Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 lipca 2009

Piwo i Orzeszki – Hasta la vista, Michael
Piwo i Orzeszki – Hasta la vista, Michael

Fulko de Lorche, 18 lipca 2009, 21:25

Fulko nigdy nie był fanem Michaela Jacksona. Jednocześnie jedną z najciekawszych przygód, jaką w życiu przeżył, była ta związana właśnie z osobą Jacko.

O zakupie firmy Midway przez koncern Warner Bros.

Jiker, 18 lipca 2009, 16:30

Sprzedaż firmy Midway oraz posiadanych przez nią licencji była sprawą, którą roztrząsaliśmy przez ostatnich kilkanaście tygodni. Koniec końców okazało się, że jedynym zdecydowanym nabywcą skłonnym wyłożyć za producenta serii Mortal Kombat co najmniej 30 milionów dolarów został koncern Warner Bros. W ostatnich dniach poznaliśmy szczegóły całej transakcji.

Piętnaście minut z Mafia II
Piętnaście minut z Mafia II

Jiker, 18 lipca 2009, 15:35

W sieci opublikowany został 15-minutowy film z rozgrywki, prezentujący drugą odsłonę marki Mafia. Produkcja ekipy 2K Czech (przemianowanej w 2008 roku z Illusion Softworks) prezentuje się na nim wyjątkowo dobrze. Tym bardziej smuci nas fakt, że przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że premiera gangsterskiej historii została przełożona dopiero na pierwszą połowę przyszłego roku.

Łatka 1.5 do pecetowej wersji Call of Duty: World at War już dostępna
Łatka 1.5 do pecetowej wersji Call of Duty: World at War już dostępna

Jiker, 18 lipca 2009, 14:59

Zapowiadana przez firmę Treyarch aktualizacja do pecetowej wersji strzelaniny Call of Duty: World at War właśnie się ukazała. Wraz z poprawkami do dyspozycji graczy oddany został darmowy pakiet dodatkowej zawartości, dostępny do tej pory wyłącznie na Xboksa 360 i PlayStation 3 (w formie płatnego DLC). Składają się na nią cztery nowe mapy, w tym jedna przeznaczona do trybu Nazi Zombies.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (18-19 lipca)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (18-19 lipca)

Vercetti, 18 lipca 2009, 13:44

W tym tygodniu serwisy oferujące gry w systemach sieciowej dystrybucji postawiły na przeceny całych pakietów. Weekendowe promocje tego typu pojawiły się m.in. na Steamie oraz w serwisach Good Old Games, Impulse i Gamersgate. Prócz tego w internetowej sprzedaży znalazło się jeszcze kilka innych produktów, które będą dostępne w niższych cenach aż do poniedziałku.

Alien Breed Evolution również na PC!
Alien Breed Evolution również na PC!

Elrond, 18 lipca 2009, 11:07

Dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż kultowa pozycja z lat 90tych, Alien Breed, powróci i to w formie trylogii. Niestety, pewną rysę na tym obrazie rzuciły wypowiedzi przedstawiciela studia Team 17, odpowiedzialnego za tworzenie gry, który jako platformy docelowe dla niej przedstawił Xbox 360 oraz PS3. Ani słowa o PC?! Wszystko wskazuje jednak na to, że było to zwykłe niedomówienie.

Wyższy poziom doświadczenia w Fallout 3? Jeszcze nie teraz.
Wyższy poziom doświadczenia w Fallout 3? Jeszcze nie teraz.

Elrond, 18 lipca 2009, 10:33

Wielkimi krokami zbliża się premiera piątego już dodatku do Fallout 3 zatytułowanego Mothership Zeta. Wielu graczy, szczególnie tych prowadzących w trakcie rozgrywki dość zaawansowane postaci, zadaje sobie pytanie czy 3 sierpnia, kiedy wspomniany dodatek zagości na rynku, ich bohaterowie staną się jeszcze mocniejsi – czy będą mogli przekroczyć 30 poziom doświadczenia.

Premiera Bayonetty przesunięta
Premiera Bayonetty przesunięta

Elrond, 18 lipca 2009, 09:32

W połowie kwietnia tego roku gracze zainteresowani produkcją firmy PlatinumGames o tytule Bayonetta, dowiedzieli się, iż wspomniana gra ukaże się na rynku jesienią tego roku. Niestety, wygląda na to, że ich radość była przedwczesna – jej premiera w Europie i USA została przesunięta na styczeń 2010 roku.