Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCPS3X360NDSWii
Okładka Mini Ninjas (PC)
OkładkaMini Ninjas (PC)

Mini Ninjas

Zręcznościowa gra walki. Jako młody ninja o imieniu Hiro musimy z pomocą wiernych towarzyszy wyplenić wszelkie zło z wirtualnego świata gry. Do zabawy wprowadzone zostały proste elementy charakterystyczne dla gatunku RPG.

Przygodowe | TPP | platformówki 3D | ninja | przygodowe gry akcji

Mini Ninjas Premiera

8wrz2009

PC X360 PS3 Wii NDS

producent: IO Interactive wydawca: Square Enix wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Mini Ninjas

Sonic Heroes

I-Ninja

DeathSpank

Mini Ninjas to nowa gry akcji duńskiego studia deweloperskiego Io Interactive (seria Hitman, Kane & Lynch, Freedom Fighters). Wcielamy się w postać Hiro, będącego jednym z najmniejszych bohaterów ninja w historii elektronicznej rozrywki. Wyrusza on w najtrudniejszą misję jaką można sobie wyobrazić. Zadanie polega na przywróceniu pokoju i harmonii w świecie ogarniętym przez ciemne moce i nieustanny chaos. Hiro dokonuje tego wespół z dwoma najbardziej zaufanymi przyjaciółmi.

Podróż przez starożytne krainy wojowników ninja zakończy ostateczna konfrontacja ze Złym Samurajem, zarządcą potężnej Twierdzy Zagłady. Wyprawa jest ciężka i zróżnicowana, a przy tym przepełniona humorem oraz kreskówkową oprawą graficzną.

W trakcie rozgrywki drużyna głównego bohatera nieustannie podnosi swoje umiejętności. Do zabawy wprowadzone zostały zatem proste elementy charakterystyczne dla gatunku RPG. Hiro i spółka nie dość, że uzyskują dostęp do nowych ciosów, to jeszcze rozbudowują możliwości magiczne. Czary z katalogu magii Kuji nie jeden raz uratują ich z największych opresji - przydadzą się zarówno w walce ze zwykłymi przeciwnikami, jak i wielkimi bossami strzegącymi kluczowych lokacji.

Rozgrywce towarzyszy ładna i bardzo kolorowa, trójwymiarowa oprawa graficzna. Akcję obserwujemy zza pleców głównego bohatera.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 507 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,2 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mini Ninjas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.

Mini Ninjas Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 5.85 GB HDD
  • Windows XP/Vista
PC
X360
PS3
Wii
NDS