Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 czerwca 2009

Mega relacja z konferencji Microsoftu! - Crackdown 2, Left 4 Dead 2, Forza Motorsport 3, Halo: Reach i inne
Mega relacja z konferencji Microsoftu! - Crackdown 2, Left 4 Dead 2, Forza Motorsport 3, Halo: Reach i inne

Jiker, 1 czerwca 2009, 23:00

Konferencja Microsoftu była zgodnie z oczekiwaniami wielkim wydarzeniem. Wśród ogłoszonych na niej informacji znalazła się cała gama niezwykłych wieści. Zachęcamy Was do przeczytania obszernej relacji z tego ciekawego wydarzenia.

Spektakularny powrót Monkey Island
Spektakularny powrót Monkey Island

Hed, 1 czerwca 2009, 20:16

Dowiedzieliśmy się, że seria świetnych przygodówek Monkey Island powróci na pecety i konsole. Przede wszystkim, potwierdziły się wcześniejsze plotki o tak zwanej The Secret Of Monkey Island - Special Edition, czyli przeróbce starego hitu na konsolę Xbox 360 i komputery osobiste. Ważniejsze jest jednak to, że powstają zupełnie nowe przygody pirata Guybrusha Threepwooda, tworzone przez Telltale.

Poradnik: Velvet Assassin

Redakcja GRYOnline.pl, 1 czerwca 2009, 19:41

„W poradniku do Velvet Assassin znajdziesz opis przejścia wszystkich dwunastu misji oraz lokalizację ukrytych przedmiotów i listów. Opis został przygotowany w taki sposób, byś był w stanie uzyskać rangę cichego zabójcy w każdym z etapów.”

Heroes of Telara zapowiedziane
Heroes of Telara zapowiedziane

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 19:00

Trion World Network, firma specjalizująca się w grach typu MMO ujawniła dziś szczegóły swojego najnowszego projektu. Programiści tego amerykańskiego studia pracują nad rewolucyjną w założeniach grą z gatunku MMORPG. Szczegóły mają zostać ujawnione podczas rozpoczynających się jutro targów E3, jednak już teraz wiemy sporo na temat Heroes of Telara.

LEGO Harry Potter: Years 1-4 oficjalnie zapowiedziane
LEGO Harry Potter: Years 1-4 oficjalnie zapowiedziane

Jiker, 1 czerwca 2009, 17:30

Firmy Travellers Tales oraz Warner Bros. Interactive potwierdziły nieoficjalne doniesienia sprzed dwóch miesięcy zapowiadając nową produkcję, powstająca we współpracy z korporacją LEGO Group – LEGO Harry Potter: Years 1-4. Dzieło będzie przygodową grą akcji utrzymaną w stylu LEGO Indiana Jones, LEGO Batman oraz LEGO Star Wars, poprzednich produkcji studia TT.

Crysis 2 oficjalnie zapowiedziany jako... multiplatformowiec
Crysis 2 oficjalnie zapowiedziany jako... multiplatformowiec

ziooleck, 1 czerwca 2009, 14:30

Swego czasu Crysis był kartą przetargową posiadaczy komputerów stacjonarnych. To właśnie on miał ucieleśniać wyższość pozycji PC nad konsolami i zapewnić światłą przyszłość swojej platformie. Cóż, po części mu się udało, jednak czasy się zmieniają. Dosłownie kilkadziesiąt minut temu przedstawiciele Crytek zapowiedzieli drugą odsłonę swojego flagowego hitu.

Mass Effect 2 w styczniu 2010 roku
Mass Effect 2 w styczniu 2010 roku

Jiker, 1 czerwca 2009, 14:30

Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że do debiutu Mass Effect 2, kontynuacji jednej z najlepszych cRPG ostatnich lat, dojdzie w przyszłym roku. Informacje ujawnione za sprawą serwisu Eurogamer potwierdzają dokładniejszy termin premiery. Z reklam zamieszczonych na portalu wynika, że dojdzie do niej już w styczniu.

America's Army 3 już 17 czerwca
America's Army 3 już 17 czerwca

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 14:00

Znamy datę premiery America’s Army 3. Darmowa symulacja żołnierskiego życia w amerykańskiej armii zostanie udostępniona do pobrania już 17 czerwca

Hideo Kojima ujawnia kolejne wskazówki
Hideo Kojima ujawnia kolejne wskazówki

Jiker, 1 czerwca 2009, 13:45

Ekipa Hideo Kojimy – Kojima Productions – dokonała ponownej aktualizacji serwisu ukrywającego się pod nazwą NEXT. Burza ustąpiła miejsca promieniom słonecznym, które oświetlają kolejną wskazówkę. Jest nią tym razem cyfra „8”, ewentualnie litera „B”.

Znamy kolejne szczegóły o Modern Warfare 2
Znamy kolejne szczegóły o Modern Warfare 2

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 13:30

Zakończona nad ranem czasu polskiego konferencja prasowa Activision Blizzard w Los Angeles przyniosła kilka ciekawych informacji o Modern Warfare 2. Tymczasem w Internecie pojawiły się kolejne wiadomości o produkcji studia Infinity Ward, która już teraz zapowiada się na jeden z największych hitów tego roku.

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Fatal Frame IV, Trauma Team) 1/06/09

Jiker, 1 czerwca 2009, 13:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wydawcy na E3, zapowiedziano Trauma Team, zamknięte beta testy Parabellum, Batman: Arkham Asylum bez trybu multiplayer i inne. Zapraszamy do lektury.

Garść przecieków ze sztabu Nintendo
Garść przecieków ze sztabu Nintendo

ziooleck, 1 czerwca 2009, 12:30

Konferencja Nintendo zorganizowana na potrzeby E3 odbędzie się dopiero jutro. Mimo tego przedstawiciele koncernu postanowili odrobinę podgrzać atmosferę wokół swoich produktów i ujawnili kilka znaczących faktów na temat powstających pozycji. Wśród nich możemy znaleźć kontynuację Wii Fit oraz kolejną grę traktującą o włoskim hydrauliku.

E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (25-31 maja)
E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (25-31 maja)

Maciej Śliwiński, 1 czerwca 2009, 12:21

Przed Wami kolejne podsumowanie tygodnia na esportowej scenie, a w nim głównie kilka ciekawych transferów, zarówno polskich, jak i zagranicznych zespołów.

Twórcy Total Overdose i Watchmen złożyli wniosek o upadłość

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:59

Serwis Boomtown donosi, że duńskie studio deweloperskie Deadline Games złożyło wniosek o upadłość. Producent Total Overdose oraz Watchmen: The End is Nigh borykał się z problemami już od kilku tygodni. Jednym z czynników tego stanu rzeczy było m.in. zawieszenie prac nad grą Faith and a .45, po którą nie zgłosił się żaden wielki wydawca.

Final Fantasy VII wkrótce na zachodnim PSN
Final Fantasy VII wkrótce na zachodnim PSN

ziooleck, 1 czerwca 2009, 11:55

Remake kultowego Final Fantasy VII od lat stanowi temat licznych debat. Zniecierpliwieni fani wytrwale oczekują kolejnej historii opisującej historię Clouda i reszty charakterystycznych postaci. Wygląda jednak na to, że gracze zamiast odświeżonej wersji jRPG otrzymają jedynie oryginalną produkcję zapakowaną w upiększone opakowanie. Skąd te wnioski?

Adaptacja Prison Break powraca z martwych
Adaptacja Prison Break powraca z martwych

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:20

Z informacji pozyskanych przez internetowe wydanie Los Angeles Times wynika, że firmie Deep Silver, zajmującej się wydawaniem gier komputerowych z ramienia niemieckiego koncernu Koch Media, udało się pozyskać prawa do wprowadzenia na rynek gry będącej adaptacją udanego serialu Prison Break (znanego u nas jako Skazany na śmierć).

Konferencja Activision - StarCraft II pod koniec 2009 roku, ekspansja Call of Duty na inne gatunki
Konferencja Activision - StarCraft II pod koniec 2009 roku, ekspansja Call of Duty na inne gatunki

Jiker, 1 czerwca 2009, 10:30

Koncern Activision Blizzard podzielił się z nami nowymi informacjami na temat swoich przyszłych planów. Podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w przededniu targów E3 korporacja ujawniła datę premiery StarCrafta II, wspomniała o możliwości zaadoptowania marki Call of Duty na potrzeby innych gatunków, a także zapowiedziała kolejną odsłonę Guitar Hero.

Świeże informacje ze świata God of War - Kratos uderza z potrójną siłą
Świeże informacje ze świata God of War - Kratos uderza z potrójną siłą

ziooleck, 1 czerwca 2009, 10:15

God of War III to bezsprzecznie jedna z najbardziej oczekiwanych gier na Playstation 3. Co za tym idzie, każda wiadomość o nadchodzącym tytule wzbudza niemałe zainteresowanie. Tym razem garść ciekawych informacji na temat gry ujawniła załoga Playstation: The Official Magazine. Czy dostęp do ekskluzywnego źródła zapewni chociaż parę nieprzespanych nocy?

Premiery gier w Polsce (25-31 maja)
Premiery gier w Polsce (25-31 maja)

Vercetti, 1 czerwca 2009, 09:02

Miniony tydzień możemy zaliczyć do udanych, jeśli chodzi o liczbę gier, które zadebiutowały na polskim rynku. Drogę do sklepów znalazł m.in. świetny inFamous, Guitar Hero: Metallica oraz przygodówka Tajne akta 2. W kontekście Dnia Dziecka nie bez znaczenia był też pojedynek dwóch produktów dla najmłodszych - Stajni Marzeń oraz Koni i Kucyków.

E3 2009 tuż-tuż...
E3 2009 tuż-tuż...

Krystian Smoszna, 1 czerwca 2009, 01:47

Już za niespełna dwa dni w Los Angeles rozpocznie się jedna z najważniejszych imprez branżowych na świecie – Electronic Entertainment Expo, czyli E3. Od kilku lat serwis GRY-OnLine uczestniczy w tym święcie elektronicznej rozrywki i przekazuje Wam najciekawsze informacje na temat pokazywanych tutaj gier. Nie inaczej będzie w tym roku.