Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2009, 13:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Batman: Arkham Asylum, Fatal Frame IV, Trauma Team) 1/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wydawcy na E3, zapowiedziano Trauma Team, zamknięte beta testy Parabellum, Batman: Arkham Asylum bez trybu multiplayer i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: wydawcy na E3, zapowiedziano Trauma Team, zamknięte beta testy Parabellum, Batman: Arkham Asylum bez trybu multiplayer i inne. Zapraszamy do lektury.

Microsoft

GameSpot donosi, że Microsoft poszukuje nowych pracowników mających zasilić grupę pracująca nad „innowacyjnym systemem kontroli ”. Czy chodzi o wspominany od dłuższego czasu klon Wiimote’a? Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Możliwe, że podobny pomysł zaprezentuje Sony.

Trauma Team

Wiosną 2010 roku do sklepów powędruje nowa odsłona cyklu Trauma CenterTrauma Team na Wii. W grze wcielimy się nie tylko w chirurga, ale również w diagnostyka, lekarza-ratownika, ortopedę, internistę oraz badacza.

Parabellum

Sieciowa, masowa strzelanina FPP Parabellum weszła w fazę zamkniętych beta-testów. Autorzy oddali do naszej dyspozycji cztery mapy oraz kilka podstawowych rodzajów broni. Premiera pełnej wersji w sierpniu 2009 roku.

Fatal Frame IV

Czwarta odsłona cyklu survival horrorów Fatal Frame na Wii nie trafi do Europy, mimo że wcześniej mówiło się, iż do premiery dojdzie jeszcze w maju. Gra pozostanie tytułem ekskluzywnym, dostępnym wyłącznie w Japonii.

Batman: Arkham Asylum

Studio Rocksteady potwierdziło, że w Batman: Arkham Asylum nie znajdziemy trybu rozgrywki wieloosobowej. Twórcy zdecydowali się skupić na dopracowaniu opcji single player. Gra trafi na rynek dopiero pod koniec sierpnia. Zostanie wydana na PC, X360 i PS3.

Ubisoft

Jesienią koncern Ubisoft wprowadzi do sprzedaży na rynek amerykański trzy quizowe produkcje na licencji marek firmy Ludia - Family Feud 2010, Press Your Luck 2010 oraz The Price is Right 2010. Wszystkie zostaną wydane na Nintendo DS i Wii.

E3

Kolejne firmy podzieliły się ze światem listą gier, które zostaną zaprezentowane w trakcie rozpoczynających się od jutra targów E3:

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Supreme Commander 2

Mini Ninjas PC

Mini Ninjas X360

Mini Ninjas PS3

The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest

Damnation

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

E3 2009 - dzień 0

Academy of Champions

Anno 1404

Bayonetta

Brink

Cursed Mountain

Darksiders: Wrath of War

Need for Speed Nitro

The King of Fighters XII

Nier

Pangya: Fantasy Golf

Red Faction: Guerrilla

Shaun White Snowboarding: World Stage

Tekken 6

The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest

gry