

Fani gier MMO już niedługo otrzymają dostęp do kolejnej ciekawej produkcji tego typu. Rozpoczęły się zapisy do europejskiej bety League of Legends: Clash of Fate, pierwszego projektu studia Riot Games.

Calling - życie uratuje nam latarka i telefon komórkowy
Calling - życie uratuje nam latarka i telefon komórkowy

Jiker, 13 lipca 2009, 12:50

Koncern Konami ujawnił dodatkowe informacje na temat nowej produkcji z gatunku survival horror – Calling na konsolę Nintendo Wii – uzupełniając tym samym dane udostępnione przez firmę Hudson Soft przed kilkoma dniami. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że premiera dzieła planowana jest na początek 2010 roku.

Poćwicz z polską modelką Anną Rubik w grze na Wii
Poćwicz z polską modelką Anną Rubik w grze na Wii

Jiker, 13 lipca 2009, 12:00

Firmy JoWood Productions oraz Dreamcatcher Games poinformowały, że w promocję ich najnowszej produkcji na Wii – Yoga – włączona została polska modelka Anna Rubik. Gwiazda pochodząca z Częstochowy nie tylko zagości na okładce gry i weźmie udział w działaniach marketingowych mających na celu zareklamowanie produkcji, ale również pomoże wszystkim nabywcom gry wykonać zawarte w niej asany.

Wieści ze świata (Heavy Rain, Dawn of War II, Uncharted 2: Among Thieves) 13/07/09

Jiker, 13 lipca 2009, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Wormsy na iPhone’a, powód opóźnienia premiery Heavy Rain, przedłużona beta aktualizacji There is Only War, testy Uncharted 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Gralingrad - ten wspaniały niewykorzystany potencjał
Gralingrad - ten wspaniały niewykorzystany potencjał

Brucevsky, 13 lipca 2009, 11:11

Ilu graczy na świecie tyle różnych pomysłów dotyczących znanych serii. O dziwo, niektóre znane marki do tej pory nie doczekały się realizacji kilku prawdopodobnie genialnych projektów.

Już wkrótce wysyp wiadomości o Rage
Już wkrótce wysyp wiadomości o Rage

Maciej Śliwiński, 13 lipca 2009, 10:44

Mimo, że od ogłoszenia prac nad Rage minęły już ponad dwa lata, do tej pory id Software skąpiło nam informacji na temat swojego nowego projektu. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem się to zmieni.

Zagraj za darmo w Street Fighter II: Champion Edition
Zagraj za darmo w Street Fighter II: Champion Edition

Jiker, 13 lipca 2009, 09:59

Z okazji premiery pecetowej wersji bijatyki Street Fighter IV japońska firma Capcom zdecydowała się na udostępnienie wszystkim fanom cyklu darmowej edycji kultowego Street Fighter II Champion Edition. Grę można przetestować bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (5 - 11 lipca 2009)

Przemysław Zamęcki, 13 lipca 2009, 09:55

Zapraszamy do zapoznania się z listą najlepiej sprzedających się gier w dystrybucji elektronicznej w systemach Direct2Drive i Steam. Wyniki obejmują okres od 5 do 11 lipca.

Nowe cykle komiksowe na GRY-OnLine! [news uaktualniony]
Nowe cykle komiksowe na GRY-OnLine! [news uaktualniony]

Redakcja GRYOnline.pl, 13 lipca 2009, 09:44

Mieliście już okazję obejrzeć ostatni odcinek naszego pierwszego serwisowego cyklu komiksów – Królewska 57. Tytuł „Wspomnień czar” okazuje się być nader adekwatny, bowiem od tego tygodnia będziecie mogli już tylko wspominać ten właśnie komiks, by na bieżąco podziwiać dwa zupełnie nowe cykle.

E-Sport: polska inwazja na Hiszpanię, turniejowa ciężarówka zwiedza Polskę
E-Sport: polska inwazja na Hiszpanię, turniejowa ciężarówka zwiedza Polskę

Maciej Śliwiński, 13 lipca 2009, 09:30

W Polskę wyruszy ciężarówka wypełniona po brzegi sprzętem komputerowym i grami, by podczas wakacji prowadzić turnieje z ciekawymi nagrodami. Za to pod koniec lipca, polskie drużyny Counter Strike 1.6 przypuszczą szturm na hiszpańskie Bilbao. To najważniejsze esportowe wiadomości ostatniego tygodnia.

Premiery gier w Polsce (6-12 lipca)
Premiery gier w Polsce (6-12 lipca)

Vercetti, 13 lipca 2009, 09:08

Drugi tydzień lipca nie przyniósł zbyt wielu nowości na polskim rynku gier. Na sklepowych półkach pojawiły się tytuły skierowane do specyficznych grup odbiorców (Miś Hubert i Menadżer Kolarski), a także m.in. nieśmiertelne Guitar Hero i wirtualna adaptacja Epoki Lodowcowej 3. Szczegóły w poniższym zestawieniu.