Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 lipca 2009

Command & Conquer 4 w produkcji?

Jiker, 8 lipca 2009, 19:20

Serwisy Joystiq oraz Shacknews poinformowały o najwidoczniej przedwczesnym ujawnieniu informacji o rozpoczęciu prac nad grą Command & Conquer 4. Z danych zawartych w Twitterowym wpisie brytyjskiego oddziału firmy Electronic Arts wynika, że produkcją gry zajmuje się studio EA Los Angeles.

Kingdom Under Fire II podbije Xboksa 360

Łosiu, 8 lipca 2009, 15:38

Przedstawiciele firmy deweloperskiej Blueside oficjalne poinformowali o tym, że ich najnowsza, zapowiadana już od jakiegoś czasu produkcja - Kingdom Under Fire II - oprócz komputerów PC wyląduje również w napędach konsol Xbox 360. Gra powinna pojawić się na rynku w drugiej połowie 2010 roku.

Battlefield 1943 na Xbox Live, jutro w PSN

Łosiu, 8 lipca 2009, 15:06

Zgodnie z zapowiedziami sprzed tygodnia, posiadacze Xboksów 360 mogą już pobrać z Xbox Live Marketplace grę Battlefield 1943 - dynamiczną, sieciową strzelaninę FPS, w której bierzemy udział w trzech słynnych operacjach wojskowych na Pacyfiku. Za opisywaną produkcje należy zapłacić 1200 punktów.

Guitar Hero: World Tour na PC juz w przyszłym tygodniu

ziooleck, 8 lipca 2009, 14:50

Twórcy marki Guitar Hero niejednokrotnie udowodnili, że gry muzyczne na pewno nie są nudne. Ten skostniały, dość niszowy gatunek został w niezwykły sposób wywindowany na szczyty popularności, którą nieprzerwanie cieszy się przez ostatnie kilka lat. Świadczą o tym niepodważalne statystki sprzedaży oraz zainteresowanie wokół startującej na dniach pecetowej edycji Guitar Hero: World Tour.

Google ujawnia system operacyjny Google Chrome OS

Jiker, 8 lipca 2009, 14:00

Ekspansja Google trwa. Google Chrome – przeglądarka internetowa udostępniona przed dziewięcioma miesiącami i przetestowana już przez ponad 30 milionów osób – była jedynie wstępem do znacznie poważniejszego przedsięwzięcia. Jest nim oczywiście zapowiedź premiery nowego systemu operacyjnego na komputery osobiste i urządzenia przenośne, noszącego nazwę Google Chrome OS.

Wieści ze świata (Wolfenstein, Dead Space, World of Warcraft) 8/07/09

Jiker, 8 lipca 2009, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź SimAnimals Africa, pokaz Chrome Engine 4, sprzedaż Dead Space, chińskie problemy World of Warcraft, 13 tysięcy gier w App Store, dwa miliony zamówień przedpremierowych Dragon Quest IX i inne. Zapraszamy do lektury.

NBA 2K10: Draft Combine nową produkcją 2K Games?

Hed, 8 lipca 2009, 11:53

Joystiq donosi, że 2K Games planuje wydanie dodatkowego tytułu z serii NBA, który miałby pozwolić nam wybrać i wytrenować zawodników, a później przenieść ich do NBA 2K10. Na razie te informacje to tylko plotki i spekulacje, ale podobno źródła są w miarę pewne. Jeśli rzeczywiście tak jest to być może mamy do czynienia z bardzo kontrowersyjnym posunięciem i próbą zarobienia na marce jeszcze więcej.

Lost Horizon nową przygodówką twórców serii Secret Files

Jiker, 8 lipca 2009, 11:20

Firmy Deep Silver oraz Animation Arts (twórcy serii Secret Files) pokusiły się o ujawnienie pierwszych szczegółów na temat zupełnie nowej przygodówki point-and-click o tytule Lost Horizon. Produkcja zostanie wydana w 2010 roku wyłącznie w wersji na komputery osobiste – początkowo jedynie na terenie Niemiec.

Pierwszy epizod i demo Tales of Monkey Island dostępne

Hed, 8 lipca 2009, 10:59

Najnowsza produkcja studia Telltale, czyli Tales of Monkey Island, jest już dostępna do ściągnięcia na oficjalnej stronie producenta lub przykładowo w systemie dystrybucji Steam. Przypominamy, że gra została podzielona na 5 epizodów - każdy z nich będzie oferował zupełnie nową przygodę. Jak wypada powrót do kultowej Monkey Island? O tym przekonać mogą się wszyscy, bo twórcy wypuścili także demo.

Koniec wsparcia dla Mortal Kombat vs DC Universe

Jiker, 8 lipca 2009, 10:15

Ed Boon, twórca marki Mortal Kombat, poinformował za pośrednictwem Twittera, że dodatkowa zawartość do gry Mortal Kombat vs DC Universe została skasowana i najprawdopodobniej nie zostanie już wydana. W skład DLC mieli wejść przede wszystkim nowi bohaterowie.

MechWarrior 5 nadchodzi?!

Łosiu, 8 lipca 2009, 10:02

Na łamach zachodniego serwisu Voodoo Extreme pojawiły się trzy krótkie zajawki filmowe z olbrzymimi robotami w rolach głównych. Bardzo możliwe, że to pierwsze materiały reklamujące zupełnie nową odsłonę serii MechWarrior!

Assassin’s Creed II dłuższy od pierwowzoru

Hed, 8 lipca 2009, 09:55

Na oficjalnym forum firmy Ubisoft opublikowano odpowiedzi na pytania fanów dotyczące Assassin’s Creed II. Jedno z nich dotyczyło długości głównego wątku fabularnego w grze. Okazuje się, że jego przejście zajmie nam ponad 20 godzin, czyli na pewno więcej niż w przypadku historii znanej z pierwowzoru. Gra dostarczy tak dużo rozrywki, bo będzie cechowała się znacznie większym rozmachem.

Fight Night Round 4 otrzyma dwa dodatki DLC

Łosiu, 8 lipca 2009, 09:03

Firma Electronic Arts zapowiedziała wypuszczenie dwóch dodatków DLC do Fight Night Round 4 - swojej najnowszej i świetnie wykonanej gry bokserskiej (90% w naszej recenzji). Wspomniane uzupełnienia będą dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu, niezależnie od posiadanej konsoli.

Data premiery Bionic Commando na PC już znana

Maciej Śliwiński, 8 lipca 2009, 08:40

Poznaliśmy datę premiery pecetowej wersji Bionic Commando. W konwersję tej gry z platform konsolowych europejscy gracze zagrają już 17 lipca.

Alan Wake na Xboksa 360 ma pierwszeństwo

Łosiu, 8 lipca 2009, 08:05

Po licznych pytaniach ze strony zainteresowanych graczy, jeden z pracowników zespołu Remedy Studios potwierdził poniedziałkowe informacje o tym, że jego firma aktualnie koncentruje wszystkie wysiłki na ukończeniu i wypuszczeniu na rynek Alan Wake w wersji dedykowanej konsoli Xbox 360. Tym samym wydanie na PC zostało odłożone...