Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 26 czerwca 2009, 20:20

Speedway Liga - patch 1.2.0.0. do pobrania

Właśnie pojawił się nowy patch do Speedway Liga, najbardziej zaawansowanej gry komputerowej o żużlu, skupiająca się na rozgrywkach ligowych. Przekształca on grę do wersji 1.2.0.0. i niesie ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Właśnie pojawił się nowy patch do Speedway Liga, najbardziej<br>zaawansowanej gry komputerowej o żużlu, skupiająca się na rozgrywkach ligowych. Przekształca on grę do wersji 1.2.0.0. i niesie ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

Patch można pobrać na oficjalnej stronie gry www.speedwayliga.pl – dziale DOWNLOAD.

Lista poprawek i ulepszeń:

  1. możliwość wyłączenia prezentacji zawodników przed wyścigami. Eliminuje to problem tzw. "niebieskiego ekranu", jaki mógł pojawić się przy prezentacji zawodników na niektórych konfiguracjach sprzętowych.
  2. dedykowany tryb ustawień online "Ligi żużlowe", z możliwością włączenia/wyłączenia w ustawieniach serwera możliwości jazdy na jednym kole oraz sterowania za pomocą kontrolerów analogowych.
  3. wyeliminowanie błędu tzw. "pomarańczowego ekranu".
  4. rozwiązanie problemu wyrzucania czwartego zawodnika przy wczytywaniu trasy w trybie multiplayer.

WAŻNE!

Patch można instalować na czystą grę w wersji 1.0.0.0pl. Do instalacji nie jest wymagana wcześniejsza instalacja wersji patcha 1.1.0.0Pl.

Patch 1.2.0.0 nie poprawia zapisanych stanów gry. Po instalacji patcha można korzystać z dotychczasowych save'ów, ale po odegraniu starego stanu gry nie będą uwzględnione poprawki, jakie wprowadza nowy patch. Z tego też względu sugerujemy, aby po instalacji patcha rozpocząć nową<br>rozgrywkę i od nowa zapisywać stany gry.