Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 czerwca 2009

Galeria z sesji zdjęciowej kobiecej drużyny Counter-Strike już u nas!
Galeria z sesji zdjęciowej kobiecej drużyny Counter-Strike już u nas!

Filip „fsm” Grabski, 15 czerwca 2009, 20:50

Zgodnie z zapowiedzią sprzed weekendu, zapraszamy Was do zapoznania się z nader atrakcyjnymi wizualnie efektami pracy profesjonalnego fotografa i dziewcząt z tm.virgins. Śmiertelna skuteczność i urodziwa fizjonomia w jednym. Zapraszamy.

Twórca serii Mario i Zelda okrzyknięty bohaterem dewelopingu
Twórca serii Mario i Zelda okrzyknięty bohaterem dewelopingu

Filip „fsm” Grabski, 15 czerwca 2009, 20:10

Podczas trwającej w Brighton Develop Conference, na której spotykają się twórcy gier z całego świata, została przeprowadzona bardzo ciekawa ankieta. Pytanie postawione ponad 9000 goszczących na konferencji deweloperów brzmiało: „Kto jest twoim bohaterem w kwestii tworzenia gier?”

Aliens: Colonial Marines ma się całkiem dobrze
Aliens: Colonial Marines ma się całkiem dobrze

Elrond, 15 czerwca 2009, 19:12

Wokół Aliens: Colonial Marines ostatnimi czasy narosło nieco niedomówień – gra podobno miała zmienić producenta, pojawiły się plotki o wstrzymaniu finansowania projektu przez Sega czy wreszcie niepokojący brak wiadomości na jego temat u samego źródła, czyli deweloperów z Gearbox Software. Wszystko to nie wyglądało zbyt optymistycznie, jednak bez obaw – gra powstaje i ma się podobno całkiem nieźle.

Sprawdź, czy Street Fighter IV będzie działać na twoim PC
Sprawdź, czy Street Fighter IV będzie działać na twoim PC

Jiker, 15 czerwca 2009, 14:50

W sieci opublikowany został oficjalny Benchmark, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić, czy planowana na lipiec pecetowa odsłona bijatyki Street Fighter IV będzie dobrze działać na Waszych pecetach.

Gralingrad - o wyższości fotela nad deską
Gralingrad - o wyższości fotela nad deską

Brucevsky, 15 czerwca 2009, 14:31

W stereotypowym opisie typowego gracza pojęcie „sprawności fizycznej” nie występuje. Tak już zostało ustalone i nic nie możemy z tym zrobić. Czy jednak na pewno?

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (7 - 13 czerwca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (7 - 13 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 15 czerwca 2009, 12:40

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 7 a 13 czerwca.

Co w Blizzardzie piszczy? - część 4
Co w Blizzardzie piszczy? - część 4

Phoenix, 15 czerwca 2009, 11:39

Minęło trochę czasu od naszego ostatniego „spotkania”. Powód takiego stanu rzeczy jest chyba dla każdego oczywisty - nie było zbyt wielu ciekawych informacji, które mógłbym Wam przekazać. Myślę jednak, że i tak żaden fan elektronicznej rozrywki w tym okresie się nie nudził. Odbywające się w Los Angeles targi E3 2009 dostarczyły wielu ciekawych tematów do rozmów i przemyśleń. Pomimo faktu, iż Blizzard Entertainment w tym wydarzeniu nie uczestniczył jako studio, to przedstawiciele firmy byli obecni w Mieście Aniołów.

Wieści ze świata (Final Fantasy Tactics, Wii, PSP Go) 15/06/09

Jiker, 15 czerwca 2009, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 20 milionów Wii w Stanach, Sam i Max w środę na XBLA, żywotność akumulatora PSP Go, Final Fantasy Tactics a PlayStation Network, Tiger Woods PGA Tour żyłą złota dla EA i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (8-14 czerwca)
Premiery gier w Polsce (8-14 czerwca)

Vercetti, 15 czerwca 2009, 10:51

Długi weekend nie wpłynął niestety zbawiennie na liczbę tytułów, które zasiliły ofertę polskich sklepów z grami. W ubiegłym tygodniu do sprzedaży na terenie naszego kraju trafiły zaledwie dwie pozycje.

Demo ArmA II jeszcze w tym tygodniu
Demo ArmA II jeszcze w tym tygodniu

Jiker, 15 czerwca 2009, 10:25

Ogólnoeuropejska premiera pecetowej wersji ArmA II – kontynuacji jednej z najlepszych taktycznych strzelanin – tuż tuż. Dojdzie do niej już 19 czerwca. Wszystko wskazuje na to, że zanim położymy na niej ręce, autorzy oddadzą do naszej dyspozycji wersję demonstracyjną. Z informacji dobiegających z siedzib Bohemia Interactive i 505 Game Street wynika, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu.

The Conduit w złocie
The Conduit w złocie

Jiker, 15 czerwca 2009, 09:45

Deweloping The Conduit, pierwszej z trzech produkcji studia High Voltage Software mających pokazać moc drzemiącą w Wii (pozostałe to The Grinder i Gladiator A.D.), dobiegł końca. W związku z tym dzieło powędrowało do tłoczni, by już 23 czerwca trafić do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Trzy dni później przeprowadzona zostanie z kolei premiera w krajach Starego Kontynentu.

Plotki dotyczące utworów w The Beatles: Rock Band
Plotki dotyczące utworów w The Beatles: Rock Band

Hed, 15 czerwca 2009, 09:45

Do premiery The Beatles: Rock Band pozostało trochę czasu – gra zostanie wydana 9 września tego roku. W sieci krążą jednak plotki dotyczące listy piosenek, które usłyszymy w kolejnej już odsłonie serii Rock Band. Jeden z serwisów opublikował zestawienie prawdopodobnych utworów – pojawia się w nim wiele hitów, chociaż brakuje kilku perełek. Studio Harmonix szybko zakwestionowało rzetelność listy.

E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (8-14 czerwca)
E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (8-14 czerwca)

Maciej Śliwiński, 15 czerwca 2009, 09:15

Kolejny tydzień na scenie sportów elektronicznych upłynął pod znakiem wyjazdu jednej z najlepszych polskich drużyn Counter Strike 1.6 na turniej do Szwecji, zawirowań kadrowych w najstarszej polskiej organizacji esportowej oraz kolejnych już problemów spółki Sporty Elektroniczne, odpowiedzialnej za prowadzenie rozgrywek ESL w Polsce.