Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lipca 2009

Command & Conquer 4 w produkcji?
Command & Conquer 4 w produkcji?

Jiker, 8 lipca 2009, 19:20

Serwisy Joystiq oraz Shacknews poinformowały o najwidoczniej przedwczesnym ujawnieniu informacji o rozpoczęciu prac nad grą Command & Conquer 4. Z danych zawartych w Twitterowym wpisie brytyjskiego oddziału firmy Electronic Arts wynika, że produkcją gry zajmuje się studio EA Los Angeles.

Kingdom Under Fire II podbije Xboksa 360
Kingdom Under Fire II podbije Xboksa 360

Łosiu, 8 lipca 2009, 15:38

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Blueside oficjalne poinformowali o tym, że ich najnowsza, zapowiadana już od jakiegoś czasu produkcja - Kingdom Under Fire II - oprócz komputerów PC wyląduje również w napędach konsol Xbox 360. Gra powinna pojawić się na rynku w drugiej połowie 2010 roku.

Battlefield 1943 na Xbox Live, jutro w PSN
Battlefield 1943 na Xbox Live, jutro w PSN

Łosiu, 8 lipca 2009, 15:06

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, posiadacze Xboksów 360 mogą już pobrać z Xbox Live Marketplace grę Battlefield 1943 - dynamiczną, sieciową strzelaninę FPS, w której bierzemy udział w trzech słynnych operacjach wojskowych na Pacyfiku. Za opisywaną produkcje należy zapłacić 1200 punktów.

Guitar Hero: World  Tour na PC juz w przyszłym tygodniu
Guitar Hero: World Tour na PC juz w przyszłym tygodniu

ziooleck, 8 lipca 2009, 14:50

Twórcy marki Guitar Hero niejednokrotnie udowodnili, że gry muzyczne na pewno nie są nudne. Ten skostniały, dość niszowy gatunek został w niezwykły sposób wywindowany na szczyty popularności, którą nieprzerwanie cieszy się przez ostatnie kilka lat. Świadczą o tym niepodważalne statystki sprzedaży oraz zainteresowanie wokół startującej na dniach pecetowej edycji Guitar Hero: World Tour.

Google ujawnia system operacyjny Google Chrome OS
Google ujawnia system operacyjny Google Chrome OS

Jiker, 8 lipca 2009, 14:00

Ekspansja Google trwa. Google Chrome – przeglądarka internetowa udostępniona przed dziewięcioma miesiącami i przetestowana już przez ponad 30 milionów osób – była jedynie wstępem do znacznie poważniejszego przedsięwzięcia. Jest nim oczywiście zapowiedź premiery nowego systemu operacyjnego na komputery osobiste i urządzenia przenośne, noszącego nazwę Google Chrome OS.

Wieści ze świata (Wolfenstein, Dead Space, World of Warcraft) 8/07/09
Wieści ze świata (Wolfenstein, Dead Space, World of Warcraft) 8/07/09

Jiker, 8 lipca 2009, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź SimAnimals Africa, pokaz Chrome Engine 4, sprzedaż Dead Space, chińskie problemy World of Warcraft, 13 tysięcy gier w App Store, dwa miliony zamówień przedpremierowych Dragon Quest IX i inne. Zapraszamy do lektury.

NBA 2K10: Draft Combine nową produkcją 2K Games?
NBA 2K10: Draft Combine nową produkcją 2K Games?

Hed, 8 lipca 2009, 11:53

Joystiq donosi, że 2K Games planuje wydanie dodatkowego tytułu z serii NBA, który miałby pozwolić nam wybrać i wytrenować zawodników, a później przenieść ich do NBA 2K10. Na razie te informacje to tylko plotki i spekulacje, ale podobno źródła są w miarę pewne. Jeśli rzeczywiście tak jest to być może mamy do czynienia z bardzo kontrowersyjnym posunięciem i próbą zarobienia na marce jeszcze więcej.

Lost Horizon nową przygodówką twórców serii Secret Files

Jiker, 8 lipca 2009, 11:20

Firmy Deep Silver oraz Animation Arts (twórcy serii Secret Files) pokusiły się o ujawnienie pierwszych szczegółów na temat zupełnie nowej przygodówki point-and-click o tytule Lost Horizon. Produkcja zostanie wydana w 2010 roku wyłącznie w wersji na komputery osobiste – początkowo jedynie na terenie Niemiec.

Pierwszy epizod i demo Tales of Monkey Island dostępne
Pierwszy epizod i demo Tales of Monkey Island dostępne

Hed, 8 lipca 2009, 10:59

Najnowsza produkcja studia Telltale, czyli Tales of Monkey Island, jest już dostępna do ściągnięcia na oficjalnej stronie producenta lub przykładowo w systemie dystrybucji Steam. Przypominamy, że gra została podzielona na 5 epizodów - każdy z nich będzie oferował zupełnie nową przygodę. Jak wypada powrót do kultowej Monkey Island? O tym przekonać mogą się wszyscy, bo twórcy wypuścili także demo.

Koniec wsparcia dla Mortal Kombat vs DC Universe
Koniec wsparcia dla Mortal Kombat vs DC Universe

Jiker, 8 lipca 2009, 10:15

Ed Boon, twórca marki Mortal Kombat, poinformował za pośrednictwem Twittera, że dodatkowa zawartość do gry Mortal Kombat vs DC Universe została skasowana i najprawdopodobniej nie zostanie już wydana. W skład DLC mieli wejść przede wszystkim nowi bohaterowie.

MechWarrior 5 nadchodzi?!
MechWarrior 5 nadchodzi?!

Łosiu, 8 lipca 2009, 10:02

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Assassin’s Creed II dłuższy od pierwowzoru
Assassin’s Creed II dłuższy od pierwowzoru

Hed, 8 lipca 2009, 09:55

Na oficjalnym forum firmy Ubisoft opublikowano odpowiedzi na pytania fanów dotyczące Assassin’s Creed II. Jedno z nich dotyczyło długości głównego wątku fabularnego w grze. Okazuje się, że jego przejście zajmie nam ponad 20 godzin, czyli na pewno więcej niż w przypadku historii znanej z pierwowzoru. Gra dostarczy tak dużo rozrywki, bo będzie cechowała się znacznie większym rozmachem.

Fight Night Round 4 otrzyma dwa dodatki DLC
Fight Night Round 4 otrzyma dwa dodatki DLC

Łosiu, 8 lipca 2009, 09:03

Firma Electronic Arts zapowiedziała wypuszczenie dwóch dodatków DLC do Fight Night Round 4 - swojej najnowszej i świetnie wykonanej gry bokserskiej (90% w naszej recenzji). Wspomniane uzupełnienia będą dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu, niezależnie od posiadanej konsoli.

Data premiery Bionic Commando na PC już znana
Data premiery Bionic Commando na PC już znana

Maciej Śliwiński, 8 lipca 2009, 08:40

Poznaliśmy datę premiery pecetowej wersji Bionic Commando. W konwersję tej gry z platform konsolowych europejscy gracze zagrają już 17 lipca.

Alan Wake na Xboksa 360 ma pierwszeństwo
Alan Wake na Xboksa 360 ma pierwszeństwo

Łosiu, 8 lipca 2009, 08:05

Po licznych pytaniach ze strony zainteresowanych graczy, jeden z pracowników zespołu Remedy Studios potwierdził poniedziałkowe informacje o tym, że jego firma aktualnie koncentruje wszystkie wysiłki na ukończeniu i wypuszczeniu na rynek Alan Wake w wersji dedykowanej konsoli Xbox 360. Tym samym wydanie na PC zostało odłożone...