Speedway Liga - patch 1.2.0.0. do pobrania

Właśnie pojawił się nowy patch do Speedway Liga, najbardziej zaawansowanej gry komputerowej o żużlu, skupiająca się na rozgrywkach ligowych. Przekształca on grę do wersji 1.2.0.0. i niesie ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

Techland Press Release

Komentarze

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Właśnie pojawił się nowy patch do Speedway Liga, najbardziej<br>zaawansowanej gry komputerowej o żużlu, skupiająca się na rozgrywkach ligowych. Przekształca on grę do wersji 1.2.0.0. i niesie ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

Patch można pobrać na oficjalnej stronie gry www.speedwayliga.pl – dziale DOWNLOAD.

Lista poprawek i ulepszeń:

  1. możliwość wyłączenia prezentacji zawodników przed wyścigami. Eliminuje to problem tzw. "niebieskiego ekranu", jaki mógł pojawić się przy prezentacji zawodników na niektórych konfiguracjach sprzętowych.
  2. dedykowany tryb ustawień online "Ligi żużlowe", z możliwością włączenia/wyłączenia w ustawieniach serwera możliwości jazdy na jednym kole oraz sterowania za pomocą kontrolerów analogowych.
  3. wyeliminowanie błędu tzw. "pomarańczowego ekranu".
  4. rozwiązanie problemu wyrzucania czwartego zawodnika przy wczytywaniu trasy w trybie multiplayer.

WAŻNE!

Patch można instalować na czystą grę w wersji 1.0.0.0pl. Do instalacji nie jest wymagana wcześniejsza instalacja wersji patcha 1.1.0.0Pl.

Patch 1.2.0.0 nie poprawia zapisanych stanów gry. Po instalacji patcha można korzystać z dotychczasowych save'ów, ale po odegraniu starego stanu gry nie będą uwzględnione poprawki, jakie wprowadza nowy patch. Z tego też względu sugerujemy, aby po instalacji patcha rozpocząć nową<br>rozgrywkę i od nowa zapisywać stany gry.

Speedway Liga

Speedway Liga

PC
Data wydania: 15 maja 2009
Speedway Liga - Encyklopedia Gier
6.0

GRYOnline

6.6

Gracze

Wszystkie Oceny
Oceń

  • Techland
  • PC

Definitywny koniec Aliens RPG

Następny
Definitywny koniec Aliens RPG

Co przyniesie Firmware 3.0 do PlayStation 3?

Poprzedni
Co przyniesie Firmware 3.0 do PlayStation 3?

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl