Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2009, 14:50

autor: Jiker

Sprawdź, czy Street Fighter IV będzie działać na twoim PC

W sieci opublikowany został oficjalny Benchmark, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić, czy planowana na lipiec pecetowa odsłona bijatyki Street Fighter IV będzie dobrze działać na Waszych pecetach.

W sieci opublikowany został oficjalny Benchmark, dzięki któremu będziecie mogli sprawdzić, czy planowana na lipiec pecetowa odsłona bijatyki Street Fighter IV będzie dobrze działać na Waszych pecetach. Duża liczba opcji konfiguracyjnych umożliwia dostosowanie oprawy produkcji do możliwości niemal wszystkich komputerów spełniających przynajmniej minimalne wymagania dzieła firmy Capcom.

Sprawdź, czy Street Fighter IV będzie działać na twoim PC - ilustracja #1

Benchmark sprawdzający wydajność peceta pod kątem działania Street Fightera IV został udostępniony na łamach japońskiego serwisu 4Gamer.net, stąd też w sporej części jest on w tamtejszym języku. Z uwagi jednak na obecność wielu angielskich zwrotów z jego uruchomieniem nie powinniście mieć większych problemów. Bezpośredni link do downloadu znajdziecie w tym miejscu (plik zajmuje 396MB).

Odpowiedź na pytanie, czy możecie w ogóle zabrać się za testowanie swojego sprzętu pod kątem SFIV, znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Opisaliśmy w nim dokładnie zarówno minimalne, jak i zalecane wymagania sprzętowe bijatyki. To, że nie są one najniższe, wynika przede wszystkim z faktu, iż autorzy podrasowali pecetową wersję swojego dzieła względem edycji konsolowych, obecnych na rynku już od końcówki lutego bieżącego roku.

Premiera edycji pecetowej powinna się odbyć na początku lipca. Niestety wciąż nie wiemy, kto wyda grę w Polsce – na razie nie ma oficjalnego dystrybutora.