Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 11 czerwca 2009, 18:05

Nowe przygody w grze Wiedźmin

Firma CD Projekt z przyjemnością przypomina, że już 26 czerwca w Platynowej Kolekcji ukaże się gra Wiedźmin Edycja Rozszerzona w wyjątkowym, wzbogaconym wydaniu. Najnowsza wersja gry zostanie rozszerzona o pięć nowych przygód stworzonych przez fanów, które zapewniają ponad 10 godzin dodatkowej rozgrywki.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma CD Projekt z przyjemnością przypomina, że już 26 czerwca w Platynowej Kolekcji ukaże się gra Wiedźmin Edycja Rozszerzona w wyjątkowym, wzbogaconym wydaniu. Najnowsza wersja gry zostanie rozszerzona o pięć nowych przygód stworzonych przez fanów, które zapewniają ponad 10 godzin dodatkowej rozgrywki.

Nowe przygody w grze Wiedźmin:

Upiory w Cichej Wólce

Karczma w Cichej Wólce stoi otworem. Nie dajcie się jednak zwieść nazwie miejscowości – w tej bardzo dobrze przyjętej przygodzie przyjdzie Wam zmierzyć się z niełatwym zadaniem. Nieliniowa fabuła, świetne cut-sceny pomagające wczuć się w klimat, a co najważniejsze, całość okraszona jest przednim dowcipem.

Podstępy

Pilne wezwanie do Lan Exeter zastało Białego Wilka w stolicy Kaedwen, Ard Carraigh. Sprawa musiała być poważna, skoro na piśmie widniał własnoręczny podpis Esterada Thyssena, władcy Koviru. Wiedźmin wyruszył w drogę i po przekroczeniu łańcucha Kestre trafił do małej wioski Podstępy nad rzeką Brad...

Szlag by trafił te bagna

Odkąd Geralt przybywa na bagna, nie może oprzeć się wrażeniu, że coś tu jest nie tak… Halucynacje, Utopce i zaginiona żona chłopa – nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Żeby dłużej nie uczestniczyć w tej maskaradzie, Biały Wilk musi szybko odkryć, kto za tym wszystkim stoi.

Wesele

W życiu każdego mężczyzny następuje kiedyś przełom. Budzi się pewnego dnia i stwierdza, że właśnie nadszedł jego czas. Czas, by się ustatkować, wziąć ślub i osiąść gdzieś na stałe, bezpowrotnie porzucając dotychczasowe życie. Dla Geralta z Rivii także taki dzień nadszedł. Dzień, w którym pośród przyjaciół miał złożyć śluby ukochanej kobiecie. Nie wystąpiły żadne problemy, poza jednym małym drobiazgiem...

Wiedźminkołaj

Geralt z Rivii, udający się na zimowanie w Kaer Morhen, zatrzymuje się w Wyzimie. Zamierza zarobić kilka orenów, zanim spadnie pierwszy śnieg, szlaki staną się nieprzejezdne, a potwory pochowają się w swoich norach. Nie wie jeszcze, że pozornie banalne zlecenie sprawi, że to jemu przyjdzie zadecydować, czy w tym roku nadejdą Święta. I czy jeszcze kiedykolwiek spadnie śnieg…

Poza nowymi przygodami wzbogacone wydanie gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona w Platynowej Kolekcji zawiera:

 1. Unikalne pudełko, wyróżniające się wśród innych gier z serii Platynowa Kolekcja, przygotowane specjalnie dla gry przez studio CD Projekt RED.
 2. Najnowszą wersję (1.5) gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona, pozbawioną uciążliwych zabezpieczeń DRM i umożliwiająca rozgrywkę bez płyty w nośniku – co ucieszy posiadaczy komputerów przenośnych!
 3. Drukowany poradnik i instrukcja.
 4. Dodatkową płytę bonusową DVD zawierająca:
 5. Pliki wideo z materiałami filmowymi, wywiady z twórcami, materiały archiwalne oraz teledysk “Sword of the Witcher” grupy Vader.
 6. Muzyka inspirowana grą - 15 utworów w formacie mp3.
 7. Pełna ścieżka dźwiękowa z gry - 29 utworów w formacie mp3.
 8. Opowiadanie „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego.
 9. Mapa świata gry, Artbook i Bestiariusz.
 10. Fanowskie materiały dodatkowe: arty, avarty, tapety oraz dodatkowe filmy i muzykę.
 11. Wiedźmin w serii Platynowa Kolekcja będzie dostępny od 26 czerwca w sugerowanej cenie 69,90 zł.