Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 czerwca 2009

Poradnik: Terminator: Ocalenie

Redakcja GRYOnline.pl, 8 czerwca 2009, 19:35

„W poradniku do gry Terminator: Ocalenie znajdziecie garść porad ogólnych, kompletny spis uzbrojenia oraz przeciwników oraz bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich rozdziałów.”

EMPiK - Top Lista - tydzień 23 (08/06/09)

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2009, 16:58

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 1 a 7 czerwca i zostały zebrane w 136 salonach sieci.

25 najciekawszych materiałów o grach z targów E3 opublikowanych na www.gry-online.pl

Jiker, 8 czerwca 2009, 16:45

Dokonaliście wyboru 25 Waszym zdaniem najciekawszych materiałów o grach zaprezentowanych w trakcie targów E3. Znalazło się wśród nich wiele interesujących zwiastunów oraz jeden wyjątkowy według Was materiał nakręcony przez ekipę TVGry.pl. Najwięcej głosów zebrał...

25 najciekawszych gier targów E3 zdaniem Czytelników www.gry-online.pl

Jiker, 8 czerwca 2009, 16:30

Dokonaliście wyboru 25 Waszym zdaniem najciekawszych gier tegorocznych targów E3. Znalazło się wśród nich kilka ekskluzywnych produkcji, lecz prym wiodły mimo wszystko multiplatformowe kontynuacje. Najwięcej głosów zebrał...

The Sims 3 najszybciej sprzedającą się grą w Polsce
The Sims 3 najszybciej sprzedającą się grą w Polsce

Jiker, 8 czerwca 2009, 14:00

Nasilona promocja The Sims 3, najnowszej odsłony bestsellerowej serii gier autorstwa studia Maxis, przyniosła wymierne rezultaty. Z informacji dostarczonych przez wydawcę, firmę Electronic Arts wynika, że grę w pierwszy weekend obecności na polskim rynku nabyło aż 55 tysięcy posiadaczy pecetów oraz Maców.

Demo DiRT 2 nadjedzie we wrześniu
Demo DiRT 2 nadjedzie we wrześniu

ziooleck, 8 czerwca 2009, 13:06

Rajdy posiadają unikalny klimat, który potrafi zachwycić nie tylko pasjonatów sportów motorowych. Ryk silnika, prędkość, wszechobecny kurz i błoto oraz umiejętności kierowców budzą podziw również wśród nieobeznanych widzów. Właśnie, dlatego gry poruszające ten temat od lat cieszą się niezmienną popularnością. Idąc tym tropem, demo Colin McRae: Dirt 2 będzie jedną z najciekawszych prezentacji zaplanowanych na wrzesień tego roku.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (31 maja - 6 czerwca)
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (31 maja - 6 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 8 czerwca 2009, 12:58

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 31 maja a 6 czerwca.

Gry obsługujące DirectX 11 jeszcze w 2009 roku
Gry obsługujące DirectX 11 jeszcze w 2009 roku

Jiker, 8 czerwca 2009, 12:55

Według nie potwierdzonych informacji premiera nowych bibliotek DirectX oznaczonych numerem 11 powinna odbyć się już w przyszłym miesiącu. Ile jednak czasu minie, zanim zaprezentowane zostaną pierwsze produkcje oferujące dla nich wsparcie? Przedstawiciele ATI twierdzą, że niezbyt dużo. Co więcej, według nich jeszcze w tym roku na rynek trafi pierwsza fala tytułów korzystających z możliwości DX11.

Zostań pionierem i podbij Dziki Zachód w przeglądarkowej grze Farmersi
Zostań pionierem i podbij Dziki Zachód w przeglądarkowej grze Farmersi

Hed, 8 czerwca 2009, 12:30

W naszym dziale gier przeglądarkowych pojawiła się zupełnie nowa produkcja, która zainteresuje szczególnie miłośników i miłośniczki Dzikiego Zachodu. Gra Farmersi opowiada o Indianach, kowbojach, strzelaninach oraz prowadzeniu przedsiębiorstwa w trudnych warunkach. Chociaż tytuł sugeruje skupienie się głównie na rolnictwie, to możecie być pewni, że własnoręcznie sadzić grządek w nim nie będziecie.

Gralingrad - realistyczny facet w realistycznej bryce
Gralingrad - realistyczny facet w realistycznej bryce

Brucevsky, 8 czerwca 2009, 11:27

Realizm. Ukochany materiał do oceny recenzentów, narzędzie zbrodni w rękach krytyków i powód do dumy setek producentów.

Szwedzka Partia Piratów w Parlamencie Europejskim

Hed, 8 czerwca 2009, 10:44

Z pierwszych wyników wczorajszych wyborów w Szwecji wynika, że tamtejsza Partia Piratów wprowadzi deputowanych do Parlamentu Europejskiego. Chociaż największe poparcie zdobyła Centroprawicowa Umiarkowana Partia Koalicyjna, to jednak Partia Piratów, walcząca między innymi o ochronę prywatności użytkowników i możliwość swobodnego dzielenia się plikami w sieci, zdobyła aż 7,4 procenta głosów.

E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (1-7 czerwca)
E-Sport: Podsumowanie Tygodnia (1-7 czerwca)

Maciej Śliwiński, 8 czerwca 2009, 09:40

Świetne występy Reprezentacji Polski Counter Strike 1.6 i FIFA 09, awans jedynej polskiej kobiecej drużyny do prestiżowych rozgrywek ESL Majors Series oraz sponsorskie zmiany w jednej z najważniejszych organizacji ligowych w Polsce – to skrót najważniejszych esportowych wydarzeń ostatniego tygodnia. Zapraszamy!

The Sims 3 numerem jeden na iPhonie
The Sims 3 numerem jeden na iPhonie

Hed, 8 czerwca 2009, 09:16

Według informacji opublikowanych przez EA Mobile gra The Sims 3 w wersji na iPhone’a znalazła się na pierwszym miejscu sprzedaży w elektronicznym sklepie Apple. Tytuł na telefonie obsługujemy dzięki dotykowemu ekranowi oraz czujnikowi przyspieszenia – obie technologie podobno zapewniają ciekawe wrażenia i kontrolę nad wirtualnymi postaciami. Czy produkcja sprzeda się równie dobrze na pecetach?

Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)
Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.