Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 czerwca 2009

Poradnik: Prototype

Redakcja GRYOnline.pl, 25 czerwca 2009, 19:29

„W poradniku do gry Prototype znajdziesz opis przejścia misji z głównego wątku fabularnego, eventów, kilka ogólnych porad dotyczących rozgrywki, a także drobne wskazówki związane z rozwijaniem zdolności bohatera i zdobywaniem informacji o fabule."

Darmowa wojna w Battlefield Heroes niespodziewanie rozpoczęta
Darmowa wojna w Battlefield Heroes niespodziewanie rozpoczęta

Hed, 25 czerwca 2009, 18:03

W końcu ruszył oficjalnie Battlefield Heroes, czyli darmowy projekt studia DICE. Sieciowa strzelanka dostępna jest już dla wszystkich chętnych na oficjalnej stronie. Tytuł działa za pośrednictwem przeglądarki. Pliki instalacyjne zajmują sporo, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Z okazji nieco nieoczekiwanego startu gry, którą testowano wiecznie, twórcy wypuścili całkiem komiczny zwiastun.

Demo ArmA 2 już dostępne
Demo ArmA 2 już dostępne

Jiker, 25 czerwca 2009, 17:00

Demo pecetowej wersji ArmA 2, którego premiera według wcześniejszych informacji miała się odbyć kilka dni temu, zawędrowało do nas dopiero w tym tygodniu. Do jego publikacji doszło zatem po ogólnoeuropejskiej premierze, zorganizowanej przez firmy Bohemia Interactive i 505 Game Street 19 czerwca.

Overlord II i inne gry z serii już w polskich sklepach
Overlord II i inne gry z serii już w polskich sklepach

Hed, 25 czerwca 2009, 14:58

Firma Codemasters poinformowała, że od dzisiaj można ponownie wcielić się w złego władcę radosnych gremlinopodobnych potworów, oczywiście w serii gier Overlord. W polskich sklepach pojawiły się trzy odsłony tej produkcji: Overlord II (na Xboksa 360 i PlayStation 3), Overlord Dark Legend (Wii) oraz Overlord Minions (NDS). Autorką scenariusza jest Rhianna Pratchett, czyli córka twórcy Świata Dysku.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim z antypirackimi zabezpieczeniami firmy Stardock
Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim z antypirackimi zabezpieczeniami firmy Stardock

Jiker, 25 czerwca 2009, 14:00

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim autorstwa studia Ino-Co będzie pierwszą produkcją wydawcy Paradox Interactive, która zostanie wyposażona w system zabezpieczeń antypirackich GOO DRM, opracowany przez firmę Stardock. Premiera jeszcze w tym roku (zarówno na PC, jak i Xboksa 360, której to wersji zabezpieczenia nie dotyczą).

Wieści ze świata (Age of Conan, Dawn of War II, Batman: Arkham Asylum) 25/06/09

Jiker, 25 czerwca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pozew przeciwko Square Enix, premiera piątej aktualizacji Age of Conan, data debiutu Worms 2: Armageddon, wersje demonstracyjne Batman: Arkham Asylum i inne. Zapraszamy do lektury.

Wymagania sprzętowe Need For Speed Shift
Wymagania sprzętowe Need For Speed Shift

Crash, 25 czerwca 2009, 12:45

Poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe do kolejnej już odsłony gier wyścigowych z serii Need For Speed, zatytułowanej Shift. Specyfikacja przedstawia się dość łaskawie, dając nadzieję nawet tym, których sprzęt nie należy do najnowszych.

Zeno Clash za pół ceny; DLC zupełnie za darmo
Zeno Clash za pół ceny; DLC zupełnie za darmo

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 11:40

Fani Zeno Clash, ciekawej gry typu FPP, mogą zacierać ręce. Firma ACE Team, producent tego tytułu, zapowiedziała, że już w najbliższy weekend gracze otrzymają zupełnie darmowe rozszerzenie do Zeno Clash.

Ninja Blade trafi na PC
Ninja Blade trafi na PC

Jiker, 25 czerwca 2009, 11:30

Ninja Blade – produkcja firmy FromSoftware stanowiąca alternatywę dla serii Devil May Cry i Ninja Gaiden – była dotąd tytułem ekskluzywnym, dostępnym wyłącznie na konsolę Xbox 360. Z informacji rosyjskiego wydawcy Noviy Disk wynika jednak, że jesienią bieżącego roku dzieło zostanie wydane również na PC.

Czy Blizzard udostępni 200 tysięcy kluczy do bety StarCrafta 2?
Czy Blizzard udostępni 200 tysięcy kluczy do bety StarCrafta 2?

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 10:40

Według niepotwierdzonych jeszcze przez Blizzard plotek, klucze do bety StarCrafta II otrzyma 200 tysięcy osób na całym świecie. Taką informację przekazali redaktorzy jednej z najpopularniejszych azjatyckich stron traktujących o kontynuacji jednego z najlepszych RTS-ów w historii gier.

Twórcy Anno 1404 opowiadają o grze – filmy z polskimi napisami
Twórcy Anno 1404 opowiadają o grze – filmy z polskimi napisami

fsm, 25 czerwca 2009, 10:37

Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was porcję filmików opatrzonych polskimi napisami. Tym razem prezentujemy nową odsłonę niezwykle popularnej u nas serii strategii Anno. Najnowsza część gry opatrzona jest datą 1404 i wprowadza kilka nowości. Jakich? Sprawdźcie sami.

Nowe znaki towarowe twórców serii Brothers in Arms
Nowe znaki towarowe twórców serii Brothers in Arms

Jiker, 25 czerwca 2009, 10:20

Gearbox Software to ekipa znana przede wszystkim z marki Brothers in Arms. W międzyczasie wydała co prawda na rynek grę rytmiczno-muzyczną Samba de Amigo na Wii, lecz generalnie specjalizuje się w tematyce wojennej. Potwierdzają to nowe znaki towarowe, zlecone do zatwierdzenia przez firmę w amerykańskim Urzędzie Patentowym.

Znamy wymagania sprzętowe Bionic Commando
Znamy wymagania sprzętowe Bionic Commando

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 09:55

Capcom, wydawca Bionic Commando podał do publicznej wiadomości sprzętowe wymagania pecetowej wersji tej gry.

Modern Warfare 2 straciło na odejściu od marki Call of Duty
Modern Warfare 2 straciło na odejściu od marki Call of Duty

Jiker, 25 czerwca 2009, 09:45

Czy odcięcie najnowszej odsłony strzelaniny Modern Warfare od marki Call of Duty może mieć negatywny wpływ na tę pierwszą? Zdecydowanie tak, oznajmia Nick Williams z amerykańskiej firmy OTX, zajmującej się badaniem rynku oraz zwyczajów konsumenckich. Głównym tego powodem jest znacznie niższy poziom rozpoznawalności.

Chińczycy bez World of Warcraft
Chińczycy bez World of Warcraft

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 09:20

Chińscy fani World of Warcraft od kilku tygodni przeżywają prawdziwą gehennę. Siódmego czerwca ich życie straciło sens, mozolnie levelowane postaci poszły się ... kochać, a twórcy innych popularnych w tym kraju gier MMO dorobili się pewnie fortuny. Dlaczego? Nie działają chińskie serwery WoW.

Lista gier na Giermaszu CD Projektu

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 08:45

Wczoraj informowaliśmy Was o ciekawej akcji CD Projektu, w której będzie można nabyć gry za kilka złotych. Dziś poznaliśmy nieco więcej szczegółów dotyczących tej promocji, w tym częściową listę gier jakie można będzie nabyć w najbliższy weekend w warszawskiej siedzibie firmy.

Hitman wraca do kin
Hitman wraca do kin

Maciej Śliwiński, 25 czerwca 2009, 07:59

Eidos razem z 20th Century Fox próbują wycisnąć jak najwięcej z jednej z najbardziej znanych marek tej pierwszej firmy. Na ekrany kin trafi w niedalekiej przyszłości druga część filmu opartego na serii gier Hitman.