Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2009, 09:03

autor: Łosiu

Fight Night Round 4 otrzyma dwa dodatki DLC

Firma Electronic Arts zapowiedziała wypuszczenie dwóch dodatków DLC do Fight Night Round 4 - swojej najnowszej i świetnie wykonanej gry bokserskiej (90% w naszej recenzji). Wspomniane uzupełnienia będą dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu, niezależnie od posiadanej konsoli.

Firma Electronic Arts zapowiedziała wypuszczenie dwóch dodatków DLC do Fight Night Round 4 - swojej najnowszej i świetnie wykonanej gry bokserskiej (90% w naszej recenzji). Wspomniane uzupełnienia będą dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy tytułu, niezależnie od platformy, na jakiej grają (PlayStation 3 lub Xbox 360).

Fight Night Round 4 otrzyma dwa dodatki DLC - ilustracja #1

Pierwszy dodatek DLC powinien być dostępny do ściągnięcia na początku sierpnia. Wprowadzi do rozgrywki nową salę ćwiczeń, a także nowe stroje dla bokserów. Dodatkowo, w rozszerzeniu na Xboksa 360 dojdzie alternatywna wersja Sugar Ray Leonarda.

Drugi DLC pojawi się miesiąc później i umożliwi używanie przycisków X, Y, B, A (face buttons) do wyprowadzania ciosów. Tej możliwości zabrakło w gotowym produkcie (w Fight Night Round 3 sami wybieraliśmy, w jaki sposób chcemy sterować zawodnikiem), co spotkało się z dość sporym niezadowoleniem miłośników serii już po wypuszczeniu dema "czwórki". Teraz Electronic Arts to nadrobi i da graczom alternatywę.

Więcej informacji odnośnie Fight Night Round 4 znajdziecie na łamach encyklopedii, a „na żywo” grę można zobaczyć w naszej video recenzji.

Ostatnia aktualizacja: 2009-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.