Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 czerwca 2009

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (21 - 27 czerwca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (21 - 27 czerwca)

Jiker, 29 czerwca 2009, 15:59

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 21 a 27 czerwca.

Mass Effect - oficjalne informacje w sprawie DLC oraz kontynuacji
Mass Effect - oficjalne informacje w sprawie DLC oraz kontynuacji

ziooleck, 29 czerwca 2009, 14:50

Temat Mass Effect już od ponad miesiąca nie schodzi z ust miłośników cRPG. Wszystko to za sprawą ciągłego wypływu nowych informacji dotyczących drugiej części sagi oraz rozszerzeniu mającemu odświeżyć jej protoplastę. Niestety, wszystko wskazuje na to, że dobra passa chwilowo opuściła Bioware.

Znamy datę premiery pecetowej wersji Street Fighter IV
Znamy datę premiery pecetowej wersji Street Fighter IV

Maciej Śliwiński, 29 czerwca 2009, 14:40

Czwarta część kultowej bijatyki – Street Figher, zadebiutuje na komputerach osobistych już na początku lipca. Capcom podał właśnie oficjalne daty premier gry w poszczególnych regionach świata.

StarCraft II bez potyczek w LAN-ie; kilka szczegółów o trybie singleplayer
StarCraft II bez potyczek w LAN-ie; kilka szczegółów o trybie singleplayer

Maciej Śliwiński, 29 czerwca 2009, 14:10

Porywająca saga przecieków, niedomówień i szczątkowego dawkowania informacji na temat StarCrafta II trwa dalej. W ciągu ostatnich dni w sieci pojawiło się kilka ciekawych informacji na temat zbliżającego się sequela jednej z najbardziej znanych gier RTS w historii.

Hitman 5 w 2010 roku
Hitman 5 w 2010 roku

Maciej Śliwiński, 29 czerwca 2009, 13:03

Kilka dni temu informowaliśmy Was o kolejnej kinowej produkcji, która powstanie na podstawie serii gier Hitman. Jak się dziś okazało, obie premiery - filmu oraz piątej części cyklu wirtualnych przygód Agenta 47 - będą ze sobą powiązane, a ich debiut nastąpi pod koniec 2010 roku.

Znamy wymagania sprzętowe Cities XL
Znamy wymagania sprzętowe Cities XL

Maciej Śliwiński, 29 czerwca 2009, 12:30

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Cities XL, projektu opracowanego przez francuskie studio Monte Cristo, który kilka dni temu wkroczył w fazę beta testów.

E-Sport: Liga Cybersport reanimowana, Polacy na Mistrzostwach Europy w CS 1.6
E-Sport: Liga Cybersport reanimowana, Polacy na Mistrzostwach Europy w CS 1.6

Maciej Śliwiński, 29 czerwca 2009, 12:00

Najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia w świecie sportów elektronicznych były bezsprzecznie olbrzymie zmiany, jakie zaszły w największej polskiej organizacji prowadzącej rozgrywki dla graczy, Lidze Cybersport. Poza tym, Reprezentacja Polski w Counter Strike 1.6 zapewniła sobie praktycznie udział w finałach Mistrzostw Europy.

Premiery gier w Polsce (22-28 czerwca)
Premiery gier w Polsce (22-28 czerwca)

Vercetti, 29 czerwca 2009, 11:40

Końcówka czerwca nieoczekiwanie przyniosła nam wysyp premierowych tytułów. Dość powiedzieć, że w ubiegłym tygodniu na rynku ukazał się m.in. Prototype, sequel Overlorda oraz długo oczekiwane Ghostbusters. LEM nie zapomniał o dostarczeniu do sklepów wirtualnej adaptacji Transformersów, a Cenega wprowadziła do sklepów Wanted: Weapons of Fate. Szczegóły w poniższym zestawieniu.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Modern Warfare 2, Batman: Arkham Asylum) 29/06/09

Jiker, 29 czerwca 2009, 11:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta-testy Champions Online, Section 8, Tropico 3, Global Agenda, demo Lost Planet 2 już wkrótce, Warner Bros. nabywcą Midway i inne. Zapraszamy do lektury.

Co z grą Stevena Spielberga?
Co z grą Stevena Spielberga?

Hed, 29 czerwca 2009, 10:59

Jason Rohrer, niezależny producent gier, zasugerował w jednym z wywiadów, że LMNO, czyli projekt Stevena Spielberga oraz Electronic Arts, został anulowany. Powodem takiego stanu rzeczy miałaby być pogarszająca się sytuacja ekonomiczna. Rohrer przyznaje jednak, że nie może udzielić stuprocentowo pewnych informacji. Rzeczywiście nie są one rzetelne - wspomniany wydawca zdementował już plotki.

Kiedy wyjdzie Battlefield 1943?
Kiedy wyjdzie Battlefield 1943?

Hed, 29 czerwca 2009, 10:04

W newsletterze Electronic Arts pojawiła się informacja, że gra Battlefield 1943, kolejna odsłona serii sieciowych strzelanek, zostanie wydana 9 lipca na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3). Zgodnie z komentarzem Gordona Van Dyke’a ze studia DICE, udzielonym na forum projektu, data ta nie jest do końca pewna. Twórcy są bliscy jej potwierdzenia, ale wciąż muszą uzgodnić kilka pomniejszych kwestii.

Sony Online Entertainment zapowiada nowe dodatki do EverQuesta
Sony Online Entertainment zapowiada nowe dodatki do EverQuesta

Jiker, 29 czerwca 2009, 09:30

W trakcie Fan Faire 2009 (25-28 czerwca) firma Sony Online Entertainment potwierdziła wcześniejsze, nieoficjalne doniesienia na temat nowych rozszerzeń do pierwszej i drugiej odsłony cyklu MMOcRPG EverQuest. Ich ujawnienie było oczywiście częścią obchodów dziesiątej rocznicy powstania jednego z najważniejszych przedstawicieli gatunku masowych gier sieciowych.

YooStar - zostań hollywoodzką gwiazdą filmową

Jiker, 29 czerwca 2009, 08:50

The Movies i You’re in the Movies nie spełniły Twoich wymagań? Być może uda się to najnowszej propozycji firmy YooStar, która już w połowie sierpnia wprowadzi do sprzedaży niecodzienny produkt. Będzie nim system, który umożliwi nam odgrywanie klasycznych filmowych scen u boku największych hollywoodzkich gwiazd.