Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2009, 09:55

autor: Maciej Śliwiński

Znamy wymagania sprzętowe Bionic Commando

Capcom, wydawca Bionic Commando podał do publicznej wiadomości sprzętowe wymagania pecetowej wersji tej gry.

Capcom, wydawca Bionic Commando podał do publicznej wiadomości sprzętowe wymagania pecetowej wersji tej gry.

Znamy wymagania sprzętowe Bionic Commando - ilustracja #1

Na jednej z podstron witryny Capcomu przedstawiono minimalną konfigurację peceta, która będzie wymagana do odpalenia tej ciekawie zapowiadającej się produkcji TPP. Aby zagrać w wersję na komputery osobiste, trzeba będzie posiadać przynajmniej taką konfigurację:

  • System operacyjny: Windows XP SP2 lub Windows Vista;
  • Procesor: dwurdzeniowy (Intel Core 2 Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz);
  • Pamięć operacyjna: 1,5 GB;
  • Miejsce na dysku: 8 GB;
  • Karta grafiki obsługująca technologię Shader 3.0 i zgodna z DirectX 9.0, posiadającą 512 MB pamięci (seria NVIDIA GeForce 7800 lub ATI Radeon X1900);
  • Karta dźwiękowa kompatybilna ze standardem DirectX 9.0c.

Wciąż musimy poczekać na rekomendowane wymagania Bionic Commando. Podanie tych informacji powinno nastąpić niebawem, gdyż premiera gry w wersji na PC przewidziana jest już na lipiec tego roku. Warto zaznaczyć, że posiadacze konsol mają możliwość zabawy w grę Capcomu już od maja tego roku, a sam produkt nie cieszy się zbytnią popularnością, o czym informowaliśmy Was jakiś czas temu. Dalej nie wiadomo, czy Bionic Commando zostanie wydane w naszym kraju. Jakiś czas temu dotychczasowy partner japońskiej firmy na rynku polskim, CD Projekt, przyznał, że współpraca została przerwana.

Bionic Commando to remake jednej z klasycznych gier wydanych w latach osiemdziesiątych na automaty do gry oraz konsolę NES. Fabuła gry opowiada historię Nathana Spencera, który musi stawić czoło terrorystom zagrażającym fikcyjnemu miastu Ascension City.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Bionic Commando

Bionic Commando