Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 czerwca 2009

Twórcy Watchmen mieli w zanadrzu kilka projektów

Elrond, 20 czerwca 2009, 14:07

Studio Deadline Games, odpowiedzialne m.in. za gry Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico czy Watchmen: The End Is Nigh to już przeszłość. Trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o ogłoszeniu jego upadłości. Okazuje się jednak, że do ostatniej chwili jego pracownicy wkładali wiele wysiłku w przynajmniej 3 nowe projekty.

Empire: Total War w promocyjnej ofercie Steam

Elrond, 20 czerwca 2009, 13:02

W ofercie usługi Steam pojawiła się kolejna weekendowa promocja. Tym razem trafia ona w gusta miłośników Empire: Total War, którzy zaoszczędzić mogą połowę zbieranych na grę pieniędzy.

Powstaje Eden, projekt bazujący na Antychryście Larsa von Triera
Powstaje Eden, projekt bazujący na Antychryście Larsa von Triera

Elrond, 20 czerwca 2009, 12:41

Potwierdziły się niedawne plotki mówiące o grze opartej na kontrowersyjnym obrazie Larsa von Triera, Antychryst. Na czele projektu pod nazwą Eden stanął Morten Iversen, graczom znany jako pomysłodawca serii Hitman. Dziennikarze serwisu MTV Multiplayer przeprowadzili z nim wywiad, dzięki czemu możemy podzielić się z Wami kilkoma szczegółami związanymi z grą.

Nowy Mortal Kombat tylko dla dorosłych

Elrond, 20 czerwca 2009, 11:24

Wygląda na to, iż mimo wszystkich zawirowań wokół firmy Midway oraz jej flagowej serii, Mortal Kombat, fani dostaną kolejną odsłonę swojej ulubionej bijatyki. Co więcej, gra nie będzie już „ugrzeczniona” aby uzyskać niższą kategorię wiekową, ba, będzie przeznaczona tylko dla dorosłych.

Kolejny film z rozgrywki w Starcraft II w sieci

Elrond, 20 czerwca 2009, 10:38

Oficjalna strona nadchodzącej kontynuacji jednej z najlepszych gier z gatunku RTS – Starcraft, od pewnego czasu oferuje fanom „raporty bitewne” – Battle Reports, czyli rzut oka na to, jak prezentuje się rozgrywka w trybie mutliplayer. W walkach toczonych 1-na-1 mogliśmy oglądać starcia Zergów z Terranami oraz Protossów z Terranami – teraz przyszedł czas na konfrontację Zergów i Protossów.

Dodatek do Sacred 2 w produkcji

Elrond, 20 czerwca 2009, 09:42

Fani Sacred, gry akcji z elementami RPG, mieli ostatnimi czasy powody do niepokoju. Najpierw jej producent, Ascaron Entertainment, poinformował o kiepskiej kondycji finansowej oraz znajdowaniu się na krawędzi bankructwa. Co prawda zapewniono o kontynuacji prac nad rozszerzeniem do Sacred 2 oraz trzecią częścią gry, jednak nie usłyszeliśmy żadnych konkretów.