Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 czerwca 2009

Electronic Arts potwierdza: Mirror's Edge 2 powstaje
Electronic Arts potwierdza: Mirror's Edge 2 powstaje

fsm, 12 czerwca 2009, 18:45

Tytuł tej wiadomości z pewnością nie stanowi niespodzianki dla czujnych graczy. Fakt, że Mirror's Edge miało być trylogią, znany był nam jeszcze przed premierą pierwszej odsłony przygód zwinnej Faith. Dzisiaj mamy potwierdzenie od przedstawiciela EA – Mirror's Edge 2 powstaje.

Jeszcze jeden film z Duke Nukem Forever
Jeszcze jeden film z Duke Nukem Forever

Hed, 12 czerwca 2009, 13:30

Jace Hall zaprezentował w swoim programie kolejny krótki fragment rozgrywki z Duke Nukem Forever. Gra na razie została odłożona na półkę - oczywiście ze względu na problemy finansowe 3D Realms - jej dalsze losy są nieznane. Odkąd dowiedzieliśmy się o kłopotach dewelopera odpowiedzialnego za stworzenie postaci Duke’a, otrzymaliśmy wiele materiałów z niedokończonego tytułu, tworzonego 12 lat.

Kto pojawi się w Mass Effect 2?
Kto pojawi się w Mass Effect 2?

Hed, 12 czerwca 2009, 12:15

W jednym z wywiadów Casey Hudson z firmy Bioware powiedział, że zależnie od naszych wyborów Mass Effect 2 może zakończyć się prawdziwą masakrą, która pochłonie wiele ofiar. Już na początku przygody dowiemy się o czymś przerażającym i niebezpiecznym, co będziemy musieli wykonać później. Według sugestii autora do drużyny Sheparda w drugiej odsłonie bardzo znanej serii dołączą tylko nowe postacie.

Królewska 57 - odc. 54 - Moc Mocy
Królewska 57 - odc. 54 - Moc Mocy

Antoni Łuchniak & fsm, 12 czerwca 2009, 12:10

A jaka była Twoja reakcja na wiadomy zwiastun?

Najciekawsze okazje na weekend 13-14 czerwca

fsm, 12 czerwca 2009, 11:45

Witamy w kolejnym zestawieniu najciekawszych sklepowych ofert dla graczy. Po zeszłotygodniowej mieliźnie promocyjnej mamy Wam do zaprezentowania prawdziwy wysyp ciekawych artykułów za naprawdę rozsądne pieniądze. Zapraszamy do zapoznania się z listą.

Kolekcjonerska edycja Assassin's Creed II pełna „smakołyków”
Kolekcjonerska edycja Assassin's Creed II pełna „smakołyków”

Elrond, 12 czerwca 2009, 11:08

Assassin's Creed II to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji, które zawitają na półki sklepowe w tym roku. Dzieło kanadyjskich programistów ponownie umożliwi nam wcielenie się w postać zabójcy na zlecenie, tym razem w otoczce renesansowej Italii, a firma Ubisoft stara się jak może aby przyciągnąć więcej graczy do swojego produktu.

Trzecie DLC do Saints Row 2 już dostępne
Trzecie DLC do Saints Row 2 już dostępne

Hed, 12 czerwca 2009, 10:41

Za nami premiera trzeciego i podobno ostatniego dodatku DLC do Saints Row 2, czyli całkiem radosnej gry nawiązującej do serii Grand Theft Auto. Po dwóch rozszerzeniach – Ultor Exposed i Corporate Warfare – wprowadzających bonusowe misje, tym razem posiadacze konsol otrzymali zestaw składający się z ubrań i tatuaży. Najważniejsze jest natomiast to, że pakiet jest dostępny zupełnie za darmo.

Zapowiedziano NBA Live 10
Zapowiedziano NBA Live 10

Elrond, 12 czerwca 2009, 10:13

Firma Electronic Arts jest jak szwajcarski zegarek – nie zawodzi, a konkretnie co roku wypuszcza kolejne odsłony swoich sztandarowych serii sportowych, zmieniając w nich numerek. Oraz oczywiście dodając szereg zapowiadanych wcześniej innowacji, mniej lub bardziej przez fanów wyczekiwanych. Tym razem padło na NBA Live 10.

Czy gra Gears of War 2 pojawi się na pecetach?
Czy gra Gears of War 2 pojawi się na pecetach?

Hed, 12 czerwca 2009, 09:54

W sieci pojawiły się plotki o rzekomej pecetowej edycji Gears of War 2, czyli jednej z najbardziej znanych gier wydanych ekskluzywnie na Xboksa 360. Dzieło w wersji na komputery osobiste miałoby pojawić się pod koniec roku. Świadczą o tym podobno materiały zebrane na jednej ze stron, a wśród nich okładka pudełka z logo Games for Windows. Microsoft na chwilę obecną zaprzecza takiej możliwości.

Znamy kolejne utwory z Guitar Hero 5
Znamy kolejne utwory z Guitar Hero 5

Elrond, 12 czerwca 2009, 09:02

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o wykonawcach, którzy pojawią się w najnowszej, piątej (biorąc pod uwagę numerowanie przez wydawcę) odsłonie Guitar Hero. Trzeba przyznać, iż lista aż 83 artystów robi wrażenie, tym niemniej ciekawość budzą również utwory, jakie zostaną zaprezentowane w grze.