Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 czerwca 2009

Piwo i Orzeszki – Polskie dziadostwo
Piwo i Orzeszki – Polskie dziadostwo

Fulko de Lorche, 6 czerwca 2009, 20:15

Dawno temu matuszka komuna nauczyła nas, obywateli PRL, że nie warto używać rodzimych produktów. Co było zagraniczne, szczególnie kapitalistyczne, było super. Za to polskie artykuły to buble, niedoróbki, chłam i tandeta.

Obscure: The Aftermath także na PSP Go
Obscure: The Aftermath także na PSP Go

Elrond, 6 czerwca 2009, 14:17

Przedstawiciele firmy Playlogic poinformowali, iż ich najnowszy survival horror, Obscure: The Aftermath, ukaże się nie tylko w wersji PSP wyposażonej w stacje dysków UMD, ale także dla niedawno pokazanej światu konsoli PSP Go. Gra będzie dostępna do pobrania jesienią tego roku, kiedy to nastąpi jej premiera w „klasycznym”, pudełkowym wydaniu.

Flashowy wstęp do rozgrywki w ArmA 2 od Bohemia Interactive
Flashowy wstęp do rozgrywki w ArmA 2 od Bohemia Interactive

Elrond, 6 czerwca 2009, 13:33

Graczy niecierpliwie oczekujących premiery Armed Assault II z pewnością ucieszy inicjatywa jej twórców, Bohemia Interactive. Firma postanowiła bowiem wypuścić flashową mini-grę stanowiącą coś w rodzaju wprowadzenia do wydarzeń przedstawionych w ArmA 2 oraz możliwość zdobycia darmowych kopii gry.

Zapowiedziano Elven Legacy: Ranger
Zapowiedziano Elven Legacy: Ranger

Elrond, 6 czerwca 2009, 13:06

Przedstawiciele firmy Paradox Interactive poinformowali, iż przymierzają się do wydania Elven Legacy: Ranger, rozszerzenia strategii turowej Elven Legacy, autorstwa rosyjskiego dewelopera, Ino-Co. Wspomniany dodatek obecny jest na rynku rosyjskojęzycznym od marca tego roku.

Gry biją kolejne rekordy Guinessa
Gry biją kolejne rekordy Guinessa

Jiker, 6 czerwca 2009, 12:30

Rekordy Guinessa przyznane producentom Call of Duty 4: Modern Warfare w kategorii „Najpopularniejszej konsolowej gry sieciowej” oraz Fuel za „Najbardziej rozległą produkcję w historii konsolowej rozrywki” nie były jedynym wyjątkowymi osiągnięciami uhonorowanymi przez twórców tej wyjątkowej publikacji. W trakcie zakończonych targów E3 poznaliśmy jeszcze kilka innych rekordów.

Pierwsza grafika z nowej The Legend of Zelda już w sieci
Pierwsza grafika z nowej The Legend of Zelda już w sieci

Jiker, 6 czerwca 2009, 11:59

Nowa The Legend of Zelda zostanie pokazana szerszemu gronu najprawdopodobniej dopiero w trakcie kolejnych targów E3, które rozpoczną się 15 czerwca 2009 roku i potrwają trzy pełne dni. Sugeruje to, że pierwsze materiały z gry ujrzymy najszybciej za kilka miesięcy. Jeden z nich miało już jednak okazję zobaczyć wąskie grono dziennikarzy. Dzisiaj wspomnianą grafikę ujrzeliśmy również my.

Demo Lost Planet 2 także w wersji dla PS3
Demo Lost Planet 2 także w wersji dla PS3

Jiker, 6 czerwca 2009, 11:20

Japońska firma Capcom ujawniła w trakcie zakończonych kilkadziesiąt godzin temu targów E3, że wersję demonstracyjną strzelaniny Lost Planet 2 będą mogli przetestować nie tylko użytkownicy konsoli Xbox 360 i pecetów, ale również właściciele PlayStation 3. Nie podała jednak przy tym żadnych konkretnych terminów, mogących sugerować datę wydania demonstracji.