Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 czerwca 2009

Xbox Natal nową konsolą Microsoftu?

Elrond, 14 czerwca 2009, 15:25

Jedną z ciekawszych nowinek technicznych zaprezentowanych na tegorocznych targach E3 był bez wątpienia Project Natal, czyli urządzenie „zamieniające” ciało gracza w jeden wielki kontroler. Urządzenie to zapewne można będzie dokupić do posiadanej konsoli Xbox 360, jednak dość ciekawą teorię zaprezentowali redaktorzy serwisu 1UP.

W Brink gra z innymi graczami będzie dobrowolna
W Brink gra z innymi graczami będzie dobrowolna

Hed, 14 czerwca 2009, 14:20

Richard Ham ze Splash Damage potwierdził, że najnowszy projekt studia, czyli Brink, będzie dość ciekawy w kwestii podziału, a raczej jego braku, na tryb zabawy sieciowej i solowej. Grę będziemy mogli rozpocząć w pojedynkę, by potem zupełnie płynnie przejść do rozgrywki wieloosobowej, niejako wbudowanej w kampanię. Jak mówi producent, walka z innymi graczami, nie będzie jednak wymagana.

Lost Planet 2 wyjdzie równocześnie na Xboksa 360 i PlayStation 3
Lost Planet 2 wyjdzie równocześnie na Xboksa 360 i PlayStation 3

Hed, 14 czerwca 2009, 13:26

Lost Planet 2 zostanie wydany jednocześnie na dwie konsole: Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Tak wynika z uaktualnienia, które pojawiło się na japońskiej stronie projektu. Amerykański oddział koncernu Capcom dodatkowo potwierdził te doniesienia dodając, że równoczesna premiera na obu platformach dotyczy zarówno Stanów Zjednoczonych, jak i Europy, chociaż gra być może pojawi się wcześniej w Japonii.

Rising wyniesie serię Metal Gear Solid na zupełnie nowy poziom
Rising wyniesie serię Metal Gear Solid na zupełnie nowy poziom

Elrond, 14 czerwca 2009, 13:19

Najnowsza część The Kojima Productions Report, podcastu zamieszczanego na witrynie Hideo Kojimy, przynosi wiele nowych informacji na temat najnowszej odsłony cyklu Metal Gear Solid o podtytule Rising, jak również dotyczących Peace Walker, przeznaczonego dla posiadaczy PSP. Jedno jest pewne – nadchodzą zmiany.

The Saboteur zapewni kilkanaście godzin rozrywki
The Saboteur zapewni kilkanaście godzin rozrywki

Hed, 14 czerwca 2009, 12:53

Według wypowiedzi jednego z twórców The Saboteur główna kampania w grze zapewni graczom mniej więcej 12 do 18 godzin zabawy. Oczywiście autor przyznał, że trudno dokładnie ocenić ile czasu zajmie wykonanie wszystkich pobocznych zadań, których podobno będzie całkiem sporo. Dzieło ma oferować mnóstwo dynamicznej akcji oraz otwarty świat zrealizowany w dość ciekawej konwencji stylistycznej.

Wymagania sprzętowe i zawartość Ghostbusters: The Video Game - nie jest różowo

Elrond, 14 czerwca 2009, 12:26

Na blogu prowadzonym w ramach witryny Spook Central, w jednym z wpisów znaleźć możemy oficjalne wymagania gry Ghostbusters: The Video Game (w wersjach na różne platformy). W większości zgadzają się one z tym, co podaliśmy wcześniej, jednak dla spokoju sumienia zaprezentujmy je ponownie (PC):