Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 12 czerwca 2009, 12:30

Konie i Kucyki: Akademia Jazdy Konnej – polska premiera

Cenega, partner firmy DTP Young Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii ma przyjemność poinformować, że już dziś ma premierę niezwykła gra dla prawdziwych wielbicieli koni - Konie i Kucyki: Akademia Jazdy Konnej.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, partner firmy DTP Young Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii ma przyjemność poinformować, że już dziś ma premierę niezwykła gra dla prawdziwych wielbicieli koni - Konie i Kucyki: Akademia Jazdy Konnej. Wciel się w Paulinę Maj, która po wakacyjnej przerwie wraca do Akademii Jady Konnej i rozpocznij fascynującą przygodę. Pewnego dnia odkryjesz, że Akademia jest w wielkim niebezpieczeństwie. Od Twoich umiejętności i wiedzy zależy to, czy uda Ci się uratować to wspaniałe miejsce. Rozwikłaj zawiłe intrygi i poznaj skrywane tajemnice. Możesz liczyć na pomoc przyjaciół poznanych podczas fascynujących konnych przejażdżek.

Czeka na Ciebie jeszcze więcej wyzwań! Wykaż się sprytem, zręcznością, trenuj intensywnie, opiekuj się swoim koniem i zdobądź laur zwycięstwa w decydującym turnieju.