Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 czerwca 2009

Wiedźmin z dodatkowymi przygodami już 26 czerwca w sklepach
Wiedźmin z dodatkowymi przygodami już 26 czerwca w sklepach

Hed, 11 czerwca 2009, 16:39

Firma CD Projekt przypomniała, że 26 czerwca tego roku gra Wiedźmin: Edycja Rozszerzona zostanie wydana w serii Platynowa Kolekcja. Fani otrzymają dodatkową zawartość w postaci pięciu nowych przygód opracowanych bezpośrednio przez fanów. Podobno bonusowe zadania zapewnią ponad 10 godzin zabawy. Przedstawiono szczegółowo poszczególne misje oraz wskazano wszystkie elementy tej oferty.

E-sport pięknieje na wiosnę, czyli graczki Counter-Strike'a na profesjonalnych zdjęciach.
E-sport pięknieje na wiosnę, czyli graczki Counter-Strike'a na profesjonalnych zdjęciach.

fsm, 11 czerwca 2009, 13:25

Miło nam zaanonsować przyszłotygodniowe pojawienie się galerii wypełnionej fotografiami urodziwych dziewczyn. Serwis GRY-OnLine objął swoim patronatem profesjonalną sesję zdjęciową, której bohaterkami są polskie graczki ligi Counter-Strike Female. Zainteresowani?

Premiera drugiego zestawu map do Call of Duty: World at War
Premiera drugiego zestawu map do Call of Duty: World at War

Hed, 11 czerwca 2009, 13:13

Dzisiaj ma miejsce premiera drugiego zestawu map do Call of Duty: World at War, czyli stworzonej przez studio Treyarch piątej odsłony dobrze znanej serii strzelanek. Pakiet dostępny będzie na razie tylko dla posiadaczy konsol, oczywiście wyłącznie w dystrybucji elektronicznej. Za 4 kolejne mapy do trybu sieciowego trzeba zapłacić 800 punktów Microsoftu (Xbox 360) lub 10 dolarów (PlayStation 3).

Nadchodzą zmiany w Battlefield Heroes
Nadchodzą zmiany w Battlefield Heroes

Hed, 11 czerwca 2009, 12:46

Firma DICE przedstawiła nowe dodatki i elementy, które wkrótce pojawią się w darmowej strzelance sieciowej TPP Battlefield Heroes. Opublikowano również dwa zdjęcia przedstawiające lokacje z nadchodzącego pakietu map (nazwanego Coastal Clash). Większość usprawnień dotyczy przede wszystkim interfejsu, komunikacji między graczami oraz funkcjonowania samej gry.

Battlefield 3 oficjalnie w produkcji

Elrond, 11 czerwca 2009, 11:59

Wygląda na to, iż firma Electronic Arts postanowiła się zlitować nad fanami serii Battlefield, czekającymi z niecierpliwością na kolejną część gry. Mimo, iż o istnieniu Battlefield 3 wiadomo już od jakiegoś czasu, to informacje te nie były oficjalne. Do tej pory.

Assassin’s Creed sprzedał się w nakładzie 8 milionów egzemplarzy
Assassin’s Creed sprzedał się w nakładzie 8 milionów egzemplarzy

Hed, 11 czerwca 2009, 11:53

Pierwsza odsłona serii Assassin’s Creed, wydana w 2007 roku na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3, a później także na pecety, sprzedała się w łącznym nakładzie 8 milionów egzemplarzy. Taką informację podał Patrice Désilets, jeden z producentów pierwowzoru i kontynuacji, podczas jednego z wywiadów udzielonych na tegorocznych targach E3. Popularność gry jest jak widać naprawdę ogromna.

Criterion Games stworzy kolejną grę z cyklu Need for Speed

Elrond, 11 czerwca 2009, 11:16

Potwierdziły się wcześniejsze plotki mówiące o tym, że twórcy Burnout Paradise - Criterion Games przejmą schedę po Slightly Mad Studios i opracują kolejną część podupadającej serii Need for Speed. Jednocześnie zdementowano inne doniesienia, mówiące o połączeniu wspomnianego cyklu z Burnout Paradise – oba projekty mają być kontynuowane oddzielnie.

Nowy projekt twórców EVE Online zostanie zaprezentowany na GDC Europe

Elrond, 11 czerwca 2009, 10:26

Ledwo zakończyła się jedna impreza branżowa, Electronic Entertainment Expo, a firmy powoli zaczynają szykować się już do kolejnej – europejskiej odsłony targów Game Developers Conference, które odbędą się w sierpniu w Kolonii. Wiadomo, iż pojawi się na nich firma Crowd Control Productions, która w zanadrzu trzyma niespodziankę dla graczy.