Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 czerwca 2009

Co przyniesie Firmware 3.0 do PlayStation 3?

Vercetti, 26 czerwca 2009, 18:36

Sony szykuje potężną aktualizację oprogramowania PlayStation 3 – tak przynajmniej zapewnia serwis VG247, który ujawnił właśnie pierwsze informacje na temat opcji, jakie przyniesie użytkownikom Firmware 3.0. Update przyrównywany do zeszłorocznej aktualizacji dashboarda X360 trafi do sieci tuż przed Bożym Narodzeniem i umożliwi graczom jeszcze większą interakcję zarówno z innymi fanami elektronicznej rozrywki, jak też z obsługą techniczną PS3.

Poradnik: The Sims 3

Redakcja GRYOnline.pl, 26 czerwca 2009, 16:05

„W poradniku znajdziesz opis poszczególnych elementów gry – tworzenie Sima, budowa i urządzanie domu, działania Simem w tym tworzenie relacji z innymi, rozwijanie umiejętności oraz rozwój wszystkich karier zawodowych wraz z zarobkami.”

id Software samo zajmie się swoimi markami
id Software samo zajmie się swoimi markami

Hed, 26 czerwca 2009, 14:38

John Carmack opowiedział w kilku wywiadach o ujawnionym niedawno połączeniu założonego między innymi przez niego id Software z firmą ZeniMax, wskazując na pewne bardzo prawdopodobne konsekwencje. Okazuje się, że studio będzie mogło się rozwinąć i stworzyć dodatkowy zespół deweloperski. Wobec tego zniknie potrzeba współpracowania z zewnętrznymi deweloperami nad grami.

Wieści ze świata (Windows 7, Mortal Kombat, Fallout 3) 26/06/09

Jiker, 26 czerwca 2009, 12:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ceny Windows 7, aktualizacja Left 4 Dead, edytor map do Dawn of War II potwierdzony, pierwsze DLC do Fallout 3 na PS3 niemal ukończone, zapowiedź turowej strategii Field of Glory i inne. Zapraszamy do lektury.

7 milionów użytkowników PlayStation 3 odwiedziło Home
7 milionów użytkowników PlayStation 3 odwiedziło Home

Hed, 26 czerwca 2009, 12:45

Peter Edward z Sony Computer Entertainment Europe przedstawił kilka liczb dotyczących projektu Home, który został uruchomiony w ubiegłym roku dla posiadaczy PlayStation 3. Okazuje się, że od premiery wersji beta wirtualny świat odwiedziło już 7 milionów użytkowników, z czego 3 miliony tylko z samej Europy. Europejczycy ściągnęli 6 milionów dostępnych i przeważnie płatnych przedmiotów.

Urocza platformówka Trine w wersji demonstracyjnej
Urocza platformówka Trine w wersji demonstracyjnej

Hed, 26 czerwca 2009, 11:43

W sieci pojawiła się wersja demonstracyjna platformówki Trine, która zostanie wydana na komputery osobiste oraz konsolę PlayStation 3. Demo, ważące mniej więcej 460 MB, oferuje co prawda tylko jeden niezbyt długi poziom, ale pozwala też sprawdzić kilka ciekawych pomysłów twórców ze studia Frozenbyte oraz przekonać się, że gra wygląda naprawdę uroczo i przedstawia ciekawą opowieść.

Nowy Tomb Raider w 2010 roku?

Jiker, 26 czerwca 2009, 11:10

Nowy Tomb Raider w 2010 roku? Taki rozwój wypadków zasugerował Chris Conway, aktualnie członek ekipy Pandemic Studios. Mianowicie, w latach 2006-2008 był on pracownikiem zespołu Crystal Dynamics, a więc producenta przygód Lary Croft. Czuwał wówczas nad elementami systemu rozgrywki i sztucznej inteligencji do gry z serii TR mającej trafić na rynek w 2010 roku (lub później).

Film na podstawie Uncharted: Drake's Fortune już powstaje
Film na podstawie Uncharted: Drake's Fortune już powstaje

Jiker, 26 czerwca 2009, 10:10

W sieci pojawiły się zupełnie nowe informacje na temat obrazu kinowego powstającego na bazie przygodowej gry akcji Uncharted: Drake’s Fortune, wydanej w 2007 roku na konsolę PlayStation 3. Z informacji pozyskanych przez serwis Hollywood Reporter wynika, że jego produkcją już od pewnego czasu zajmuje się wytwórnia Columbia Pictures.

Królewska 57 - odc. 56 - Interakcja z otoczeniem

Antoni Łuchniak & fsm, 26 czerwca 2009, 10:10

Czy na wzór istniejącego wiihaveaproblem.com powstanie natal-vs-tv.com.

Serious Sam HD zmierza na Xboksa 360 i PC
Serious Sam HD zmierza na Xboksa 360 i PC

Jiker, 26 czerwca 2009, 09:45

Okazało się, że poważne ogłoszenie firmy Majesco, o którym informowaliśmy Was dwa dni temu, nie dotyczy trzeciej odsłony Serious Sama, a wznowienia pierwszych przygód szalonego zawadiaki. Produkcja trafi jeszcze tego lata do oferty serwisu Xbox Live Arcade i będzie kosztować 1200 punktów MS. W sprzedaży pojawi się również edycja pecetowa.

Najciekawsze okazje na weekend 27-28 czerwca

Filip „fsm” Grabski, 26 czerwca 2009, 09:37

Witamy i zapraszamy do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert dla graczy. Wakacje już się rozpoczęły, a skoro pogoda jest kapryśna, to może warto zapoznać się z jakimś ciekawym tytułem? Szczególnie, że pewna sieć elektromarketów urządza właśnie wietrzenie magazynów.

Twórcy Brothers in Arms potwierdzają istnienie nowego projektu
Twórcy Brothers in Arms potwierdzają istnienie nowego projektu

Hed, 26 czerwca 2009, 08:17

Prezes Gearbox Software potwierdził, że trwają prace nad nowym projektem, zatytułowanym roboczo War Hero (nie wiemy, czy jest to oficjalny tytuł). Plotki na temat nowych gier studia pojawiły się kilkadziesiąt godzin temu, kiedy odkryto wnioski złożone do urzędu patentowego (padało w nich kilka podobnych nazw). Autorzy nie są niestety jeszcze gotowi, żeby ujawnić szczegóły swojej nowej produkcji.