Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2009

Xbox 360 będzie wspierany do 2015
Xbox 360 będzie wspierany do 2015

fsm, 4 czerwca 2009, 20:00

Targi E3 zbliżają się szybkimi krokami ku końcowi, ale jeszcze przez wiele dni będziemy opisywać i analizować przedstawione podczas ich trwania rewelacje. Jedną z ciekawszych informacji, z pewnością jest ta dotycząca przyszłości Xboksa 360.

Królewska 57 - odc. 53 - Dzień Dziecka
Królewska 57 - odc. 53 - Dzień Dziecka

Antoni Łuchniak & fsm, 4 czerwca 2009, 19:40

A może Dzień Matki?

Poradnik: Still Life 2

Redakcja GRYOnline.pl, 4 czerwca 2009, 17:59

„W poradniku do Still Life 2 zamieściłem szczegółowy opis przejścia podzielony na dziesięć, poniekąd umownych, rozdziałów. Wspólnie rozwiążemy serię zagadek kryminalnych i złamiemy przy tym kilka haseł. Może nawet zabijemy jedną czy dwie osoby i parę razy unikniemy wyjątkowo przykrej i równie nieoczekiwanej śmierci.”

Forza Motorsport 3 na dwóch płytach
Forza Motorsport 3 na dwóch płytach

Hed, 4 czerwca 2009, 14:47

W wywiadzie udzielonym jednemu z zagranicznych serwisów John Wendi z Turn 10 zapowiedział, że ze względu na sporą ilość planowanej zawartości Forza Motorsport 3 pojawi się na dwóch płytach. Dzieło zostało zapowiedziane kilka dni temu, chociaż plotki o nim krążyły w sieci już w 2007 roku. Gra według planu będzie dostępna w październiku tego roku. Autor wyjaśnił, co zobaczymy na każdej z dwóch płyt.

Wieści ze świata (The Sims 3, Assassin's Creed II, FIFA 09) 4/06/09
Wieści ze świata (The Sims 3, Assassin's Creed II, FIFA 09) 4/06/09

Jiker, 4 czerwca 2009, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: bojkot Left 4 Dead 2, nagie The Sims 3, premiera Wolfenstein 3D w Xbox Live Arcade i PlayStation Store, Peter Molynuex dyrektorem kreatywnym Microsoft Game Studios i inne. Zapraszamy do lektury.

Magic: The Gathering zagości na XBLA
Magic: The Gathering zagości na XBLA

ziooleck, 4 czerwca 2009, 13:15

Ciężko znaleźć gracza, który chociaż raz w życiu nie spotkał się z Magic: The Gathering. Ta popularna karcianka już dawno podbiła serca nastolatków na całym świecie. Co roku firma Wizards of the Coast, współtwórca marki, organizuje liczne turnieje oraz wypuszcza nowe edycje kart. Nic więc dziwnego, że już niedługo na XBLA zagości Duels of the Planeswalkers, elektroniczna adaptacja gry.

Demo Overlord 2 już niedługo
Demo Overlord 2 już niedługo

Jiker, 4 czerwca 2009, 12:59

Na oficjalnym Twitterze taktycznej gry akcji Overlord II opublikowana została informacja, z której wynika, że już niebawem dane nam będzie przetestować grywalną wersję demonstracyjną tejże produkcji. Dojdzie do tego na moment przed światową premierą dzieła studia Triumph Software.

Koniec Xbox Originals

Hed, 4 czerwca 2009, 12:56

Dowiedzieliśmy się, że usługa Xbox Originals zmierza ku końcowi. Wkrótce otrzymamy w jej ramach ostatnią grę. Ten system dystrybucji elektronicznej prezentował posiadaczom Xboksa 360 stare przeboje z pierwszej konsoli Microsoftu. Według pewnych plotek tytułem, który zakończy działalność ciekawej propozycji będzie Halo 2. W sumie fani klasyki otrzymali nieco ponad 30 niezapomnianych hitów.

W Assassin’s Creed: Bloodlines na PSP odblokujemy nowe bronie do Assassin's Creed II na PS3

Hed, 4 czerwca 2009, 12:29

Assassin's Creed II w wersji na PlayStation 3 będzie zawierał kilka ukrytych elementów, które będą mogli odblokować jedynie posiadacze gry Assassin’s Creed: Bloodlines na PSP. Wiemy więc, że za wykonanie pewnych czynności w drugiej wymienionej produkcji odblokujemy sześć ekskluzywnych broni dostępnych w kolejnej odsłonie świetnej serii. O sprawie poinformowano na trwających wciąż targach E3.

C.O.P.: The Recruit - najładniejszy trójwymiar na Nintendo DS?
C.O.P.: The Recruit - najładniejszy trójwymiar na Nintendo DS?

Jiker, 4 czerwca 2009, 12:20

Francuski koncern Ubisoft podzielił się z nami szczegółowymi informacjami na temat C.O.P.: The Recruit – produkcji na Nintendo DS będącej świetnie zapowiadającym się klonem serii Grand Theft Auto. Poznaliśmy w ten sposób główny zarys linii fabularnej. Twórcy opisali także mechanikę rozgrywki.

Prace nad Rendition: Guantanamo zaniechane
Prace nad Rendition: Guantanamo zaniechane

ziooleck, 4 czerwca 2009, 12:00

Obrońcy politycznej poprawności już nieraz obierali na celownik kontrowersyjne gry. Według licznych "patriotów" niektóre tematy należy przemilczeć, gdyż w przeciwnym wypadku można zaszkodzić własnej ojczyźnie. Ba, przy złym obrocie spraw nawet całemu światu. Do czego zmierzam? Otóż produkcja zapowiedzianego niedawno Rendition: Guantanamo właśnie została zaniechana.

WWF Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine (04/06/09)
WWF Polska Waszymi głosami wygrywa w akcji Serce GRY-OnLine (04/06/09)

Redakcja GRYOnline.pl, 4 czerwca 2009, 11:35

Kolejny miesiąc naszej stałej Akcji Charytatywnej Serce GRY-OnLine został zakończony. Tym razem zdecydowaliście Waszymi głosami, że 1 proc. przychodów z usług SMS za maj 2009 przekażemy na konto organizacji ekologicznej WWF Polska.

Ascaron Entertainment już wkrótce własnością wydawcy Kalypso Media

Jiker, 4 czerwca 2009, 11:30

Doczekaliśmy się finału nieciekawej sytuacji ze studiem Ascaron Entertainment w roli głównej. Otóż, niemiecki deweloper, który w obliczu kłopotów finansowych został zmuszony oddać się do dyspozycji niemieckiego sądu regionalnego oraz poprosić o przydzielenie kuratora, zostanie przejęty przez niemiecką firmę Kalypso Media.

Street Fighter IV na PC rozebrany na czynniki pierwsze
Street Fighter IV na PC rozebrany na czynniki pierwsze

Hed, 4 czerwca 2009, 10:42

Yoshinori Ono z firmy Capcom w jednym z wywiadów przybliżył nieco bardziej techniczne kwestie i szczegóły pecetowego Street Fightera IV. Autor wskazał punkty, w których ta edycja będzie lepsza i bardziej rozbudowana od wydanych wcześniej wersji na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3). Z wypowiedzi wynika, że w grę w dość komfortowych warunkach pograją także posiadacze nieco starszego sprzętu.

Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem
Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem

Elrond, 4 czerwca 2009, 10:21

Portal ijji.com, będący swego rodzaju platformą oferującą na rynkach zachodnich gry z rodzaju online multiplayer oraz MMO, powiększy swoje portfolio o dwie produkcje przenoszące nas w wojenne klimaty. Pierwsza z nich to Karma: Operation Barbarossa, MOFPS rozgrywający się w alternatywnej rzeczywistości II wojny światowej oraz Alliance of Valiant Arms, shooter stworzony na bazie silnika Unreal 3.

Relacja z konferencji Konami - Metal Gear Solid: Rising, Castlevania: Lords of Shadow i Metal Gear Solid: Peace Walker

Jiker, 4 czerwca 2009, 10:00

Jedną z ostatnich istotnych konferencji tegorocznej edycji targów E3 przeprowadziła firma Konami. Japończycy zostali postawieni w dosyć niezręcznej sytuacji – wiele z ich gier zostało już ujawnionych podczas pozostałych spotkań, w tym głównie w trakcie konferencji koncernów Sony oraz Microsoft. Niemniej udało im się przemycić kilka nieznanych dotąd faktów.