Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2009, 10:21

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem

Portal ijji.com, będący swego rodzaju platformą oferującą na rynkach zachodnich gry z rodzaju online multiplayer oraz MMO, powiększy swoje portfolio o dwie produkcje przenoszące nas w wojenne klimaty. Pierwsza z nich to Karma: Operation Barbarossa, MOFPS rozgrywający się w alternatywnej rzeczywistości II wojny światowej oraz Alliance of Valiant Arms, shooter stworzony na bazie silnika Unreal 3.

Portal ijji.com, będący swego rodzaju platformą oferującą na rynkach zachodnich gry z rodzaju online multiplayer oraz MMO, powiększy swoje portfolio o dwie produkcje przenoszące nas w wojenne klimaty. Pierwsza z nich to Karma: Operation Barbarossa, MOFPS rozgrywający się w alternatywnej rzeczywistości II wojny światowej oraz Alliance of Valiant Arms, shooter stworzony na bazie silnika Unreal 3. Obie gry dostępne są już od jakiegoś czasu na rynku azjatyckim.

Karma: Operation Barbarossa przedstawia wersję historii, w której II wojna światowa nie zakończyła się. Cały Stary Kontynent jest pod kontrolą Niemiec, przygotowujących się do uderzenia na Wschód. Gracze będą więc mogli się wcielić w żołnierzy obu stron konfliktu i próbować przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gra powstała w kooperacji koreańskich firm deweloperskich Dragonfly, Futureport oraz Blueside, a na łamach ijji.com zagości jeszcze w tym roku.

Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem - ilustracja #1
Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem - ilustracja #2

Druga ze wspomnianych gier, Alliance of Valiant Arms, również przenosi nas do ogarniętej wojną Europy. Tym razem jednak są to czasy nam bliższe aczkolwiek autorzy i w tym wypadku popuścili wodze swojej fantazji – śmiertelna rozgrywka toczy się między Unią Europejską a Federacją Neorosyjską. Naszym zadaniem jest oczywiście opowiedzenie się po jednej ze stron i poprowadzenie jej do zwycięstwa. Gra tworzona jest przez firmę REDDUCK i ukaże się również pod koniec tego roku.

Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem - ilustracja #3
Dwa nowe, darmowe wojenne shootery w portalu ijji.com - już niebawem - ilustracja #4

Przedstawiciele ijji.com obiecują, że już niebawem spodziewać się możemy więcej informacji na temat obu wspomnianych shooterów. Warto również zaznaczyć, iż zarówno Karma: Operation Barbarossa jak i Alliance of Valiant Arms oferowano będą w systemie free-to-play. Zapewne więc firma zamierza zarabiać na mikrotransakcjach.