Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Ubisoft Polska Press Release 11 czerwca 2009, 17:59

CellFactor: Psychokinetic Wars w PlayStation Network

Ubisoft ogłosił, że strzelanka CellFactor: Psychokinetic Wars jest dostępna w PlayStation Network.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Ubisoft ogłosił, że strzelanka CellFactor: Psychokinetic Wars jest dostępna w PlayStation Network. CellFactor: Psychokinetic Wars to dynamiczna gra typu first-person shooter, dostępna w trybie multiplayer. Gra umiejscawia użytkownika w centrum starcia pomiędzy technologią a człowieczeństwem. Dzięki grafice następnej generacji i mocnemu gameplayowi, CellFactor: Psychokinetic Wars pozwala użytkownikowi prowadzić wojnę z użyciem wybranej broni i / lub supermocy. Gracze mogą używać energii telekinetycznej, aby podnosić przedmioty i ciskać nimi we wrogów, mogą także skumulować siły i stworzyć kuloodporną tarczę, która chroni przed ogniem przeciwników. Latanie, umiejętność teleportacji i zdolność gwałtownego przyspieszania dają graczowi niezliczone opcje prowadzenia walki.

CellFactor: Psychokinetic Wars - sklasyfikowaną jako gra dostępna dla użytkowników powyżej 16 roku życia - można pobrać z PlayStation Store za 9,99 euro.