Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 czerwca 2009

MotoGP 09/10 oficjalnie zapowiedziany

Hed, 18 czerwca 2009, 21:49

Zapowiedziano oficjalnie kolejną odsłonę serii wyścigów motocyklowych MotoGP 09/10. Gra jest tworzona przez studio Monumental Games i zostanie wydana przez firmę Capcom. Zobaczymy w niej kompletny zestaw motorów, zawodników oraz tras z tegorocznych mistrzostw, uzupełniony o nowe tryby rozgrywki, nagradzające graczy nie tylko za wysokie miejsce i dobre czasy, ale także za styl prowadzenia motoru.

Drugi zestaw map do Call of Duty: World at War znalazł milion nabywców w cztery dni
Drugi zestaw map do Call of Duty: World at War znalazł milion nabywców w cztery dni

Hed, 18 czerwca 2009, 21:05

Wypuszczony zaledwie tydzień temu drugi pakiet map do najnowszej odsłony Call of Duty, czyli World at War, został zakupiony i ściągnięty już ponad milion razy. Przekroczenie robiącej wrażenie liczby zajęło rozszerzeniu podobno zaledwie cztery dni. Sprzedaje się ono więc szybciej nawet od pierwszego dodatkowego zestawu map do tej produkcji, który w marcu taki wynik osiągnął „dopiero” po tygodniu.

Premiera Splatterhouse przesunięta na 2010 rok
Premiera Splatterhouse przesunięta na 2010 rok

Filip „fsm” Grabski, 18 czerwca 2009, 20:59

Interesujecie się tym ciekawym remakiem mającego już 21 lat tytułu, na bazie którego wyrosła choćby seria Resident Evil? Nie? Może i dobrze, bowiem zmagający się z trudnościami nowy Splatterhouse nie ukaże się w tym roku.

Modern Warfare 2 - oficjalne stanowisko w sprawie abonamentu
Modern Warfare 2 - oficjalne stanowisko w sprawie abonamentu

ziooleck, 18 czerwca 2009, 15:10

Przedwczoraj na łamach Gry-Online poruszaliśmy sprawę płatnych dodatków od Activision, które miałyby rozszerzać produkty firmy. Pomysł ten dotyczy nie tylko ewentualnych DLC, ale również niektórych aspektów trybów multiplayer oraz samej rozgrywki. W związku z tą informacją w sieci zawrzało od niepochlebnych komentarzy zaniepokojonych fanów. Czy temat ten dotyczy również nadchodzącego wielkimi krokami Call of Duty: Modern Warfare 2?

Królewska 57 - odc. 55 - Sam Finisher

Antoni Łuchniak & fsm, 18 czerwca 2009, 14:10

Zwiastun na targach E3 pokazał, że Sam jest jak wino - z wiekiem coraz lepszy.

Jaką rolę odegrają zapisane stany gry z Mass Effecta w Mass Effect 2?
Jaką rolę odegrają zapisane stany gry z Mass Effecta w Mass Effect 2?

Hed, 18 czerwca 2009, 13:27

Casey Hudson z BioWare przedstawił kilka nowych informacji odnośnie Mass Effecta 2, skupiając się przede wszystkim na sprawie zapisanych stanów gry z pierwszej odsłony serii. Osoby, które przeszły pierwowzór i posiadają swoje save’y będą mogły wykorzystać je w kontynuacji (chociaż nie będzie to absolutnie konieczne). Autor wyjaśnił również dokładnie sprawę rzekomej śmierci głównego bohatera.

Wkrocz do krainy World of Warcraft ze Sklepem GRY-OnLine

Major Doktor Upiorna, 18 czerwca 2009, 12:30

Wraz z polskim wydawcą WoW, firmą Licomp Empik Multimedia, przygotowaliśmy specjalną promocję obejmującą zarówno gry z serii World of Warcraft, jak i związane z nimi unikalne gadżety.

Call of Juarez Cowgirl 2009 wybrana
Call of Juarez Cowgirl 2009 wybrana

Crash, 18 czerwca 2009, 12:15

Nietuzinkową akcję promocyjną nadchodzącego wielkimi krokami Call of Juarez: Więzy Krwi przeprowadził niemiecki oddział Ubisoftu. Niemieccy gracze mieli za zadanie wybrać spośród 5 kandydatek tę, która najbardziej zasługuje na tytuł „Call of Juarez Cowgirl 2009”. Zwyciężczynią została 19-letnia Liza, której wdzięki możecie podziwiać na poniższym zdjęciu.

Wieści ze świata (Cities XL, Neverwinter Nights 2, Singularity) 18/06/09

Jiker, 18 czerwca 2009, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: byli pracownicy Factor 5 zarzucają swoim szefom defraudację, klucze do bety Cities XL już dostępne, Neverwinter Nights 2 już bez DRM, Xbox 360 Arcade z większą ilością pamięci wewnętrznej i inne. Zapraszamy do lektury.

Electronic Arts podsumowuje przychody z cyfrowej dystrybucji i patrzy w przyszłość
Electronic Arts podsumowuje przychody z cyfrowej dystrybucji i patrzy w przyszłość

Jiker, 18 czerwca 2009, 11:30

Rzadko która z gałęzi przemysłu growego rozwija się w takim tempie, co cyfrowa dystrybucja dóbr. W ciągu ostatnich lat powstało wiele platform oferujących możliwość zakupu gier w takiej właśnie postaci. Z czasem ta wyjątkowa forma zarobku stała się istotnym trybem, wpływającym na wysokość przychodów największych światowych wydawców i dystrybutorów. Fakt ten dostrzega także koncern Electronic Arts.

Test graficzny Call of Juarez: Więzy krwi
Test graficzny Call of Juarez: Więzy krwi

Hed, 18 czerwca 2009, 10:55

Niemiecki serwis PCGames postanowił przetestować najnowszą polską produkcję - Call of Juarez: Więzy Krwi. Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że dzieło znalazło się w fazie Gold, czyli ruszyło do tłoczni, by na początku lipca trafić do sklepów w Europie. Dzisiaj możemy sprawdzić jak wygląda gra w poszczególnych ustawieniach graficznych oraz która karta grafiki zagwarantuje nam najlepszą wydajność.

Ceny DJ Hero, Band Hero i kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2
Ceny DJ Hero, Band Hero i kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2

Jiker, 18 czerwca 2009, 10:30

Amerykańskie sklepy internetowe uzupełniły swoją bazę o proponowane ceny nowych produkcji koncernu Activision Blizzard. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, ile najprawdopodobniej będą kosztować zestawu DJ Hero, Band Hero, a także kolekcjonerska edycja strzelaniny Modern Warfare 2, będącej kontynuacją rewelacyjnego Call of Duty 4: Modern Warfare.

Szansa na kolejne remaki od LucasArts
Szansa na kolejne remaki od LucasArts

Crash, 18 czerwca 2009, 10:29

Dwa tygodnie temu świat obiegł spektakularny news o powrocie serii Monkey Island. Marka doczeka się nie tylko nowej odsłony, zatytułowanej Tales of Monkey Island, ale również odświeżonej wersji klasycznej, The Secret of Monkey Island: Special Edition. Gra, w wersji HD, trafi do dystrybucji elektronicznej już tego lata (dla PC i Xbox 360), a jej entuzjastyczne przyjęcie może zadecydować o losach kolejnych remake’ów.

EverQuest i EverQuest II otrzymają kolejne dodatki?
EverQuest i EverQuest II otrzymają kolejne dodatki?

Hed, 18 czerwca 2009, 10:08

W sieci pojawiły się informacje o prawdopodobnych dodatkach do obu odsłon świetnej serii MMORPG EverQuest. Obchodzi ona właśnie swoje 10-lecie, które, jak można przypuszczać, będzie świętowane między innymi właśnie nowymi rozszerzeniami. Na razie firma Sony Online Entertainment nie potwierdziła tych doniesień, ale wskazują na to informacje z amerykańskiego Urzędu Patentowego.

Prezes Stardock o korzyściach płynących z przejścia na Windows 7

Jiker, 18 czerwca 2009, 09:00

Brad Wardell, prezes firmy Stardock, amerykańskiego producenta i wydawcy, oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu Gamasutra, że byłoby naprawdę dobrze, gdyby „wszyscy gracze pecetowi przełączyli się na Windows 7 tak szybko, jak to jest tylko możliwe”. Skrytykował również koncern Microsoft za wypuszczenie na rynek systemu Windows Vista bez odpowiedniej optymalizacji.