Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 czerwca 2009

Poradnik: Ghostbusters: The Video Game

Redakcja GRYOnline.pl, 23 czerwca 2009, 19:01

„W poradniku do gry Ghostbusters: The Video Game znajdziesz przede wszystkim bardzo szczegółowy opis przejścia wszystkich siedmiu etapów głównej kampanii. Solucja przedstawia sugerowane metody pozbywania się duchów, jak również ujawnia lokalizacje cennych bonusów."

Nowy dodatek do Fallouta 3 trafił na rynek
Nowy dodatek do Fallouta 3 trafił na rynek

Crash, 23 czerwca 2009, 15:50

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś odbyła się premiera czwartego już dodatku do Fallouta 3, zatytułowanego Point Lookout. Docelowe platformy to Xbox 360 i PC.

Azjatycka wersja NBA 2K Online zapowiedziana
Azjatycka wersja NBA 2K Online zapowiedziana

Hed, 23 czerwca 2009, 15:34

Firma 2K Sports zapowiedziała sieciową wersję gry NBA 2K, tworzoną przy współpracy z firmą Tencent Holdings. Jest ona przeznaczona tylko na rynki azjatyckie (głównie chiński). Twórcy znanej serii są w posiadaniu wieloletniej licencji na opracowywanie sieciowych symulatorów, zawierających drużyny z ligi NBA (także ze starszymi zawodnikami). Czy ciekawy pomysł trafi także do Europy?

Uncharted 2 najlepszą grą tegorocznych targów E3
Uncharted 2 najlepszą grą tegorocznych targów E3

Hed, 23 czerwca 2009, 14:27

Pojawiły się wyniki nagród za najlepsze gry prezentowane na tegorocznych targach E3, przyznawane przez obecnych na miejscu dziennikarzy i przedstawicieli branży. Główną nagrodę otrzymał tytuł Uncharted 2, który jest tworzony przez studio Naughty Dog. Dzieło triumfowało też w kilku innych kategoriach. Za najoryginalniejszą produkcję uznano Scribblenauts, czyli grę przeznaczoną na DS-a.

Poznaliśmy europejską datę premiery nowej gry autorów trzeciego Gothica [news uaktualniony]
Poznaliśmy europejską datę premiery nowej gry autorów trzeciego Gothica [news uaktualniony]

Jiker, 23 czerwca 2009, 13:22

Risen, nowa cRPG autorstwa firm Piranha Bytes oraz Deep Silver, zapowiada się całkiem nieźle. Nad całością ciąży co prawda fatum Gothic 3, poprzedniego dzieła PB, lecz nadzieja na poprawę nie jest do końca płonna. Właśnie dowiedzieliśmy się, że zostanie ona ostatecznie zweryfikowana 2 października bieżącego roku, kiedy to Risen zanotuje swoją europejską premierę.

Wieści ze świata (Call of Duty: World At War, Final Fantasy XIV, Mass Effect) 23/06/09

Jiker, 23 czerwca 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Call of Duty: World At War, plotki o becie Final Fantasy XIV, Castle Crashers z milionem graczy, SimBin pracuje nad nowymi wyścigami i inne. Zapraszamy do lektury.

Bestsellerowe gry w dystrybucji elektronicznej (7 czerwca - 20 czerwca 2009)

Hed, 23 czerwca 2009, 11:45

Firma NPD, zajmująca się między innymi zbieraniem statystyk z amerykańskiego rynku gier elektronicznych ogłosiła, że nie będzie udostępniać publicznie cotygodniowych rankingów najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste w USA. Dla wszystkich dostępne będą tylko ogólne dane miesięczne. Zamiast tego publikujemy więc najchętniej ściągane tytuły z platform Steam i Direct2Drive.

The Sims 3 bronią przeciwko piratom?
The Sims 3 bronią przeciwko piratom?

Jiker, 23 czerwca 2009, 11:30

Czy wypłynięcie The Sims 3 na opanowane przez piratów wody na długo przed oficjalną premierą mogło być czymś dobrym z punktu widzenia Electronic Arts? Najprawdopodobniej tak. Taki wniosek można wysnuć na podstawie ostatnich wypowiedzi prezesa koncernu, Johna Riccitiello, których udzielił w rozmowie z serwisem IndustryGamers.

EMPiK - Top Lista - tydzień 25 (23/06/09)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2009, 11:08

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 15 a 21 czerwca i zostały zebrane w 136 salonach sieci.

Amerykańska data premiery Tekkena 6
Amerykańska data premiery Tekkena 6

Hed, 23 czerwca 2009, 10:23

Poznaliśmy w końcu dokładną datę premiery Tekkena 6, która zbliża się wielkimi krokami. Dzieło tworzone przez firmę Namco Bandai zostanie opublikowane dokładnie 27 października w Stanach Zjednoczonych. Europejska data premiery na razie nie jest jeszcze znana, chociaż autorzy obiecują, że gra pojawi się wszędzie w podobnym terminie. Ujawniono również szczegóły przedpremierowych edycji.

Electronic Arts pyta nas o kształt Command & Conquer 4

Jiker, 23 czerwca 2009, 10:15

Serwis CNC Generals World dotarł do ankiety firmy Electronic Arts, w której podejmuje ona temat Command & Conquer 4. Pytania dotyczą przede wszystkim tego, co gracze chcieliby zobaczyć w nowej odsłonie popularnej strategii czasu rzeczywistego. Padają tu m.in. kwestie związane z dodatkową zawartością, poszczególnymi jednostkami i trybem sieciowym.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (14 - 20 czerwca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (14 - 20 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 23 czerwca 2009, 09:34

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 14 a 20 czerwca.

Inwazja nowych jednostek do Empire: Total War
Inwazja nowych jednostek do Empire: Total War

Hed, 23 czerwca 2009, 09:24

Fani Empire: Total War powinni zajrzeć na Steama, gdyż opublikowano zapowiadany już od jakiegoś czasu zestaw 14 nowych, darmowych jednostek, dostępnych w ramach kolejnej łatki do gry (wersja 1.3). To jednak nie wszystko, bo autorzy z Creative Assembly w tajemnicy przygotowali drugi pakiet oddziałów, tym razem płatny, a więc przeznaczony dla szczególnie zagorzałych miłośników tej produkcji.

Bogusław Linda tryumfuje w ankiecie na polski głos bohatera Assassin's Creed II
Bogusław Linda tryumfuje w ankiecie na polski głos bohatera Assassin's Creed II

Hed, 23 czerwca 2009, 09:19

W ubiegłą środę zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w nietypowej zabawie. Za pośrednictwem ankiety mogliście wypowiadać się na temat polskiej wersji językowej Assassin's Creed II, wybierając jednego z 6 aktorów, którego chcielibyście usłyszeć w roli głównego bohatera. Z ankiety wynika, że sporo osób faworyzuje wersję kinową polonizacji. Zdecydowanym faworytem okazał się jednak Bogusław Linda.