Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2009, 08:40

autor: Maciej Śliwiński

Data premiery Bionic Commando na PC już znana

Poznaliśmy datę premiery pecetowej wersji Bionic Commando. W konwersję tej gry z platform konsolowych europejscy gracze zagrają już 17 lipca.

Poznaliśmy datę premiery pecetowej wersji Bionic Commando. W konwersję tej gry z platform konsolowych europejscy gracze zagrają już 17 lipca.

Data premiery Bionic Commando na PC już znana - ilustracja #1

Capcom wyda więc przeznaczony na komputery osobiste tytuł prawie dokładnie dwa miesiące po jego debiucie na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Wersje te spotkały się z dość wysokimi ocenami recenzentów, jednak sama gra nie sprzedawała się tak dobrze, jak oczekiwali tego twórcy.

Przypomnijmy, że kilka dni temu poznaliśmy również wymagania sprzętowe Bionic Commando i okazały się one niezbyt wygórowane, co raczej powinno ucieszyć posiadaczy PC-tów. Tym bardziej, że gameplay ma być identyczny jak ten, który znamy z wersji konsolowej. Produkt studia Grin ma charakteryzować się za to wsparciem dla DirectX 9 i 10, grafiką w wysokiej rozdzielczości, rozbudowanymi opcjami sieciowymi oraz możliwością zmiany konfiguracji sterowania.

Niestety dalej nie wiadomo, czy gra zostanie wydana w naszym kraju. Obecnie nic na to nie wskazuje – Capcom od kilku miesięcy nie ma w Polsce partnera, który wydawałby jego gry. Wcześniej zajmował się tym CD Projekt, jednak firma ta jakiś czas temu poinformowała o zakończeniu współpracy z japońskim wydawcą i producentem gier.

Ostatnia aktualizacja: 2009-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bionic Commando

Bionic Commando