Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 czerwca 2009

Assassin's Creed: Bloodlines na PSP postawi poprzeczkę wysoko?
Assassin's Creed: Bloodlines na PSP postawi poprzeczkę wysoko?

Hed, 10 czerwca 2009, 20:37

Firma Ubisoft opublikowała pierwsze zdjęcia z Assassin's Creed: Bloodlines, czyli odsłony znanej serii na przenośną konsolę PSP. Obrazki pojawiły się co prawda wcześniej na targach E3 (przykładowo podczas konferencji Sony), ale teraz możemy obejrzeć je w nieco wyższych rozdzielczościach. O grze nie wiemy na razie praktycznie nic – materiały sugerują jednak, że twórcy stawiają poprzeczkę wysoko.

Tryb multiplayer oraz DLC dla Splinter Cell: Conviction

ziooleck, 10 czerwca 2009, 14:15

Począwszy od drugiej części, tryb multiplayer jest nieodłącznym elementem serii Splinter Cell. Świetnie przemyślane rozwiązania i emocjonująca rozgrywka zaskarbiły sobie uznanie wielu odbiorców. Dla wszystkich miłośników Fishera i gry przez sieć mamy dobrą wiadomość - autorzy zapowiedzieli, że w tym wypadku Conviction nie będzie odbiegał od ustanowionej reguły. To jednak nie wszystko.

24-godzinna przerwa Xbox LIVE
24-godzinna przerwa Xbox LIVE

Crash, 10 czerwca 2009, 13:15

Zła wiadomość dla wszystkich planujących sieciowe rozgrywki w najbliższy wtorek w ramach Xbox Live. Microsoft zapowiedział wyłączenie usług sieciowych w celu przeprowadzenia planowanych czynności naprawczo-konserwacyjnych.

„Gry komputerowe na dowód” – fakty i mity

Hed, 10 czerwca 2009, 12:59

Kilka dni temu na łamach Dziennika pojawił się artykuł o sensacyjnym tytule „Gry komputerowe na dowód”. Zgodnie z podanymi w nim informacjami, od lipca każda osoba nabywająca gry elektroniczne w sieci sklepów Empik będzie musiała się wylegitymować, niczym przy zakupie alkoholu i papierosów. Dorośli kupujący komputerowe i konsolowe tytuły musieliby natomiast rzekomo określić wiek osób, do których one ostatecznie trafią. Te informacje, powtórzone później za Dziennikiem przez kilka serwisów internetowych, są jednak nieprawdziwe.

Trzecia część Assassin's Creed oficjalnie zapowiedziana?
Trzecia część Assassin's Creed oficjalnie zapowiedziana?

ziooleck, 10 czerwca 2009, 12:50

Użytkownicy Gry-Online w zasadzie jednogłośnie wybrali Assassin's Creed II jako najciekawszą grę zaprezentowaną podczas E3. Podobne gusta ujawnili nie tylko gracze z Polski, ale również wielu innych państw z całego świata. Nic więc dziwnego, że przedstawiciele Ubisoftu idą za ciosem i na długo przed premierą przygód Ezio wspominają o trzeciej odsłonie kultowej już sagi.

Dante's Inferno trylogią?
Dante's Inferno trylogią?

Crash, 10 czerwca 2009, 12:18

O tym, że Boska komedia jest tryptykiem wie każdy, kto choć trochę nie stronił od lektur w szkole. Wiedzą o tym również twórcy gry Dante’s Inferno, bazującej na wspomnianym dziele. W trakcie telefonicznego wywiadu dla serwisu VG247 Glen Schofield, piastujący rolę producenta, zdradził, iż zespół odpowiadający za deweloping widzi potencjał i miejsce dla kolejnych dwóch części.

Twórcy The Old Republic opowiadają o grze – materiały filmowe z polskimi napisami
Twórcy The Old Republic opowiadają o grze – materiały filmowe z polskimi napisami

Filip „fsm” Grabski, 10 czerwca 2009, 12:02

Tą wiadomością rozpoczynamy nową inicjatywę na GRY-OnLine. Od dzisiaj będziemy specjalnie dla Was zbierać i opatrywać polskimi napisami filmiki, w których twórcy opowiadają o procesie projektowania i powstawania gry. Na pierwszy ogień idzie nowe Star Wars: The Old Republic.

Wieści ze świata (America's Army 3, Company of Heroes, Crackdown 2) 10/06/09

Jiker, 10 czerwca 2009, 11:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Uwe Boll w Postal III, łatka do Company of Heroes, Crackdown 2 z rozbudowanym trybem multiplayer, America’s Army ze wsparciem Steamworks i inne. Zapraszamy do lektury.

DLC dla Battlestations: Pacific zaatakuje w czerwcu
DLC dla Battlestations: Pacific zaatakuje w czerwcu

ziooleck, 10 czerwca 2009, 11:40

Battlestations: Pacific zaliczył swoją polską premierę niespełna dwa tygodnie temu. Być może gra nie należy do produkcji wybitnych, jednakże spędzony z nią czas z pewnością zaspokoi wszystkich miłośników zaciętych starć i podniebnych zmagań. Tym lepszą wiadomością będzie fakt, że twórcy już dziś zapowiedzieli pierwszy DLC rozszerzający ich dzieło.

Dungeons & Dragons Online za darmo [news uaktualniony]
Dungeons & Dragons Online za darmo [news uaktualniony]

Maciej Śliwiński, 10 czerwca 2009, 11:18

Dungeons & Dragons Online: Stormreach powoli odchodzi w zapomnienie. Producenci tego tytułu zdecydowali się jednak podjąć próbę ratunku tej gry MMO, która przegrała batalię z innymi popularnymi tytułami (World of Warcraft, Guild Wars). Po niewielkich przeróbkach D&D stanie się grą darmową.

Nowe, niepotwierdzone informacje o Max Payne 3
Nowe, niepotwierdzone informacje o Max Payne 3

Crash, 10 czerwca 2009, 10:06

Ilu z nas trapił brak jakichkolwiek informacji o nowej, trzeciej odsłonie Maxa Payne’a? Zapewne wielu. Zeszłotygodniowe targi E3 dobiegły końca, a w gąszczu gorących doniesień trudno było szukać choćby wzmianki o nadchodzącym dziele Rockstar. Na szczęście ratunek niesie najnowszy, lipcowy numer GameInformera. Okładka i 10-stronicowy artykuł przypadły upadłemu glinie z Nowego Jorku, dając tym samym

Cryptic Studios pracuje nad Neverwinter Nights Online?
Cryptic Studios pracuje nad Neverwinter Nights Online?

Maciej Śliwiński, 10 czerwca 2009, 10:00

Fajni serii Neverwinter Nights mogą zacierać ręce. W sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że Cryptic Studios pracuje nad sieciową wersją tego popularnego RPG.

Indiana Jones and the Staff of Kings debiutuje na amerykańskim rynku
Indiana Jones and the Staff of Kings debiutuje na amerykańskim rynku

Jiker, 10 czerwca 2009, 09:30

Do sklepów w Stanach Zjednoczonych powędrowała produkcja o tytule Indiana Jones and the Staff of Kings. Dzieło zostało opracowane z myślą o konsolach Wii, PlayStation 2, PSP i DS. Najciekawszą i przy okazji najbardziej promowaną z nich jest odsłona na najnowszą stacjonarną platformę koncernu Nintendo.

EA dementuje datę premiery Battlefield 1943
EA dementuje datę premiery Battlefield 1943

Maciej Śliwiński, 10 czerwca 2009, 09:18

Electronic Arts zdementowało informacje dotyczące premiery Battlefield 1943. Według pracowników tej firmy, gra zadebiutuje w późniejszym, wakacyjnym terminie, a nie pod koniec czerwca.

Rekordowa sprzedaż The Sims 3
Rekordowa sprzedaż The Sims 3

Jiker, 10 czerwca 2009, 08:59

Trzecia odsłona cyklu The Sims znajduje się w sprzedaży już od ponad tygodnia. Zgodnie z oczekiwaniami, podpartymi wieloma testami, dzieło Electronic Arts okazało się być wyjątkowo dobrą produkcją. Przypadło do gustu nie tylko krytykom, ale również graczom, którzy w pierwszym tygodniu obecności gry na rynku nabyli aż 1,4 miliona egzemplarzy The Sims 3.