Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 lipca 2009

Two Worlds II oficjalnie zimą
Two Worlds II oficjalnie zimą

Vercetti, 4 lipca 2009, 14:42

Krakowskie studio Reality Pump wraz z firmą TopWare Interactive przystąpiła do promocji drugiej części cRPG Two Worlds, docenionej przez graczy produkcji, która sprzedała się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Planowany na zimę sequel zgodnie z nadziejami twórców ma odnieść jeszcze większy sukces.

Devil Kings 3 zamiast nowej Onimushy
Devil Kings 3 zamiast nowej Onimushy

Vercetti, 4 lipca 2009, 13:41

Wbrew oczekiwaniom fanów Capcom nie przymierza się wcale do prac nad nową odsłoną cyklu Onimusha. Promocyjna strona, którą japońskie studio uruchomiło przed kilkoma dniami, okazała się witryną poświęconą zupełnie innej, praktycznie nieznanej na Zachodzie produkcji.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (4-5 lipca)
Cyfrowa dystrybucja - promocje na weekend (4-5 lipca)

Vercetti, 4 lipca 2009, 12:58

W tym tygodniu serwisy oferujące gry w systemie sieciowej dystrybucji rozszalały się z promocjami. Nie ominęła nas wakacyjna obniżka w sklepie Impulse, megapakiet klasyki pojawił się na platformie Steam, a serwis Good Old Games udostępnił za darmo przygodówkę Beneath a Steel Sky.

Podwójne zainteresowanie Left 4 Dead 2
Podwójne zainteresowanie Left 4 Dead 2

Vercetti, 4 lipca 2009, 12:40

O tym, jak bardzo gracze czekają na kontynuację udanego Left 4 Dead, przekonał się ostatnio serwis Eurogamer, któremu Doug Lombardi z Valve zdradził informacje o zainteresowaniu odbiorców kontynuacją zeszłorocznego FPS-a. Według przedstawiciela producentów, na niecałe pięć miesięcy przed premierą, Left 4 Dead 2, zamówiło już dwa razy więcej osób niż przed debiutem poprzedniczki.

Caritas Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine
Caritas Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2009, 11:35

W czerwcowej edycji Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine, dzieki Waszym głosom, 1 proc. przychodów z usług SMS GRY-OnLine S.A. za czerwiec 2009 przekażemy na konto organizacji charytatywnej Caritas Polska.

Skate 3 coraz bardziej prawdopodobny
Skate 3 coraz bardziej prawdopodobny

Vercetti, 4 lipca 2009, 11:02

Po tym, jak Electronic Arts zamknęło w grudniu ubiegłego roku studio Black Box, odpowiedzialne m.in. za ostatnie odsłony Need for Speeda oraz serię Skate, niejasne stały się losy cyklu o widowiskowych wyczynach na deskorolce. Dzięki doniesieniom jednego z użytkowników serwisu Twitter dowiedzieliśmy się jednak, że trzecia odsłona Skate’a być może znajduje się już w fazie developingu.

Poradnik: Overlord II

Redakcja GRYOnline.pl, 4 lipca 2009, 10:36

„W poradniku do gry Overlord II znajdziesz informacje na temat prowadzenia rozgrywki, uzbrojenia, opancerzenia, siedziby Pana Ciemności, a także różnych sposobów przechodzenia gry."

Pierwszy dodatek do The Sims 3 w produkcji
Pierwszy dodatek do The Sims 3 w produkcji

Vercetti, 4 lipca 2009, 10:00

Zaledwie miesiąc po premierze najważniejszej pozycji w tegorocznym planie wydawniczym Electronic Arts, w sieci ukazała się wiadomość, że producenci The Sims 3 pracują już nad pierwszym z - niewątpliwie wielu - dodatków do gry. Add-on ma trafić na sklepowe półki w listopadzie.