Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2009, 14:42

autor: Marek "Vercetti" Grochowski

Two Worlds II oficjalnie zimą

Krakowskie studio Reality Pump wraz z firmą TopWare Interactive przystąpiła do promocji drugiej części cRPG Two Worlds, docenionej przez graczy produkcji, która sprzedała się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Planowany na zimę sequel zgodnie z nadziejami twórców ma odnieść jeszcze większy sukces.

Krakowskie studio Reality Pump, wraz z firmą TopWare Interactive, przystąpiło do promocji drugiej części cRPG Two Worlds, docenionej przez graczy produkcji, która sprzedała się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Planowany na zimę sequel zgodnie z nadziejami twórców ma odnieść jeszcze większy sukces.

Gra powędruje do posiadaczy pecetów, komputerów klasy Macintosh oraz użytkowników konsol Xbox 360 i PlayStation 3. To właśnie właściciele platform Microsoftu i Sony mogą szczególnie przyczynić się do dobrej sprzedaży gry na Zachodzie. By zachęcić graczy do ponownego przeniesienia się w świat Antaloor, producenci uruchomili oficjalną witrynę Two Worlds II, a także opublikowali w sieci trzy nowe screenshoty.

Fani mogą także zgłosić chęć otrzymywania newslettera – stylizowanego na prawdziwy magazyn czasopisma o nazwie Antaloor Post, w którym Reality Pump będzie na bieżąco informować o postępach w projekcie. W Polsce Two Worlds II ukaże się nakładem warszawskiego dystrybutora CD Projekt. Dokładna data premiery gry w naszym kraju nie została jeszcze ustalona.

Two Worlds II oficjalnie zimą - ilustracja #1
Two Worlds II oficjalnie zimą - ilustracja #2
Two Worlds II oficjalnie zimą - ilustracja #3